تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: استرس نداشته باشید (اطلاعات آماری کنکور ۸۹)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه بچه های مانشت
از وقتی که دفترچه اومده یک سری از دوستان (از جمله خودم!) به خاطر این داستان کاهش ظرفیت ها و ... حسابی استرس پیدا کردند . من یکم توی نت گشت زدم و اوضاع سال های قبلی رو که ظرفیت ها کم بوده (حتی کم تر از امسال ) بررسی کردم . اونقدر هام اوضاع ناجور نشده که فکر می کنیم .
از لینک زیر می تونید اطاعاتی در مورد اوضاع کنکور سال ۸۹ (تراز ها و رتبه های قبولی هر دانشکاه و ... )که تقریبا ظرفیت ها نزدیک به امسال بوده بدست بیارید .
امید وارم که مفید باشه براتون Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شما که اینقد زحمت کشیدید بهتر بود فایل رو آپلود میکردید که دیگه نخواد ما بریم عضو سایت اونا شیمو.....
فایل برای راهیان ارشد سال 1389
منم که برای مشاوره رفته بودم پارسه رتبه های 89 رو نشون میداد مثلا نوشته بود با 303 معماری روزانه شهیدبهشتی قبول شده خیل تعجب کردم البته هنوزم باورم نمیشه ؟؟؟!!!!!!
(12 خرداد 1391 05:29 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]شما که اینقد زحمت کشیدید بهتر بود فایل رو آپلود میکردید که دیگه نخواد ما بریم عضو سایت اونا شیمو.....
والا اومدم آپلود کنم ٬ اونقدر سرعت اینترنت نفتی بود که بی خیال شدم ! Big Grin
البته دوستان لطف کردند آپلود کردن
البته اینو در نظر داشته باشین که هم پوشانی رتبه ها در سال 89 خیلی بیشتر از الان بوده. برای همین انقدر دقیق نمیشه این دو سال رو با هم تطبیق داد. ولی بازم رتبه ها نسبتا نزدیک تر باید باشه نسبت به سال 90.
(12 خرداد 1391 05:24 ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه های مانشت
از وقتی که دفترچه اومده یک سری از دوستان (از جمله خودم!) به خاطر این داستان کاهش ظرفیت ها و ... حسابی استرس پیدا کردند . من یکم توی نت گشت زدم و اوضاع سال های قبلی رو که ظرفیت ها کم بوده (حتی کم تر از امسال ) بررسی کردم . اونقدر هام اوضاع ناجور نشده که فکر می کنیم .
از لینک زیر می تونید اطاعاتی در مورد اوضاع کنکور سال ۸۹ (تراز ها و رتبه های قبولی هر دانشکاه و ... )که تقریبا ظرفیت ها نزدیک به امسال بوده بدست بیارید .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این اطلاعات کاملا غلطه !!!
رفیق من اسمش سامان باشباغی هست ایشون با 340 هوش سال 89 شبانه بوعلی سینا رو آوردند تو فایل شما نوشته 460 روزانه بوعلی این محاله!!!Undecided
(12 خرداد 1391 11:53 ب.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 خرداد 1391 05:24 ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه های مانشت

رفیق من اسمش سامان باشباغی هست ایشون با ۳۴۰ هوش سال ۸۹ شبانه بوعلی سینا رو آوردند تو فایل شما نوشته ۴۶۰ روزانه بوعلی این محاله!!!Undecided

شاید سهمیه ای چیزی داشته...متاسفانه توی این آمارها بعضی وفتها رتبه های با سهمیه رو هم میزنن که خیلی گمراه کننده میشه...
(12 خرداد 1391 11:53 ب.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]این اطلاعات کاملا غلطه !!!
رفیق من اسمش سامان باشباغی هست ایشون با ۳۴۰ هوش سال ۸۹ شبانه بوعلی سینا رو آوردند تو فایل شما نوشته ۴۶۰ روزانه بوعلی این محاله!!!Undecided
دوست شما اهل کجا بوده؟
سازمان سنجش علاوه بر رتبه قبولی داوطلبان محل زندگی داوطلب رو هم توی پذیرش یا عدم پذیرش هر دانشگاهی دخالت میده که به این سهمیه بومی میگن.
البته من درست یا غلط بودن اطلاعات این فایل رو تایید نمی کنم.
من رفتم پارسه یه رتبه هایی بهم گفتن واقعا تعجب کردم مثل همینا که شما میگین .
اما وقتی به آخر کتاب خود سنجش که نگا میکنم یه چیزایی هست مثلا سال 88 مجموع آمار روزانه و شبانه 129+58 تاس که فک نمیکنم تو دفترچه اون زمان اینقد بوده باشه و همیشه سنجش بیشتر از ظرفیت اعلامی دانشگاه ها معرفی میکنه.
(12 خرداد 1391 11:53 ب.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]

والا منم نمی تونم قسم حضرت عباس بخورم که همه ی چیزایی که توی این pdf اومده ۱۰۰٪ درست هست و میزان صحتش گردن اون موسسه ای که این اطلاعات رو جمع أوری و منتشر کرده ! اما با اطلاعات تقریبی که از کنکور های چند سال اخیر دارم اون جوری هم که شما فرمودین کاملا غلط هم نیست !
ضمنا این فایل من هم نیست! من توی یه فروم پیداش کردم و اینجا شیر کردم بلکه چیز بدرد بخوری برای بچه ها توش پیدا بشه ...
شرمنده یادم رفت اینو بگم که اون فایل به احتمال زیاد برا نرم افزار درسته چون اگه به ترازها نگا کنیم واقعیا
این رتبه‌هایی که پارسه می‌زنه غلطه. من بارها گفتم.
ببینید معمولاً داوطلبین توی دو رشته شرکت می‌کنن. مثلاً من با نرم‌افزار ۲۳ شدم و با آی‌تی ۳۸. و البته با رتبه نرم‌افزارم انتخاب رشته کردم و شریف رو قبول شدم. اما سال بعد مشاهده کردم که پارسه نوشته: رتبه ۳۸، نرم‌افزار شریف!!!
یه خرده بی‌دقتی‌های بسیار بدی توی این موارد داره. من حس می‌کنم عمدی باشه!!
سلام این سوال اصلا جاش اینجا نیست اما چون تاپیک بالاست
فقط خواستم زودتر جواب بگیرم و انتخاب رشتمو تصحیح کنم تا وقت هست....
در این پست

یه آقایی گفتن اگر من یه دانشگاه قبول شم و نرم..مثلا یه غیرانتفاعی
بعد دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت اون دانشگاهی یا غیرانتفاعی ای که میخوام و قبول نشدم شرکت کنم
آیا این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
(13 خرداد 1391 12:26 ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 خرداد 1391 11:53 ب.ظ)cormen نوشته شده توسط: [ -> ]این اطلاعات کاملا غلطه !!!
دوست شما اهل کجا بوده؟
سازمان سنجش علاوه بر رتبه قبولی داوطلبان محل زندگی داوطلب رو هم توی پذیرش یا عدم پذیرش هر دانشگاهی دخالت میده که به این سهمیه بومی میگن.
البته من درست یا غلط بودن اطلاعات این فایل رو تایید نمی کنم.
بومی گزینی در مقطع ارشد اعمال نمی شه دوست عزیز
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع