تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اگر معدل را چند صدم کم یا زیاد وارد کنیم، محروم از ثبت نام می شویم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
میخواستم از دوستان ببینم کسی هست بدونه که در صورتی که معدل چند صدم جابه جا(کم یا زیاد) وارد شده باشه در حال حاضر باید چه کار کرد؟ آیا دانشجو اخراج می شود؟
گفته بودن که عواقب داره!! ولی تا اونجایی که میدونم اگه خیلی زیاد وارد کرده باشی در حد 1نمره و اینا احتمالا اخراج(البته یه نمونه یکی از دوستام توی دوره کارشناسی بود که اول گفتن اخراجت میکنیم بعدش اومدن دورش رو از روزانه کردن شبانه)
ولی اگه کم باشه فک نکنم کاریت داشته باشن
منم زمانی که خوابگاه بودم یکی از دوستام گفت که، .یکی از آشناهاشون مثل اینکه این مشکل رو داشته یه ترم عقب انداختنش.
صحت ماجرا دیگه بر گردن خودش.
خودت پیگیر شو از سازمان سنجش
البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن 15.14 و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم 15.03 صدم بود. یعنی 11 صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. 11 صدم زیاده یا کم؟البته معدل کارشناسیم 15.13 هستش
(03 شهریور 1391 11:05 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن ۱۵/۱۴ و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم ۱۵/۰۳ صدم بود. یعنی ۱۱ صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. ۱۱ صدم زیاده یا کم؟

دقیقتر بگو؟
(03 شهریور 1391 11:05 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]البته من اون زمان که از سیستم اینترنتی دانشگاه نگاه کردم معدلمو نوشته بودن ۱۵/۱۴ و من همونو وارد کردم. اما امشب یهو زد به سرم و نگاش کردم دیدم ۱۵/۰۳ صدم بود. یعنی ۱۱ صدم. نمیدونم چه درسی رو بعدا ثبت کرده بودن. ۱۱ صدم زیاده یا کم؟

برو خوش باش . هیچ خبری نیست ، برای رتبه های خیلی خوب هیچ مسئله ای نداره . من در این باره با معاون آموزشی یکی از دانشگاه صحبت کردم ، میگفت یکی معدلش رو 50 صدم بالاتر وارد کرده بود ، ما نامه دادیم سنجش ، گفتن چون رتبه اش خیلی خوب بوده و این حرفا مسئله ای نداره .
در واقع 11 صدم شما توی رتبه تاثیر خاصی نداره ، اگه هم داشته باشه بعیده دانشگاه رو تغییر بده برای همین زیاد مهم نیست اما 1 نمره یا بیشتر مسئله اش فرق داره .
(03 شهریور 1391 11:17 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]برو خوش باش . هیچ خبری نیست ، برای رتبه های خیلی خوب هیچ مسئله ای نداره . من در این باره با معاون آموزشی یکی از دانشگاه صحبت کردم ، میگفت یکی معدلش رو ۵۰ صدم بالاتر وارد کرده بود ، ما نامه دادیم سنجش ، گفتن چون رتبه اش خیلی خوب بوده و این حرفا مسئله ای نداره .
در واقع ۱۱ صدم شما توی رتبه تاثیر خاصی نداره ، اگه هم داشته باشه بعیده دانشگاه رو تغییر بده برای همین زیاد مهم نیست اما ۱ نمره یا بیشتر مسئله اش فرق داره .
آقا مسعود خیلی ممنون. راستش جواب رو نمیدن، هزار تا فکر جورواجور کردم. دو سه بار هم کارنامه مو نگاه کردم.
(03 شهریور 1391 11:23 ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مسعود خیلی ممنون. راستش جواب رو نمیدن، هزار تا فکر جورواجور کردم. دو سه بار هم کارنامه مو نگاه کردم.

این استرس همگانی هست . منم مدام کارنامه ام و فرم انتخاب رشته ام رو نگاه میکنم . نگران نباش شما تلاشت رو کردی بسپارش به خدا ، قبلا ه صحبتش رو کرده بودیم ف شما انشا الله امیرکبیری
هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا 11 صدم. Big Grin
78 رو وارد کردم 87 اشتباهی.
(03 شهریور 1391 11:33 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin
۷۸ رو وارد کردم ۸۷ اشتباهی.
جدی؟ چه حسن تصادفی. خیلی ممنون از شما. البته اشتباه از من نیود، از سیستم انتخاب واحد دانشگاه بود. مرسی
(03 شهریور 1391 11:33 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ اشکالی نداره . منم زیاد وارد کردم دقیقا ۱۱ صدم. Big Grin

پاسخ این سوال با شما :Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
78 - 87 =11 !!!!!!!!!!!
اگه کسی تونست اثباتش کنه!!!IdeaIdeaSmileHuh
(04 شهریور 1391 12:02 ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]

پاسخ این سوال با شما :Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۷۸ - ۸۷ =۱۱ !!!!!!!!!!!
اگه کسی تونست اثباتش کنه!!!IdeaIdeaSmileHuh

تازه دقیقا هم حساب شده Big Grin

شاید منظورشون 88 و 77 بوده
یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از 1 ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
البته مشکلش فکر کنم 10 درصد بود، سنجش گفته بود که با این اختلاف تفاوتی تویه رتبه ایجاد نمی کنه و نامه اصلاحیشو فرستادن به دانشگاه تبریز.
من فکر کنم اگه کم باشه مثلا تا 10و20 درصد مشکلی نداره ولی به اختلافای زیاد گیر میده.
(04 شهریور 1391 12:23 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از ۱ ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
البته مشکلش فکر کنم ۱۰ درصد بود، سنجش گفته بود که با این اختلاف تفاوتی تویه رتبه ایجاد نمی کنه و نامه اصلاحیشو فرستادن به دانشگاه تبریز.
من فکر کنم اگه کم باشه مثلا تا ۱۰و۲۰ درصد مشکلی نداره ولی به اختلافای زیاد گیر میده.
پس چطور به خانم بچه مثبت گیرندادن؟ تازه من میگم مشکل از سیستم انتخاب واحد(گلستان) بود. اونموقع این معدلو نوشته بودن. وگرنه برای من فرقی نمی کرد. اگه معدلو تاثیر بدن فکر نکنم رتبه زیاد جابه جا بشه. شاید یکی دو نفر. دوست شما چقدر اشتباه معدلشو اشتباه نوشته بود؟
(04 شهریور 1391 12:53 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 شهریور 1391 12:23 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستان من هم که رشته عمران-سازه میخوند همین مشکلو داشت، ازش ثبت نام نکردند(نامه معدل از دانشگاه واسه ثبت نام میخواستتن) تا از سازمان سنجش نامه بیاره، اونم رفت سازمان سنجش و اشتباه معدلشو درست کرد ، دانشگاه هم بعد از ۱ ماه شروع سال تحصیلی یعنی اوایل آبان ثبت نامش کرد و هیچ مشکلی هم براش اتفاق نیفتاد.
البته مشکلش فکر کنم ۱۰ درصد بود، سنجش گفته بود که با این اختلاف تفاوتی تویه رتبه ایجاد نمی کنه و نامه اصلاحیشو فرستادن به دانشگاه تبریز.
من فکر کنم اگه کم باشه مثلا تا ۱۰و۲۰ درصد مشکلی نداره ولی به اختلافای زیاد گیر میده.
پس چطور به خانم بچه مثبت گیرندادن؟ تازه من میگم مشکل از سیستم انتخاب واحد(گلستان) بود. اونموقع این معدلو نوشته بودن. وگرنه برای من فرقی نمی کرد. اگه معدلو تاثیر بدن فکر نکنم رتبه زیاد جابه جا بشه. شاید یکی دو نفر. دوست شما چقدر اشتباه معدلشو اشتباه نوشته بود؟
فکر کنم 12 درصد بود، کارشناسی هم دانشگاه اصفهان خونده بود و ارشد تبریز 90 قبول شده
لینک مرجع