تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب رشته علوم كامپيوتر با رتبه 166
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من انتخاب رشته کردم به نظرتون قلم سنجش کجا رو برای من تیک میزنه که برم اونجا ؟AngelAngelAngel
1)روزانه شهید بهشتی
2)روزانه تربیت مدرس
3)روزانه تحصیلات تکمیلی زنجان
4)روزانه تبریز(هوش)
5)روزانه تبریز (کامپیوتری)
6)روزانه تبریز(_)
7)روزانه دانشگاه مازندران
8)روزانه یزد (محاسبات علمی)
9)روزانه دامغان(محاسبات علمی)
10)روزانه یزد (آموزش محور)
11)شبانه شریف
12)شبانه امیر کبیر(هوش)
13)شبانه امیر کبیر(کامپیوتری)
14)شبانه امیر کبیر
15)شبانه تهران
16)شبانه تبریز
17شبانه تبریز(هوشمند)
18)شبانه تبریز(سیستم های کامپیوتری)
19)شبانه دامغان
20)شبانه یزد
21)شبانه یزد (آموزش محور)
انشالله هرجا به صلاحت هست همونجا قبول بشی . سوم به بعد گیرمیکنه .
خوب از شریف شروع کنید من نمیدونم چرا 100 تا انتخاب رو تا حد امکان پر نمیکنید!!!

به نظر من از بالا سایر دانشگاههای خوب رو اضافه کنید و از پایین هم مجازی و بین الملل کار از محکم کاری عیب نمیکنه !!!!

بعد چرا کرمان رو نزدین!؟
تبریز که خیلی بهتر از زنجانه!
(12 خرداد 1391 10:30 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب از شریف شروع کنید من نمیدونم چرا ۱۰۰ تا انتخاب رو تا حد امکان پر نمیکنید!!!

به نظر من از بالا سایر دانشگاههای خوب رو اضافه کنید و از پایین هم مجازی و بین الملل کار از محکم کاری عیب نمیکنه !!!!

بعد چرا کرمان رو نزدین!؟
تبریز که خیلی بهتر از زنجانه!
از این سجش هر کاری بگی برمیاد ترسیدم مهم باشه انتخابها .میدونم که تهران رو نمیارم برا چی بزنم؟
برا همین ازبهشتی شروع کردم
کرمان هم خیلی خیلی از ما دوره .من بومی تبریزم
زنجان هم به خاطر اینکه نزدیکه به ما و منم تدریس میکنم گفتم شاید برام بهتر باشه ولی برا جابجایی تبریز و زنجان موندم شاید عوضش کردم راست میگین
مجازی هم پارسال آوردم نرفتم امسال دیگه نمیزنم
اولویت انتخابها مهم نیست مطمئن باشید Smile
ویرایش کردم اول تبریز رو زدم بعد تحصیلات تکمیلی زنجان
ممنون آفاق جان
(12 خرداد 1391 04:14 ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط: [ -> ]من انتخاب رشته کردم به نظرتون قلم سنجش کجا رو برای من تیک میزنه که برم اونجا ؟AngelAngelAngel
به نظر من که همون تبریز یا زنجا ن رو براتون رقم میزنهSmile
ولی خب مطمئنا اول شهر خودتون را اول بزنید که بهتره.فکر کنم اولویت انتخاب برای وقتیه که با یک نفر دیگه از همه لحاظ در شرایط مساوی باشید .
سلام...منم رتبم 179 شده.... این زنجان گرایشاش چیه؟
(13 خرداد 1391 05:25 ب.ظ)shokoo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام...منم رتبم ۱۷۹ شده.... این زنجان گرایشاش چیه؟
نمیدونم برا من فرقی نداره به ریاضیات علاقه دارم فک کنم خودمون انتخاب میکنیم چندتا گرایش داره که احتمالآ محاسبات علمی هم هست
لینک مرجع