تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 282 علوم کامپیوتر-کمک فوری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.امسال ۲۸۲ علوم کامپیوترو آوردم. خیلی خیلی خیلی فوری لازم دارم بدونم که آیا جایی روزانه یا شبانه در میام یا نه؟
بغیر روزانه سیستان و کرمانشاه و دامغان بغیه روزانه و شبانه ها رو زدم
رتبه ۱۶۷ علوم سال ۹۰ در اومده روزانه زنجان.و با توجه به اینکه سال ۹۰ جمعا ۱۴۰ نفر و امسال ۱۸۰ نفر کل کشور بر میدارن ، احتمال قبولی من هست؟Idea خودم زنجانیم و شبانه دانشگاه تبریز واسم ایده آل ترینه .تبریز یا یزد در میام به نظرتون؟ خیلی مهمه ک چند روزه بدونم جواب سوالمو. مرسی از وقتی که میزارینBlushBlushBlush
دوست عزیز فکر نکنم
دوست عزیز من پارسال با ۲۳۰ جایی جز مجازی شهید بهشتی رو نیاوردم فک نکنم امسال هم با ۲۸۲بتونی جایی شبانه قبول شی غیرانتفاعی رو حتمآ میاری
مطمئنی با 167زنجان رو آوردن؟
آخه وقتی پارسال نهایتأ با 190 در اومدن روزانه ، چطور امسال که ظرفیتا 40 تا هم رفته بالا، در نمیام شبانه؟
خیلی واسم مهمه، لطفأکمکم کنین
شبانه زنجان رو احتمالش بالاست بیارید انشالله
(24 خرداد 1391 11:20 ق.ظ)asghar1 نوشته شده توسط: [ -> ]شبانه زنجان رو احتمالش بالاست بیارید انشالله
دوست عزیز زنجان اصلا شبانه نداره که بتونه بیاره یا نه
ولی اگرم بود فک نمیکنم بشه با 282شبانه زنجان رو آورد البته ای کاش این دوستمون شبانه یا روزانه رو بتونه بیاره توکل به خدا

(22 خرداد 1391 08:14 ب.ظ)undisputed نوشته شده توسط: [ -> ]آخه وقتی پارسال نهایتأ با ۱۹۰ در اومدن روزانه ، چطور امسال که ظرفیتا ۴۰ تا هم رفته بالا، در نمیام شبانه؟
خیلی واسم مهمه، لطفأکمکم کنین
آخه کجا ظرفیت ها 40تا افزایش یافته؟ پارسال جمع ظرفیت بود 199 کل شبانه و روزانه با احتساب بابلسر و علامه که بعدا اعلام شد
ولی امسال جمع ظرفیت روزانه و شبانه شده 179
حالا کجا افزایش یافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سال 90 ، 97 نفر روزانه و 35 نفر شبانه بود --> جمعأ 132 نفر
سال 91، 128نفر روزانه و 51نفر شبانه بود --> جمعأ 179نفر

که اختلاف افزایش پذیرش میشه 47 نفر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(30 خرداد 1391 12:31 ق.ظ)undisputed نوشته شده توسط: [ -> ]سال ۹۰ ، ۹۷ نفر روزانه و ۳۵ نفر شبانه بود --> جمعأ ۱۳۲ نفر
سال ۹۱، ۱۲۸نفر روزانه و ۵۱نفر شبانه بود --> جمعأ ۱۷۹نفر

که اختلاف افزایش پذیرش میشه ۴۷ نفر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما احتمالا علوم تصمیم رو حساب نمیکنین
دانشگاه تربیت معلم تهران و علوم اقتصاد جمعا 46نفر روزانه و شبانه پذیرش داشت سال
90ولی امسال کلا برداشته یعنی 46 نفر حذف شده
در ضمن دانشگاه بابلسر و دانشگاه علامه طباطبایی هم سوای دفترچه بعدآ اورد که پارسال 18نفر میشدن

افزایش ظرفیت نداشتیم.................................
لینک مرجع