تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 17 آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همگی

اینم درصدای من
من خودم پارسال خیلی دنبال اینجور چیزها می گشتم، امیدوارم به درد بچه های سال بعد بخوره Smile

موفق باشید
خیلی عالیه ، موفق باشید. Smile
میشه لطف کنید منابعی که خوندید رامعرفی کنید.
تبریک
میشه لطف کنید منابعی که خوندید رامعرفی کنید.
اولا تبریک میگم.
دوما:
این درصدها کدوم طرفی هستن؟!
اگه میشه تصویر کارنامه رو قرار بدین
مرسی
مرسی یه لطف بزرگ بکن و منابع مطالعاتیه خودت رو هم بگو مرسی
عالیه...
تبریک...
سلام تبریک میگم
رتبه تون تو گرایش شبکه چند شده ؟
انتخاب رشته تونم میشه بگین؟
ممنون میشم...
سلام تبریک میگم.
زبان و خیلی خوب زدید.
لطفا روش خوندنتون رو بگید(مخصوصا تو درس زبان) و اینکه از چه منابعی استفاده میکردید؟
و یک راهنمایی خوب برا کسانی که بخوان توی کنکور زبان رو خوب بزنن(سطح زبانشون متوسط).
ممنون. موفق باشید.
(17 خرداد 1391 12:01 ب.ظ)saeedehhhh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم
رتبه تون تو گرایش شبکه چند شده ؟

ممنون سعیده جان
در شبکه 38 شدم Smile

(17 خرداد 1391 12:11 ب.ظ)hosna66 نوشته شده توسط: [ -> ]انتخاب رشته تونم میشه بگین؟
ممنون میشم...

در مورد انتخاب رشته هم، من اول شریف رو زدم بعد تهران و بعد هم پلی تکنیک. فک میکنم اگه اولی رو نیارم دومی رو دیگه بیارم. خوبیش اینه که هر کدوم رو که بیارم اونجا می تونم شبکه کار کنم. من با بچه های شریف، تهران و پلی تکنیک حرف زدم نتیجه این شد که هر کدوم یه چیزایی دارند ک اون یکی نداره، و نمیشه گفت یکی 100درصد از اون یکی بهتره، از این جا به بعدش دیگه با خداست. Smile

از تمام دوستانی که تبریک گفتند تشکر میکنم. اینم منابع:
ساختمان، طراحی: مقسمی، تعریف کتابای پارسه رو هم از دوستام شنیدم ولی کلا این دو درس و گسسته رو بهتره تست زیاد بزنید تا اینکه چند نوع انتشارات مختلف بخونید، اغلب کتابای کنکوری کم و بیش مطالب یکسانی دارند. نکته مهم اینه که ببینید خودتون با بیان کدوم نویسنده راحت ترید.
پایگاه: مقسمی، البته تو کنکور من برای ۳ تا تست دور جواب دایره کشیدم ولی شک داشتم(بعدش فهمیدم ۲تاش درست بود) خواستم بقیه تست ها رو بخونم بعد برگردم تو پاسخ نامه بزنم که به خاطر سوالای داستان واره سیستم وقت نکردم برگردم و کلا فراموش کردم.و درصد این درسم اینجوری کم شد!
گسسته : پوران، البته من زیاد برای این درس سرمایه گذاری نکردم حتی تست هاشم نزدم اخه خیلی زیاد بودن Big Grin
نرم: پوران، با همین ۵تا تست امسال رو درست زدم، یکیش بی دقتی خودم بود سوال رو درست نخوندم ک غلط شد. البته نرم امسال یکم مسخره بود. زیادی اسون و حفظی گرفته بودند. حتی یه تست تحلیلی درست حسابیم نداده بودند. در مورد نرم خوبه ک ادم تو دوران تحصیلش خود پرسمن رو خونده باشه. من یه فصل هاییشو سال سوم خونده بودم.
سیستم: قسمتی از پوران + قسمتی از پارسه، کتاب دکتر حقیقت دیر به دستم رسید، اول قسمتایی از پوران رو خونده بودم، بعد که کتاب دکتر حقیقت رو گرفتم فصلای اخر رو از روی اون خوندم، هر دوش خوبه البته پارسه بهتره
شبکه: پارسه، کلا کتابای دکتر حقیقت عالین. البته چون من ترم ۷ بودم و درس های شبکه ۲ و هوش داشتم، رفرنس این دو درس رو در طول ترم خوندم(اینم بگم که من شبکه و هوش خیلی دوست دارم برای همین رفرنسشونو خوندم Big Grin). انتقال داده و شبکه های دکتر بهروز فروزان(ایرانی الاصله ولی امریکاس، کتابشم انگلیسیه)، برای هوشم که راسل. ولی با این سوالات مزخرف دو جوابه هوش امسال، من اونایی که شک کردم رو نزدم(احتمال می دادم حداقل دو سوال حذف بشه که نشد) و نتیجه این شد که هوشی که اغلب ۱۰۰ میزدم اینجوری شد!
معماری : من نخوندم، ولی پیشنهاد میکنم اگه گرایش ۲و۳ میخواهید حتما بخونید. من اشتباه کردم که به حرف دوستام گوش دادم که میگفتند معماری رو نمیشه زد، ولی اصلا اینطور نیست!
مدیریت: نخوندم، سر کنکور از خودم زدم
نقل قول: در مورد انتخاب رشته هم، من اول شریف رو زدم بعد تهران و بعد هم پلی تکنیک. فک میکنم اگه اولی رو نیارم دومی رو دیگه بیارم. خوبیش اینه که هر کدوم رو که بیارم اونجا می تونم شبکه کار کنم. من با بچه های شریف، تهران و پلی تکنیک حرف زدم نتیجه این شد که هر کدوم یه چیزایی دارند ک اون یکی نداره، و نمیشه گفت یکی ۱۰۰درصد از اون یکی بهتره، از این جا به بعدش دیگه با خداست.

تبریک میگم خیلی خوبه!
و حتما اولی یعنی شریف رو میارید.نبینید که 14 نفر میگیره!
(17 خرداد 1391 03:37 ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: در مورد انتخاب رشته هم، من اول شریف رو زدم بعد تهران و بعد هم پلی تکنیک. فک میکنم اگه اولی رو نیارم دومی رو دیگه بیارم. خوبیش اینه که هر کدوم رو که بیارم اونجا می تونم شبکه کار کنم. من با بچه های شریف، تهران و پلی تکنیک حرف زدم نتیجه این شد که هر کدوم یه چیزایی دارند ک اون یکی نداره، و نمیشه گفت یکی ۱۰۰درصد از اون یکی بهتره، از این جا به بعدش دیگه با خداست.

تبریک میگم خیلی خوبه!
و حتما اولی یعنی شریف رو میارید.نبینید که ۱۴ نفر میگیره!

ممنون Smile
امیدوارم شما هم هر جا دوست دارید قبول شید

من در مورد شریف هنوز مطمئن نیستم از گرایش 1و4 بگیره، اخه کارای سنجش که اصلا معلوم نیست، تو دفترچه یه چیز می زنند، بعد اصلاحیه می زنند...! ادم میمونه اینا چکار می کنند! Big Grin

(17 خرداد 1391 11:12 ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]اولا تبریک میگم.
دوما:
این درصدها کدوم طرفی هستن؟!
اگه میشه تصویر کارنامه رو قرار بدین
مرسی

ممنون Smile
کارنامه رو گذاشتم
ضمن تبریک به خاطر رتبه عالیتون میخواستم بدونم منبع مطالعاتی زبانتون چی بوده؟
نقل قول: من در مورد شریف هنوز مطمئن نیستم از گرایش ۱و۴ بگیره، اخه کارای سنجش که اصلا معلوم نیست، تو دفترچه یه چیز می زنند، بعد اصلاحیه می زنند...! ادم میمونه اینا چکار می کنند!

راستش من هم این رو شنیده بودم 2 سال پیش هم همین طور شد اول فناوری زد و تو اصلاحیه هم درست نکرد ولی بعد گفت ما از گرایش شبکه برای شریف برداشتیم.
ما که با این تغییر جای درست حسابی نمیاریم. ولی امیدوارم شما شریف رو بیاری.Big Grin
از ما که گذشت....

اما خودم از دکتر سربازی آزاد پرسیدم و گفتند که همونی که تو دفترچه هست همونه.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع