تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: توروخدا کمکم کنید..دقیقه ی 90 شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام....من رتبم 179 علوم کامپیوتره
ببنین انتخابم خوبه ؟ سره اولویت شبانه تبریز و روزانه زنجان و کرمان شک دارم..من اصفهان ساکنم...دختر هم هستم..
1. شریف روزانه
2.امیر کبیر سیستم هوشمند روزانه
3. امیر کبیر سیستم کامپیوتری روزانه
4.دانشگاه تهران روزانه
5. شهید بهشتی روزانه
6.شریف شبانه
7.امیرکبیر هوشمند شبانه
8.امیرکبیر کامپیوتری شبانه
9. تهران شبانه
10.امیر کبیر محاسبات روزانه
11.تربیت مدرس محاسبات علمی روزانه
12.امیرکبیر محاسبات شبانه
13.تبریز کامپیوتری روزانه
14.تبریز هوشمند روزانه
15.تبریز - روزانه
16. تبریز کامپیوتری شبانه
17.تبریز هوشمند شبانه
18. تبریز - شبانه
19.کرمان هوش مصنوعی روزانه
20.زنجان - روزانه
21. یزد محاسبات علمی روزانه
22.کرمان شبانه
23.یزد شبانه
22.بابلسر محاسبات روزانه
اول بگم که علوم کامپیوتر تو ایران اونقدر رشته با ارزشی نیست که شما بخاهید از اصفهان برید تبریز یا زنجان یا دامغان ارشدشو بگیرید . بخونید سال بعد رتبه خوبی بیارید .

بین تبریز و زنجان و کرمان ، که البته تبریز بهتره ولی باز تفاوت اونقدر زیاد نیست . بهتره شما بین این 3 فقط بعد مسافت رو در نظر بگیرید و بس . و به این هم فکر کنید که اگه روزانه ای رو قبول بشید و نرید محرومیت میخورید . پس روزانه هایی رو بالا بزنید که اگه قبول بشید حتما خواهید رفت .

موفق باشید
به نظر من 2 چیز را درنظر بگیرید.یکی گرایشی که میخواید بخونید و دیگه شهری که میخواید برید.فکر کنم نتونید اصفهان را بیارید . پس به فکر دوری راه شهرها باشید.راستش من نمیدونم کرمان نزدیکتره یا زنجان !Smileولی خب نوع مسیر هم هست.
ممکنه بین 2 شهر مسیر اتوبان باشه یا اینکه نه مسیر اونقدرها هم خوب نباشه.میتونید از خانواده مشورت بگیرید در این مورد
1 مسئله دیگه هم اینه که انواع وسایل نقلیه برای سفر باشند . مسلما بهتره . مثلا قطار هم به اون شهر وارد بشه و ...
بحث روزانه و شبانه هم هست.شما به غیر هزینه اقامت و رفت و امد باید شهریه هم بدید . دیگه اینجا تصمیم با خودتونه . من بودم اول روزانه و شبانه شهرهایی مثل تهران و اصفهان را میزدم بعد میرفتم سراغ روزانه های بقیه شهرها و بعد شبانه ها . مسیر را هم درنظر میگرفتم.
میتونید میزان مسافت های بین دو شهر رااز اینترنت بدست بیارید.موفق باشید.
لینک مرجع