تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 5 آی تی ، 34 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(15 خرداد 1391 04:08 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]شما چرا دوست عزیز..ما اینقد به علی گفتیم که الکی میترسی...تو از خیلی های دیگه اونجا بهتری...حالا خودت شروع کردی؟؟
آخه انقد این آقای علی گفت بچه های شریف سرشار از استرسن و بچه های تهران شادن و ...از این چیزا خوف ورم داشت...
یه دلیلشم حراست دانشگاه تهرانه که امروز فهمیدم کاری به کار هیچ کس نداره... Big Grin
(14 خرداد 1391 11:28 ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1391 10:40 ب.ظ)stanford نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به دوستان
اینم کارنامه من

به نظر من پایگاه رو خیلی خیلی خوب زدید.
جالبه شبکتون ۱کی از من بهتره!Big GrinBig GrinBig Grin
شانست Big Grinگفت یکی نزدیکتر شدی به علم و صنعت چون Stanford میزنه شریف.

(15 خرداد 1391 05:13 ب.ظ)hosna66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 خرداد 1391 04:08 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]شما چرا دوست عزیز..ما اینقد به علی گفتیم که الکی میترسی...تو از خیلی های دیگه اونجا بهتری...حالا خودت شروع کردی؟؟
آخه انقد این آقای علی گفت بچه های شریف سرشار از استرسن و بچه های تهران شادن و ...از این چیزا خوف ورم داشت...
یه دلیلشم حراست دانشگاه تهرانه که امروز فهمیدم کاری به کار هیچ کس نداره... Big Grin

یعنی فکر کن به هیچ کس کار نداره ما که رفتیم نگفت شما کی هستین کجا میرین چیکار دارین
رفتیم دانشکده مهندسی و برق ، خدا برکت بده چقدر پول خرجش کرده بودن ، 10 طبقه بود محیط آزمایشگاهی خوبی داشت تا اونجا که من دیدیم و تجهیز شده بود مثل آزمایشگاه روتر.
برخورد های خیلی گرم و دوستانه بود برای اولین بارحس کردم دانشجو هستم .(هم تهران هم امیرکبیر)

اما تو شریف ما بدهکار بودیم و اونا طلبکار !
از اون اولش که 45 دقیقه مارو معطل کرد و کلک زدیم رفتیم تو
یک دانشکده 8 طبقه رو طبقه به طبقه دیدم، کوچکتر از دانشگاه تهران بود و هنوز تجهیز نشده بود یعنی تجهیزات تهران بیشتر بود و جدیدتر
کلا 3 تا آزمابشگاه دیدیم که دانشجو توش بود و تجهیز بود یکی HPCAN بود یکی آزمایشگاه ارتباطات سیار و یکی دیگه که یادم نیست.

و به نظر من اصلا به درد کسی که پایش ضعیفه نمی خوره ، اگه درس خون بوده باشی تو کارشناسی و یکسری از درس ها رو با استادای خوب پاس کرده باشی مشکلی نداری فقط باید خیلی درس بخونی.

موقع امتحانات هم خیلی اوضاعش ضایع میشه.

یک چیز دیگه دانشگاه تهران تو کتاب خونه و سلف تفکیک جنسیتی نداشت ، کتابخونه رو خودم دیدم و دوستم که اونجا می خونه سلف رو هم اون گفت.

یک چیز جالب دیگه نگهبانهای ورودی دانشکده فنی اینکه خودشون بدجوری چشمشون این ور اون ور دنبال تیپ های خاص میگشت و مایل بودن ببینن.
///....................
در مورد نگهبانهای کوی دانشگاه که شیفت صبحش 6 تا نگهبان داره فقط تنها گیرشون واسه مهمان بردن بود که قانونی عمل می کردن همین به ظاهر و تیپ و قیافه اصلا کاری نداشتن.
(15 خرداد 1391 04:31 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]شریف رفتن کلا بستگی به خوده دانشجو داره.
اما واقعا یک سئوال هست برام اگه شریف خوبه چرا پارسال رتبه های
۱ ۶ ۷ ۱۲ ۱۹ ۲۰ ۲۲ ۲۶ ۲۷ ۲۹ ۳۲ ۳۹
گرایش تجارت رفتن تهران ؟ خب یعنی اینا فکر Apply کردن نبودن؟
و چرا این رتبه ها زیر رفتن شریف ؟
۲ ۶ ۱۸ ۱ ۷ ۱۶ ۱۹ ۱۱ ۶۹ ۲۶ ۲۲ ۹ ۲۰ ۱۴۳ ۳۹ ۶۰

این یک پست انتقادی به شریف نیست فقط می خوام بدونم چرا ؟

این چیزی که من الان فهمیدم اینه که رتبه های که پارسال تهران رو آوردن تو گرایش شبکه نمی تونستن شریف رو بیارن.(فقط ۴ نفرشون می تونستن شبکه شریف رو بیارن)
دلیل دیگه ای هم هست به نظرتون؟

فکر نمیکنم...مگه اینکه یکی ۲ مورد خاص مثل خودت که از شریف فراری انBig Grin
(14 خرداد 1391 11:55 ب.ظ)stanford نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1391 11:24 ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز تبریک
منابع رو ذکر می کنید؟

مرسی
زبان:پارسه
گسسته: گریمالدی، مقسمی
طراحی الگوریتم: مقسمی، پارسه
ساختمان داده: مقسمی، پارسه
شبکه: تننباوم، کتاب پارسه تالیف دکتر حقیقت
مهندسی نرم افزار: پوران پژوهش، پارسه، بخش هایی از پرسمن
مدیریت: پارسه جلد ۱و۲
پایگاه داده: مقسمی، رانکوهی
هوش مصنوعی: راسل، پوران پژوهش، پارسه
سیستم عامل: کتاب پارسه تالیف دکتر حقیقت ، بخش هایی از سیلبرشاتس

سلام میشه کاملا اون بخش های کتاب مرجع ذکر کنید؟

فکر میکنید چه فرقی بین شما و کسی که همون کتاب شبکه وس یستم عامل خونده ولی نتونسه بزنه؟

شما استاد خوبی داشتید؟مفهومی؟روش خاصی می خوندید؟
(15 خرداد 1391 04:31 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]شریف رفتن کلا بستگی به خوده دانشجو داره.

این چیزی که من الان فهمیدم اینه که رتبه های که پارسال تهران رو آوردن تو گرایش شبکه نمی تونستن شریف رو بیارن.(فقط ۴ نفرشون می تونستن شبکه شریف رو بیارن)

افرین علی جون خودت میگی تهران و شریف ما هم گفتیم اینها رو باید اول زد! (برای اپلای)

اگه امیرکبیر خوبه چرا رتبه هاش اینن:

۲۷ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۲۹ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۲۸ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۳۰ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۳۲ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۳۴ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۳۵ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۳۶ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه
۱۵۰ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه

یعنی ۲۷-۳۶ رتبه های بهتر همه شریف و تهران!

چرا به نظرت؟
۱)خدایی ناکرده همه ی اونها در هنگام انتخاب رشته ناخوش احوال بودند.
۲)یه چیزی هست که زدن دیگه!
امیرکبیر کم اسمی نیست اصلا و ابدا
یک دلیل که من امیرکبیر زدم اینه که استادهای فناوری اطلاعاتش بیشتر هستن و دروس متنوعتری نسبت به شریف تدریس میشه.
تعداد داشجو کمتری میگیره، اینطوری انتخاب ها بیشتر میشه.

این رتبه های ۲۷-۳۶ فاصله ش از یک تست هم کمتر هست که فرض کن ما زدیم و اونا نزدن با یک تست نزدن که نمیشه اونا رو تحلیل کرد به نفهم بودن ، من نفهم بودم که 5 بار کنکور دادم، خودت که شرایط کنکور رو میدونی چی !!!

//دلیل اصلی نزدن شریف من رو هم که میدونی: "خیلی خیلی سخت میگیرن"
نقل قول: به قول دوستم امیرکبیر کم اسمی نیست اصلا و ابدا
بدون شک امیرکبیر بهترین دانشگاه ایرانه در کامپیوتر و ای تی ولی بحث من اعتبار است ان هم به صورت نسبی یعنی توی این 3 تا!

نقل قول: یک دلیل که من امیرکبیر زدم اینه که استادهای فناوری اطلاعاتش بیشتر هستن و دروس متنوعتری نسبت به شریف تدریس میشه.
تعداد نداشجو کمتری میگیره، اینطوری انتخاب ها بیشتر میشه.
حرف شما هم درسته البته اگر استادای اصلی رو (چه شریف چه امیرکبیر) ببینی!!!Big Grin

نقل قول: این رتبه های ۲۷-۳۶ فاصله ش از یک تست هم کمتر هست که فرض کن ما زدیم و اونا نزدن
واقعا 1 تست؟به نظرم ساعتها درس خوندنهTongue

نقل قول: //دلیل اصلی نزدن شریف من رو هم که میدونی: "خیلی خیلی سخت میگیرن"
واقعا به نظرتون چقدر بیشتر یا کمتر سخت میگیرن؟چند درصد؟یعنی بچه های امیرکبیر توی هتل اند؟
(15 خرداد 1391 03:13 ب.ظ)rozh66 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک من رو هم پذیراباشید....به امیدموفقیتتون دردیگرمراحل زندگیتون......

مرسی دوست عزیز

(15 خرداد 1391 06:55 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]

معمولا رتبه های خوب شریف رو اول میزنن ولی به خود دانشجو هم بستگی داره

(15 خرداد 1391 09:23 ب.ظ)stanford نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 خرداد 1391 03:13 ب.ظ)rozh66 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک من رو هم پذیراباشید....به امیدموفقیتتون دردیگرمراحل زندگیتون......

مرسی دوست عزیز

(15 خرداد 1391 06:55 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]

معمولا رتبه های خوب شریف رو اول میزنن ولی به خود دانشجو هم بستگی داره

(15 خرداد 1391 08:07 ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط: [ -> ][quote='stanford' pid='98987' dateline='1338751559']
[quote='mehrdad_rabbi' pid='98971' dateline='1338749679']
دوست عزیز تبریک
منابع رو ذکر می کنید؟
بحث بالا گرفته ها...اما یه چیزی رو راست میگه علی..امیر کبیر دانشجو کم میگیره استاد هم ماشالا زیاد داره...پس از این لحاظ فکر کنم خیلی نسبت به ۲ تای دیگه برتری داشته باشه
(15 خرداد 1391 10:35 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]بحث بالا گرفته ها...اما یه چیزی رو راست میگه علی..امیر کبیر دانشجو کم میگیره استاد هم ماشالا زیاد داره...پس از این لحاظ فکر کنم خیلی نسبت به ۲ تای دیگه برتری داشته باشه

بحث و کل کل نیست که تبادل نظر شخصی داریم میکنیم فقط!
من دیگه نظری نمیدم! منفی گرفتمSad
سلام
تبریک عرض میکنم.ایشالا بهترین دانشگاه.
شما آزمون های پارسه هم شرکت می کردید؟راضی بودید؟برنامه ریزیتون به چه صورت بوده و اینکه برنامه درس تون از اولی که استارت خوندن زدید یکی بود یا بعدا تغییر دادید؟اگر تغییر دادید،دلیلش چی بوده؟
ویه سوال دیگه:من از تابستون تصمیم خوندن دارم(بعد از امتحانای خرداد)به نظرتون از چه کتابای شروع کنم بهتره؟
ممنون.موفق باشید و سربلند.
بحث و کل کل نیست که تبادل نظر شخصی داریم میکنیم فقط!
من دیگه نظری نمیدم! منفی گرفتمSad
[/quote]

شما نظر ندی مجتبی جان...بحث کردن که حالی نمیده دیگه...ناراحت این منفی ها هم نباش...لطف دوستان تا بحال ۱۶۸ بار شامل حال من هم شده..قراره با دکتر پارتی بازی کنم بگم نصفشونو ببخشهBig Grin
(16 خرداد 1391 10:24 ق.ظ)raha0067 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تبریک عرض میکنم.ایشالا بهترین دانشگاه.
شما آزمون های پارسه هم شرکت می کردید؟راضی بودید؟برنامه ریزیتون به چه صورت بوده و اینکه برنامه درس تون از اولی که استارت خوندن زدید یکی بود یا بعدا تغییر دادید؟اگر تغییر دادید،دلیلش چی بوده؟
ویه سوال دیگه:من از تابستون تصمیم خوندن دارم(بعد از امتحانای خرداد)به نظرتون از چه کتابای شروع کنم بهتره؟
ممنون.موفق باشید و سربلند.
سلام
به نظر من تاثیری که آزمون می تونه داشته باشه اینه که طرز خوندن رو منظم تر و هدفمندتر کنه چون من خودم با برنامه های آزمون پیش می رفتم، در مورد سوال بعدی تون اگه تو تابستون قصد خوندن دارید نظر شخصی من اینه که دروسی که ضعیف هستید رو به صورت عمیق بخونید و استفاده از کتاب های مرجع می تونه مفید باشه.
stanford عزیر
کارشناسی کجا بودید ؟
تبریک میگم
اگر لطف کنین و تصویر کارنامه رو هم قرار بدین خیلی عالی میشه
لطف میکنین
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع