تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 656 هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(25 تير 1391 12:53 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما امسال تخصصی هوش نسبت به پارسال خیلی آسون نبود؟

بنظرم تست های امسال همشون علاوه بر اینکه مفاهیم اصلی رو بررسی می کردند ، دارای نکته ظریفی بودن که کمتر در سال های قبل در این سطح ، شاهدش بودیم ، بنظرم میانگین درصد دروس تخصصی همه گرایش ها ( حداقل هوش و نرم ) ، امسال از سال قبل کمتر بود
فاطمه جان امسال اشا... رتبه ۱ تا ۲۳ میاری.
(24 تير 1391 08:53 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1391 08:43 ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile
حالا امسال قبول شید میرید یا برای سال دیگه میخونید؟

ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile
به امید خدا برای سال دیگه میخونم.

آدمهای موفق برای رسیدن به هدف عمدتا از ایستگاه های موقت برای بدست آوردن نیروی مجدد برای تلاش دوباره و طی مسیر استفاده می کنن. امیدوارم که تا آخر بهمن همین طور با اراده و "با حوصله"پیش برید. ضمن اینکه شما برای همین امسال می خونید نه برای سال دیگه!منظورتون از سال دیگه اینه که ورودی سال دیگه یکی از بهترین دانشگاه های کشور باشید دیگه؟!Big Grin
مطلب مهم بعدی "حوصله" و تداوم درس خوندنه که انشالله شما هم با تدابیر لازم هم "حوصله لازم برای درس خوندن" رو. در خودتون ایجاد کنید! چون آدمی که مطالعه داره گاهی از فرط خودندن "حوصله" هرکاری رو نداره! اون وقته که باید با برنامه ریزی متنوع "حوصله" و انگیزه رو در خودش زنده نگه داره! این نباشه که بعد از مدتی انگیزه٬ استقامت و "حوصله"ش فروکش کنه و خدای نکرده به اشباع برسه!
موفق باشید
(25 تير 1391 09:23 ق.ظ)parva نوشته شده توسط: [ -> ]فاطمه جان امسال اشا... رتبه ۱ تا ۲۳ میاری.
ممنون پروا جان.چقدر جالب فکرمو خوندیSmile
ایشالا شما هم بهترین رتبه رو میاری.

(25 تير 1391 08:39 ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط: [ -> ]دوست گرامی انشاالله که یک جای خوب قبول بشید.موفق باشید.

ممنون آفتاب جان.انشالا شما هم به نتیجه دلخواهتون برسید.
(25 تير 1391 07:25 ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط: [ -> ]درصد هات خیلی خوبن اما تخصصی یخورده کم.انشالله امسال جبران همه کاستی ها بشه و باهات مصاحبه بشه Smile
کاش منم پارسال آزمایشی کنکور میدادم تا خودمو بسنجم Sad

ممنون دوست عزیز.
با کنکور آزمایشی در صورتی میتونی خودتو بسنجی که آماده باشی،در غیر این صورت امکان داره تصور کنی که کنکور خیلی سخته و تاثیر منفی تو روحیه داشته باشه.
نگران نباش با تلاش مستمر حتما میتونی یه رتبه خوب بیاری.Smile
به امید خدا حتم دارم امسال حسابی کولاک کنید، این کارنامه حرفهای خوبی داره، خصوصا ریاضیات شما قابل تحسینه.
(25 تير 1391 10:00 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]به امید خدا حتم دارم امسال حسابی کولاک کنید، این کارنامه حرفهای خوبی داره، خصوصا ریاضیات شما قابل تحسینه.
ممنون جناب هاتف.امیدوارم کردینSmile
موفق باشین
واستا حرفمو خلاصه کنم رفیق
"سال بعد شریف می بینمت"
موفق باشی
(25 تير 1391 03:45 ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1391 08:53 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1391 08:43 ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile

ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile

آدمهای موفق برای رسیدن به هدف عمدتا از ایستگاه های موقت برای بدست آوردن نیروی مجدد برای تلاش دوباره و طی مسیر استفاده می کنن. امیدوارم که تا آخر بهمن همین طور با اراده و "با حوصله"پیش برید. ضمن اینکه شما برای همین امسال می خونید نه برای سال دیگه!منظورتون از سال دیگه اینه که ورودی سال دیگه یکی از بهترین دانشگاه های کشور باشید دیگه؟!Big Grin
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون.به هر حال گاهی پیش میاد در طی خوندن آدم احساس یاس یا بی حوصلگی بهش دست بده،مهم اینه که این حالت تداوم نداشته باشه.
موفق باشین

(26 تير 1391 12:23 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]واستا حرفمو خلاصه کنم رفیق
"سال بعد شریف می بینمت"
موفق باشی
ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
جای منو رزرو کنید که دارم میامTongue
(26 تير 1391 12:50 ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
الان تنور داغه ها، میشه قول شیرینی گرفت Big Grin
اول ام Big Grin
(24 تير 1391 08:16 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

بهتون تبریک میگم Smile
میتونید منابعی که استفاده کردید نام ببرید.
(26 تير 1391 12:29 ب.ظ)aram ghafouri نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1391 08:16 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

بهتون تبریک میگم Smile

ممنون.
شما به لینک زیر سر بزنید،من خودم باید از تجربیات دوستانی که رتبشون خوب شده استفاده کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین.

(26 تير 1391 07:42 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 تير 1391 12:50 ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون،اگه میدونستم قراره اینقدر دوستان بهم لطف کنن و انرژی بدن،زودتر کارنامم رو میذاشتمBig Grin
اول ام Big Grin
شیرینی دانشگاه شریف محفوظه،همینجا اعلام میکنم در صورتی قبولی تو این دانشگاه شیرینی میدمTongue
(26 تير 1391 02:49 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 تير 1391 12:29 ب.ظ)aram ghafouri نوشته شده توسط: [ -> ]

بهتون تبریک میگم Smile

ممنون.
شما به لینک زیر سر بزنید،من خودم باید از تجربیات دوستانی که رتبشون خوب شده استفاده کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین.

(26 تير 1391 07:42 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]
اول ام Big Grin
شیرینی دانشگاه شریف محفوظه،همینجا اعلام میکنم در صورتی قبولی تو این دانشگاه شیرینی میدمTongue
بدین وسیله خدمت جنابعالی و سایر دوستان برای اعلام شماره حساب خودم اعلام آمادگی می کنم! برای اینکه در قبولی شما در شریف خللی وارد نشود التماس دعا می پذیریم!!!ضمنا شیرینی هم بصورت نقدی هم غیر نقدی نیز دریافت میشه! جهت کسب اطلاعات بیشتر تمام کسانی که میخوان براشون دعا کنیم و شیرینی هم میدن به پروفایل بنده پیام خصوصی بدن!
انشاله که این اعتماد به نفس مقطعی نباشه!!ضمنا بحث "حوصله" یادتون نره که خیلی مهمه!!
از همین حالا مشخص کنید به چه کسایی شیرینی میدید. بعدا سوء تفاهم نشه.
(26 تير 1391 04:28 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]از همین حالا مشخص کنید به چه کسایی شیرینی میدید. بعدا سوء تفاهم نشه.

هر کدوم از دوستان مانشتی که روز ثبت نام ،دانشگاه شریف باشنBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع