تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاههایی که در نرم افزار و علوم کامپیوتر دکترا هم دارند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
لطفا بمن بگید که توی نرم افزار بهشتی ، علم و صنعت و تربیت مدرس دکترا دارند یا نه؟
و توی علوم کامپیوتر تهران، بهشتی ، تربیت مدرس و علامه طباطبایی چطور؟
ممنون می شم جواب بدین.
دکترای علوم رو فقط امیرکبیر ، IPM ، شریف و دانشگاه تبریز داره . نرم افزار هر سه دانشگاهی که گفتید دکترا دارند .
(10 خرداد 1391 01:31 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]دکترای علوم رو فقط امیرکبیر ، IPM ، شریف و دانشگاه تبریز داره . نرم افزار هر سه دانشگاهی که گفتید دکترا دارند .

یعنی دانشگاه تهران و بهشتی هم دکترای علوم رو ندارن؟
IPMکه گفتید کجاست؟
راستی تو نرم افزار مدرس بالاتره یا علم و صنعت؟
(10 خرداد 1391 04:48 ب.ظ)abulfazl.s نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 خرداد 1391 01:31 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]دکترای علوم رو فقط امیرکبیر ، IPM ، شریف و دانشگاه تبریز داره . نرم افزار هر سه دانشگاهی که گفتید دکترا دارند .

IPMکه گفتید کجاست؟

دانشگاه تهران دکترای بیوانفورماتیک داره که خیلی هم عالیه . در واقع ادامه ارشد علومش میشه دکترا بیوانفورماتیک
IPM تهرانه ، به نظرم بهتره یه سری به سایتش بزنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعا علم و صنعت بهتره از مدرس . حتی به نظرم بهتر از بهشتی . هر چی نباشه دانشگاه صنعتی به حساب میاد
(10 خرداد 1391 05:14 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]

IPMکه گفتید کجاست؟

دانشگاه تهران دکترای بیوانفورماتیک داره که خیلی هم عالیه . در واقع ادامه ارشد علومش میشه دکترا بیوانفورماتیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعا علم و صنعت بهتره از مدرس . حتی به نظرم بهتر از بهشتی . هر چی نباشه دانشگاه صنعتی به حساب میاد

ممنون ازینکه جواب می دین، خدا اجرتون بده.
اگه شما خودتون رو جای من بزارید با این رتبه ها چجوری انتخاب می کنید؟
علوم کامپیوتر ۸۶، ۱۶۹ الگوریتم و محاسبات ، ۱۹۶ نرم افزار.
(10 خرداد 1391 05:35 ب.ظ)abulfazl.s نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 خرداد 1391 05:14 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]

IPMکه گفتید کجاست؟

ممنون ازینکه جواب می دین، خدا اجرتون بده.
اگه شما خودتون رو جای من بزارید با این رتبه ها چجوری انتخاب می کنید؟
علوم کامپیوتر ۸۶، ۱۶۹ الگوریتم و محاسبات ، ۱۹۶ نرم افزار.

پشت تلفن که بهت گفتم ابوالفضل Big Grin ولی با رتبه الگوریتم محاسباتت هم می تونی به دانشگاه تهران فکر کنی . حالا یا روزانه یا شبانه هر دو احتمال قبولی بالاست یعنی شبانه اش که 100 درصد . در واقع با علومیا یه جا درس می خونی .
در مورد بقیش هم که مفصل حرف زدیم بابا من رفیقتم نا سلامتی Smile
می بینم اینجا یکی پیدا شده جواب میده پس تویی ، از اول منو می شناختی آره، من که با تو بازم کار دارم بهت بازم زنگ می زنم.:Big Grin
یزد و دانشگاه تهران هم امسال علوم کامپیوتر می گیرن طبق اصلاحیه دفترچه دکتری
لینک مرجع