تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 1700 IT
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خجالت نداره که! اینم کارنامه ی من! به نظرم به نسبت اینکه سال اولی بودم ، بدون کلاس کنکوری و آزمون آزمایشی و راهنمایی و غیره... رتبه ی خوبی آوردم!!! اعتماد به نفس دارم در حد تیم ملی!
خوب دیگه هرکسی از شرایط خودش خبر داره، من به نسبت شرایط خودم این رتبه رو امیدوارکننده می بینم برای کنکور سال آینده... اگه قسمت بشه و شرکت کنم!
واسه انتخاب رشته هم اصلا پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی و غیره نزدم! فقط روزانه شبانه و بین الملل. دیگه نمی دونم نتیجه اش چی میشه. ولی هرچی هست روزانه و شبانه نمیشه!

فقط یه جای کار خیلی حالم گرفته شد! زبان رو در کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۵ درصد زدم، اگر اون ۱۵ درصد جای این منفی ۳ بود، به نظرتون رتبه ام چند میشد؟!
کارنامه رو پیوست کردم، ولی حدودا:
زبان 3-
مشترک 15
مدیریت 40
پایگاه 22
هوش 22
سیستم عامل 16
(21 خرداد 1391 03:15 ب.ظ)medadrangy نوشته شده توسط: [ -> ]
خجالت نداره که! اینم کارنامه ی من! به نظرم به نسبت اینکه سال اولی بودم ، بدون کلاس کنکوری و آزمون آزمایشی و راهنمایی و غیره... رتبه ی خوبی آوردم!!! اعتماد به نفس دارم در حد تیم ملی!
خوب دیگه هرکسی از شرایط خودش خبر داره، من به نسبت شرایط خودم این رتبه رو امیدوارکننده می بینم برای کنکور سال آینده... اگه قسمت بشه و شرکت کنم!
واسه انتخاب رشته هم اصلا پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی و غیره نزدم! فقط روزانه شبانه و بین الملل. دیگه نمی دونم نتیجه اش چی میشه. ولی هرچی هست روزانه و شبانه نمیشه!

فقط یه جای کار خیلی حالم گرفته شد! زبان رو در کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۵ درصد زدم، اگر اون ۱۵ درصد جای این منفی ۳ بود، به نظرتون رتبه ام چند میشد؟!
کارنامه رو پیوست کردم، ولی حدودا:
زبان ۳-
مشترک ۱۵
مدیریت ۴۰
پایگاه ۲۲
هوش ۲۲
سیستم عامل ۱۶

با این توضیحاتی که دادی به سال بعد امیدوار باش دروس مشترک و مدیریت رو خوب زدی سیستم عامل رو عالی زدیSmile هوش و پایگاه هم بدک نیست
موفق باشی
موفق باشی.منم رتبم زیادبود ولی گذاشتم تا درس عبرتی بشه برای خودم .......
ممنونم بچه ها. ولی جدا اگه همون زبان رو اینقدر خراب نمی کردم! چقدر رتبه ام تغییر می کرداااا... Sad
لینک مرجع