تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 129 معماری، میشه تهران قبول شد؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،
معماری ۱۲۹
نرم افزار ۴۷۱

می خوام حتما (شهر) تهران باشم.
به نظر شما، معماری (شهر) تهران قبول می شم (روزانه یا شبانه)؟
اگه نه که فقط می مونه معماری مجازی شهید بهشتی.
اون وقت با این رتبه نرم افزار ظاهرا پیام نور و علم و فرهنگ (غیر انتفاعی) تهران + مجازی شهید بهشتی معماری.

حالا برای بازار کار و آینده و اینا:
۱- پیام نور (فقط نرم افزار) بهتره یا مجازی (معماری یا نرم افزار) یا غیر انتفاعی (فقط علم و فرهنگ تهران)؟
۲- در مورد مجازی، آینده رشته معماری بهتره یا نرم افزار؟
من یه مقدار گیج شدم. با رتبه 129 میخواید برید مجازی؟ !!!
معماری تهران منظورتون شهر تهران یا دانشگاه تهران؟
چون شبانه دانشگاه تهران یا امیرکبیر احتمالش هست که بیارید. حداقل یکی از روزانه های بهشتی، علم و صنعت یا تربیت مدرس رو هم با احتمال بالاتری میارید. شبانه شون که دیگه جای خود دارد.
اگر جای شما بودم اصلا به اون رتبه 471 نرم افزار فکر نمی کردم.
(10 خرداد 1391 07:56 ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط: [ -> ]من یه مقدار گیج شدم. با رتبه ۱۲۹ میخواید برید مجازی؟ !!!
معماری تهران منظورتون شهر تهران یا دانشگاه تهران؟
چون شبانه دانشگاه تهران یا امیرکبیر احتمالش هست که بیارید. حداقل یکی از روزانه های بهشتی، علم و صنعت یا تربیت مدرس رو هم با احتمال بالاتری میارید. شبانه شون که دیگه جای خود دارد.
اگر جای شما بودم اصلا به اون رتبه ۴۷۱ نرم افزار فکر نمی کردم.

ممنون از پاسختون، منظورم شهر تهران بود.
شبانه ی دانشگاه تهران که می آرین. پارسال شبانه شریفم آورده با این رتبه اگه اشتباه نکنم. ولی روزانه مطمئن نیستم امیرکبیر بیارین.
روزانه تربیت مدرس و شهید بهشتی و علم و صنعت رو میارید.شبانه دانشگاه تهران و بقیه هم احتمالش زیاده بیارید.
رتبتون خوب شده چقد خودتونو دست کم می گیرید!!!
یعنی میشه مثله سال 89 باشه که با رتبه 300 هم روزانه تربیت مدرس آوردن!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا عین پارساله که 235 ،آخرین نفری بود که تریبت مدرس قبول شد ؟؟؟؟؟؟
گرایش معماری.
نه دیگه هیچ سالی مثل سال 89 نمیشه. چون دیگه احتمالا دیگه دفترچه های تخصصی جدا نمیشه.
لینک مرجع