تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدام گرایش IT لطفا کمک کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان شما چه ترتیبی برای زیر قرار میدین ویک سوال مهم تر کسی هست که اطلاعاتی در مورد گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس داشته باشه؟
IT-IT شهید بهشتی
IT-IT مدرس
MIS خواجه نصیر
تجارت علم و صنعت
شبکه و امنیت و تجارت اصفهان
علاقه شخصی حرف اول و آخر را می زند. به سایت دانشگاه های فوق مراجعه کرده و سطح اساتید آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

بهتر است خودتان برای خودتان تصمیم بگیرید !
ممنون دوست عزیز. اما سایتهای دانشگاهی اطلاعات کاملی ندارند، سایت وزارت علوم هم در مورد همه گرایشها گفته به غیر از سیستم های تکنولوژی اطلاعات. من گفتم اگر از دوستان کسی ارشد خونده در مورد دانشگاهش و اساتید آن و بازار کار اطلاعی داره ممنون می شم اطلاعاتی بده
باز هم ممنون
گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس هم از IT و هم از صنایع پذیرش میکنه و پارسال فقط از صنایع پذیرش میکرد و دروسش هم در همون دانشکده ارائه میشه و در دانشکده کامپیوتر نیست.
(13 خرداد 1391 12:55 ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط: [ -> ]گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس هم از IT و هم از صنایع پذیرش میکنه و پارسال فقط از صنایع پذیرش میکرد و دروسش هم در همون دانشکده ارائه میشه و در دانشکده کامپیوتر نیست.

ممنون آیا شما از محتوای درسی اون اطلاعی دارین از اساتید اون و همچنین از بازار کارش؟
(13 خرداد 1391 01:16 ب.ظ)alireza20 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون آیا شما از محتوای درسی اون اطلاعی دارین از اساتید اون و همچنین از بازار کارش؟

من اطلاعی ندارم.
لینک مرجع