تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع درس سیستم عامل پیشرفته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
برای این درس کتاب تنن بام هست که دو تا ترجمه نه چندان خوب داره یکی از یکی بدتر جعفرنژاد و حقیقت
جزوه استادمون خیلی عالیه اگه میشد اسکن می کردم
کسی از دوستان جزوه سیستم عامل پیشرفته دکتر جلیلی در دانشگاه شریف رو داره ؟
ممنون
سلام
من هم دنبال جزوه خوب برای درس سیستم عامل پیشرفته هستم. دوستان کمک کنید لطفاً
دوستان لطفا یکی یاری برسونه. کتاب تننباوم خیلیییییییی زیاده. ما خیلی از فصلاشو درس ندادیم.
سلام
اینم کتاب تنن بام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روی ایجاد لینک دانلود مستقیم کلیک کنید
(26 شهریور 1391 09:53 ب.ظ)homa1391 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اینم کتاب تنن بام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روی ایجاد لینک دانلود مستقیم کلیک کنید
ممنون،اما فک میکنم که این لینک کتاب سیستم های عامل توزیع شده هستن نه سیستم های عامل پیشرفته!Smile
(27 شهریور 1391 12:18 ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون،اما فک میکنم که این لینک کتاب سیستم های عامل توزیع شده هستن نه سیستم های عامل پیشرفته!Smile
کتابی به نام سیستم عامل پیشرفته وجود نداره
(27 شهریور 1391 10:15 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]کتابی به نام سیستم عامل پیشرفته وجود نداره
جداBig Grin،ببخشید من فک کردم یه چیز دیگه ای منبعشه!دیگه باید یه جوری نشون بدم ترمول هستم دیگه!Big Grin
واسه کنکور امسال چندتا از سوالاش من نمی فهمیدم از کدوم فصل ها آورده شده بود. اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنید.
دوستان اگه کسی جزوه ای چیزی داره لطفا در اختیار بقیه هم قرار بده.
واقعا یه مرد پیدا نمیشه و یه لینک مشتی از این درس بزاره؟

مال شریفه:

بچه ها اگه کسی این درس رو پاس کرده میشه بگید چطور میشه تو این درس موفق شد؟؟از جزوه های امتحان فراگیر ارشد میشه به عنوان کمکی خوند؟؟؟راستش من سیستم عامل دوره ی کارشناسی رو با پارسه بود که برام جا افتاد!!!!!یکم چشم ترسیده...اگه راهنمایی کنید ممنون میشم...
بستگی به استادش داره که چی میخواد درس بده، الان بیشتر اساتید(مثل شریف که من این ترم دارم) سیستم های عامل توزیع شده DOS رو تدریس می کنن و منابعش هم کتب تننباوم و sinha هستش.

استاد ما برای این درس سیستم توزیع شده گفت و منبع هم کتاب distributed system از تننباوم بود.به قول esi به استادت بستگی.کلا همه چیز در ارشد به استاد بستگی داره.Big GrinBig GrinBig Grin
سلام
اینجا را دیدید؟

عزیزم این رمز میخواد.چی بزنم؟ممنونم از راهنماییت...
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع