تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 89 ای تی و 84 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام می خواستم بدمنم با این رتبه میتونم دانشگاه روزانه تو تهران قبول بشم ؟
ایشالا که میشه..علم و صنعت یا تربیت مدرس...هر دو رو شانس داری

تازه خواجه نصیر و نگفتم...اون که حتمیه
(10 خرداد 1391 02:34 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالا که میشه..علم و صنعت یا تربیت مدرس...هر دو رو شانس داری

تازه خواجه نصیر و نگفتم...اون که حتمیه

ممنونم ازتون می خواستم بدونم دانشگاه علم و صنعت بهتره؟
یا تربیت مدرس کدوم رو اول بزنم؟
راستش سخته اینکه بشه بین این دو توی رشته آی تی یکیو انتخاب کرد...دوم اینکه الان نگاه کردم بالاترین رتبه ای که پارسال شبکه علم و صنعت روزانه قبول شده بود ۷۲ بود...تجارت علم و صنعت هم بزن...مدرس هم بزن...هر دو خوبن.
تبریک میگم
معدلتون چند بوده؟
(10 خرداد 1391 11:06 ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم
معدلتون چند بوده؟
ممنونم ازتون معدلم 15/91 بود
دانشگاه علم و صنعیت یا تربیت مدرس رو بیاری . شبانه امیرکبیر یا تهران رو هم میتونی حتما بیاری. بستگی به علاقتون داره .
سلام.

تبریک میگم واقعا ترکوندید.

لطفا راجع به منابعی که خوندید+ تریخ شروعتون کمی توضیح بدید.

سپاس.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
من فکر کنم با توجه به اینکه میگه شاگرد اول هم هستم...منظورش همون ۸۸۴ بوده...راستش تا ۱۵۰ دیدم با سهمیه شاگرد اولی روزانه تهران قبول شدن...اما با ۸۰۰ دیگه یه خورده بعیده...
(11 خرداد 1391 04:23 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]من فکر کنم با توجه به اینکه میگه شاگرد اول هم هستم...منظورش همون ۸۸۴ بوده...راستش تا ۱۵۰ دیدم با سهمیه شاگرد اولی روزانه تهران قبول شدن...اما با ۸۰۰ دیگه یه خورده بعیده...
منم به خاطر اینکه میخوان بدونن تهران(روزانه!) میارن یا نه شک کردم که شاید 84 هست رتبه شون...
بودند بچه هایی که با همون هفتصد هشتصد و داشتن شاگرد اولی شبانه دانشگاههای تهران رو اوردن ولی روزانه رو ندیدم تو امیرکبیر مثلا با 150 اینا هم روزانه اوردند
(11 خرداد 1391 03:02 ق.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

تبریک میگم واقعا ترکوندید.

لطفا راجع به منابعی که خوندید+ تریخ شروعتون کمی توضیح بدید.

سپاس.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
من از اول آذر شروع کردم بخونم و منابع درسیم هم جزوات و کلاس های دکتر خوانساری بود
تاریخ شروع به خود شما بستگی داره ولی مهمتر از اون اینه که ماه آخر چطور مرور کنید
ان شاا... موفق میشید
خواجه نصیر تا چند میشه قبول شد؟
لینک مرجع