تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تمام قبولي هاي مهندسي آي تي ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf كارنامه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان عزیز این یک مجموعه کامل از رتبه های اعلام شده رشته آی تی هست که امیدوارم دوستانی که رتبه‌هاشون رو اعلام کردن نتیجه نهایی رو بعد از اعلام نتایج قرار بدن تا فایل زیر ویرایش بشه و یک آمار کلی برای انتخاب رشته ارشدی های ۹۲ داشته باشیم.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

سلام دوباره به دوستای عزیر؛‌
تمامی کارنامه های قبولی های امسال رو تو یک فایل جمع کردم؛‌ البته دوستانی که کارنامه هاشون رو پیوست کرده بودن.
در ضمن لیست قبلی رو ویرایش کردم و یه ستون دیگه اضافه شد به نام "کارنامه" تا موجود بودن کارنامه مشخص بشه.
امیدوارم مفید باشه.
مرسی پروا جان جالب بود خیلی باحوصله ای بابا...
خیلی متشکر
واقعا دستتون درد نکنه!!
(23 خرداد 1391 06:21 ب.ظ)parva نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز این یک مجموعه کامل از رتبه های اعلام شده رشته آی تی هست که امیدوارم دوستانی که رتبه‌هاشون رو اعلام کردن نتیجه نهایی رو بعد از اعلام نتایج قرار بدن تا فایل زیر ویرایش بشه و یک آمار کلی برای انتخاب رشته ارشدی های ۹۲ داشته باشیم.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
سلام.
ببخشید من تازه عضو این سایت شدم، واسه همین هنوز نمی دونم دقیقا" چی به چیه!Big Grin
لطفا" رتبه من رو هم به این لیست اضافه کنید:
گرایش ۱و۴: ۱۳۰
گرایش ۲و۳: ۱۸۶
ضمنا" یک سئوال دیگه هم داشتم، به نظر شما با توجه به ظرفیت های امسال، واسه تجارت الکترونیک اصفهان شانس قبولی دارم؟
منم 163 شبکه و 168 آی تی شدم
معدل موثر هم 15.19
اگه خواستین اضافه کنین!
ممنون پروا جان
جالب بود Smile
ممنون از وقتی که گذاشتین...
آخرین بروزرسانی انجام شد.
درضمن کارنامه ها هم اضافه شد.
ممنون خانم پروا، خیلی کار خوب و مفیدی هست، واقعا ممنون.
تشکر بسیار زیاد.حیف بود ننویسم و فقط دکمه تشکر بزنم
(11 تير 1391 06:55 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون خانم پروا، خیلی کار خوب و مفیدی هست، واقعا ممنون.
ببخشید میشه بگید که واسه رشته فناوری، بدترین رتبه ای که واسه روزانه قبول شده در سال90، چه رتبه ای بوده؟؟
واسه هر 4 گرایش رو میگم.
تو رو خداااااااااااااا بگید......
با سلام
رتبه من 45 آی تی بود و کارنامم هم اینجا هست
فقط برای کمک به تکمیل این فایل خواستم بگم من شبانه صنعتی شریف قبول شدم
به همه دوستان تبریک میگم
همگی موفق باشید
پروا خانم:

این فایل هایی که پیوست کردین دانشگاه قبولی داوطلبان مورد نظر رو نوشته یا نه؟ یا فقط رتبه ها و کارنامه و غیره رو داره؟

لطفا اگر هنوز دانشگاه قبولی داوطلبان در فایل ها وارد نشده است در این خصوص اقدامات لازم رو مبذول کنین.

با تشکر
منتظر اعلام درج قبولی دانشگاه در فایل هستیم...
با تشکر از دوست خوب
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع