تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: باهنر کرمان یا یزد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من 179 علوم کامپیوتر شدم...اول با هنر کرمان گرایش هوش بزنم یا اول یزد گرایش محاسبات علمی؟ با توجه به این که خونمون اصفهانه
اگه راه دور سختتون نیست باهنر کرمان فکر کنم بهتر از یزد باشه!
(12 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]اگه راه دور سختتون نیست باهنر کرمان فکر کنم بهتر از یزد باشه!
Big GrinBig GrinBig Grin فکر نکنم بهتر باشه !! بهتره یه سر به سایت هر کدوم بزنید یه کم سطح علمیش دستتون بیاد.
(12 خرداد 1391 10:32 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]اگه راه دور سختتون نیست باهنر کرمان فکر کنم بهتر از یزد باشه!

من تو سایت باهنر رفتم، از لحاظ استاد بنظرجای جالبی نیست !
(12 خرداد 1391 10:40 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
خوب من که نگفتم خوبه Sad من گفتم فکر کنم از یزد بهتر باشه !!
بهتره آقای delta بیان نظر بدن Confused
(12 خرداد 1391 10:46 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب من که نگفتم خوبه Sad من گفتم فکر کنم از یزد بهتر باشه !!
ناراحت نشید! Tongue ما هم طبق اطلاعات خودمون گفتیم مثلا من از یزد چیزی نمی دونم ولی اقا مسعود تا حدودی در این زمینه تحقیق کردن. میدونم کرمان زیاد دکتر نداره. خصوصا این که خاص هوش خونده باشن.
(12 خرداد 1391 10:46 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 خرداد 1391 10:40 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
خوب من که نگفتم خوبه Sad من گفتم فکر کنم از یزد بهتر باشه !!
ضمن تشکر از جوابتون .باید بگم که :
باز شما میدونی یزد چطوریه ، ما همین هم نمیدونیم Big Grin
من نگفتم که کدوم بهتره ، گفتم باهنر کرمان اصلا در حدی نبود که تصور میکردم! شاید یزد بهتر باشه شاید نباشه Huh
(12 خرداد 1391 10:52 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 خرداد 1391 10:46 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب من که نگفتم خوبه Sad من گفتم فکر کنم از یزد بهتر باشه !!
ناراحت نشید! Tongue ما هم طبق اطلاعات خودمون گفتیم مثلا من از یزد چیزی نمی دونم ولی اقا مسعود تا حدودی در این زمینه تحقیق کردن. میدونم کرمان زیاد دکتر نداره. خصوصا این که خاص هوش خونده باشن.
خوب از لحاظ اعتبار دکتری داشتن مهمه ولی من وقتی یزد درس میخوندم بهترین اساتیدم دانشجو یا فارغ التحصیل ارشد بودن و من شخصا از اساتیدی که دکتری داشتن چیزی یاد نگرفتم!
خواستم بگم کاربر دلتا خانم هستند من هم قبل تز این برداشت رو داشتم بعد اصلاح شد ایشون خانم delta هستند
لینک مرجع