تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه مالک اشتر؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من نمی خواستم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم چون فکر میکنم خیلی سیاسی مذهبیه و منم چندان کاری به این مسائل ندارم !
اما یه جورایی حیفم می آد از دستش بدم . به نظرتون انتخابش کنم؟
شنیدم مصاحبه ش اونقدرام سخت نیست و فرمالیته س بیشتر.
سوال مهمم اینه که چون مالک اشتر مصاحبه داره ، سنجش علاوه بر مالک اشتر کد رشته ی بعدی رو هم واسم بررسی میکنه. مثلا علاوه بر این توی مجازی خواجه نصیر هم قبولم میکنه؟! تا اگه احتمالا از مصاحبه رد شم بتونم برم مجازی.
بچه چطور میشه ویرایش کرد؟
من لینکی , دکمه ای , ... چیزی توی صفحه ی ویرایش نمی بینم. چطور میشه ویرایش کرد؟

لطفا راهنمایی کنید
(11 خرداد 1391 11:57 ق.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من نمی خواستم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم چون فکر میکنم خیلی سیاسی مذهبیه و منم چندان کاری به این مسائل ندارم !
سوال مهمم اینه که چون مالک اشتر مصاحبه داره ، سنجش علاوه بر مالک اشتر کد رشته ی بعدی رو هم واسم بررسی میکنه. مثلا علاوه بر این توی مجازی خواجه نصیر هم قبولم میکنه؟! تا اگه احتمالا از مصاحبه رد شم بتونم برم مجازی.
عزیران مطلع ، ممنون میشم اگه اطلاع رسانی کنید ، این سوال من هم هست . مالک اشتر ارزش ریسک کردن ش رو داره ؟؟ و اگه تو مصاحبه قبول نشدیم چی ؟
(11 خرداد 1391 11:57 ق.ظ)si.mozhgan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
راستی رتبه تون چند شد؟
لینک مرجع