تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۹۹ علوم کامپیوتر، میخوام الان ویرایش کنم - کمککک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زبان ۱۸/۸۹
پایه ۱۶/۶۷
گسسته ۳۷/۷۸
سختمان ۱۷/۷۸
اصول۱۳/۳۳
نظریه اتوما ۳۷/۷۸
آنالیز سفید
----------------------------
انتخاب رشته :
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای هوشمند
۲ ۲۳۱۳۵ دانشگاه تهران || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۳ ۲۳۱۴۱ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای کامپیوتری
۴ ۲۳۱۴۰ دانشگاه شهیدبهشتی || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۵ ۲۳۱۴۴ دانشگاه صنعتی شریف || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)باگذراندن دروس گرایشهای محاسبات علمی یانظریه محاسبه دریکی ازاین گرایشهافارغ التحصیل می شوند
۶ ۲۳۱۴۳ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۷ ۲۳۱۳۴ دانشگاه تربیت مدرس || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۸ ۲۳۱۵۸ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای هوشمند
۹ ۲۳۱۵۳ دانشگاه تهران || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)
۱۰ ۲۳۱۵۷ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای کامپیوتری
۱۱ ۲۳۱۶۰ دانشگاه صنعتی شریف || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)باگذراندن دروس گرایشهای محاسبات علمی یانظریه محاسبه دریکی ازاین گرایشهافارغ التحصیل می شوند
۱۲ ۲۳۱۵۹ دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۱۳ ۲۳۱۶۶ دانشگاه شهیدبهشتی || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (مجازی)(آموزش محور)شیوه آموزش محور
۱۴ ۲۳۱۴۹ مرکزتحصیلات تکمیلی درعلوم پایه -زنجان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۱۵ ۲۳۱۳۲ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)سیستمهای هوشمند
۱۶ ۲۳۱۳۱ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۱۷ ۲۳۱۳۳ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)سیستمهای کامپیوتری
۱۸ ۲۳۱۵۱ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)سیستمهای هوشمند
۱۹ ۲۳۱۵۰ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)
۲۰ ۲۳۱۵۲ دانشگاه تبریز || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)سیستمهای کامپیوتری
۲۱ ۲۳۱۶۵ موسسه غیرانتفاعی غیاث الدین جمشیدکاشانی -ابیک || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (غیر انتفاعی)(متمرکز)
۲۲ ۲۳۱۶۴ موسسه غیرانتفاعی طبری -بابل || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (غیر انتفاعی)(متمرکز)
۲۳ ۲۳۱۵۶ دانشگاه شهیدباهنرکرمان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش هوش مصنوعی
۲۴ ۲۳۱۵۴ دانشگاه دامغان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)پایان نامه درزمینه محاسبات علمی
۲۵ ۲۳۱۶۲ دانشگاه یزد || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)محاسبات علمی
۲۶ ۲۳۱۶۳ دانشگاه یزد || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(آموزش محور)محاسبات علمی-شیوه آموزش محور
۲۷ ۲۳۱۵۵ دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش محاسبات علمی
۲۸ ۲۳۱۶۸ دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (بین الملل)(شرایط خاص)محل تحصیل واحدبین الملل چابهار
۲۹ ۲۳۱۶۷ دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (بین الملل)(شرایط خاص)گرایش محاسبات علمی-محل تحصیل پردیس زاهدان دانشگاه سیستان وبلوچستان

از بند ۱۸ به بعد فقط برای دیدن رتبه ها زدم, ولی الان شک دارم چون شاغلم و دخترم اینکه روزانه زنجان و تبریز رو بیارم پایین و اینکه اصلا مجازی بهشتی چطوره؟
پارسال با 180 زنجانو آورده بودن امسال چون ظرفیتا کمتر شده احتمالاً شبانه ی تبریزو بیاری شایدم همون زنجان قبول شدی!
(14 خرداد 1391 12:59 ب.ظ)حورا نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال با ۱۸۰ زنجانو آورده بودن امسال چون ظرفیتا کمتر شده احتمالاً شبانه ی تبریزو بیاری شایدم همون زنجان قبول شدی!

الان شک دارم که شبانه تبریز رو بیارم بالا , که روزانه شهرستان (زنجان و تبریز)رو قبول نشم بشینم بخونم برا سال دیگه , نمیدونم چون شاغلم میترسم سختم باشه(البته جای دولتی هستم , مرخصی راحته)

(14 خرداد 1391 01:04 ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]هنوز هم امکان ویرایش هست؟

بله هست ولی نمیدونم تا کی؟
من تعجب میکنم چرا مجازی شهید بهشتی رو قبل روزانه های تبریز و زنجان زدین؟
(14 خرداد 1391 01:09 ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط: [ -> ]من تعجب میکنم چرا مجازی شهید بهشتی رو قبل روزانه های تبریز و زنجان زدین؟

آخه شاغلم , میترسم سختم باشه رفت و آمد, الان هم استرس دارم که اگه روزانه زنجان یا تبریز در بیاد مجبورم که برم , نمیدونم صبر کنم یه سال دیگه بخونم با این شایط که شاغلم و برا کنکور خوندن برام خیلی هم راحت نیست
لینک مرجع