دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها

ارسال کننده: m2m3m92  در تاریخ 19 دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ بدون پاسخ

"این مقاله ترجمه خودم هست امیدوارم مطالعه شود. "

در سال ۲۰۱۷، مجله CIO گزارش داده است که حدود یک سوم پروژه های مدیریت ارتباط با مشتریان، با شکست مواجهه شده اند. نتایج تحقیق حدودا برای یک دهه تحلیل و بررسی بوده است و اعداد نیز بین ۱۸ تا ۶۹ درصد متغیر بوده اند. این عدم موفقیت می تواند دلایل متفاوت و زیادی داشته باشد، بودجه بیش از حد یا بودجه بسیار کم، مشکلات ایجاد شده در فرآیند یکپارچه سازی اطلاعات، محدودیت های تکنولوژی و بسیاری دلایل دیگر.

از دلایل اصلی و اولیه این است که سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان در اغلب موارد به جای بکارگیری جهت افزایش فروش، جهت بازرسی بکار برده می شود. گزارش پیشرفت، افزایش دقت پیش بینی ها، فراهم نمودن دیدکلی، پیش بینی تاریخ تحویل پروژه و همچنین فراهم نمودن اطلاعات دیگر کسب و کارها معمولا بجای ایجاد بهبود در روند فروش بکار گرفته می شوند.

سرویس مدیریت ارتباط با مشتریان، امروزه در بخش های متنوعی در حال استفاده است، تکنولوژی، تجارت، مالی و مهم تر از همه فروش. هرکدام از این بخش ها از سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در جهت اموری استفاده می کنند که اصولا برای استفاده در این سیستم نامعقول است، بطور مثال، در یک تحقیق از تعدادی از کارمندان کارآمد خواسته شد تا نیازهای درخواستی خود را از نرم افزار CRM اعلام کنند، با گذشته زمان در نهایت ۲۳ نیاز اصلی مشخص شد که متاسفانه بیش از اندازه غیرحرفه ای و بی ربط با این سیستم بودند.

یا سوال متداولی که مشتریان در ارتباط با نرم افزار CRM می پرسند این است که آیا پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان موجب موفقیت می شود یا خیر؟

همچنین نتایج حاصل از یکپارچه سازی اطلاعات ۲۰ پایگاه داده نامناسب و ناکارآمد ارزیابی شده است. همچنین دسترسی آسان به اطلاعات مشتری، گزارش گیری ها و متریک های مختلف در نرم افزارهای CRM نامناسب ارزیابی شده اند. مدیریت فروش، پیشرفت مناسبی در این نرم افزار نداشته، اما برای نظارت و بررسی ساعات کارکرد کارمندان، مناسب ارزیابی شده است و در نهایت تیم فروش، بیشترین میزان تنفر خود را از این نرم افزار ابراز کرده اند.

آن ها مجبور هستند اطلاعاتی بدردنخور و ناکارآمد را مرتبا در این سیستم وارد نمایند که کمترین کمک را برای فروش به آن ها نکرده است و به جهت انگیزه ی بسیار کم افراد برای ورود اطلاعات در بخش فروش، کیفیت اطلاعات بسیار کم و برای استفاده در سال های بعد نامناسب تلقی خواهند شد.

در طی این فرایند نتیجه چه خواهد شد؟ اطلاعات ناقص، نادرست و بی کیفیت در فرمت اکسل خروجی گرفته شده و برای نظر و بازبینی به مدیران ارسال خواهد شد. چنانچه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان خود را برای افزایش فروش و سود سازمان خود می خواهید، انجام موارد زیر به شما پیش بینی می شود.

به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان به عنوان ابزاری برای افزایش سود نگاه کنید

دوره زمانی، این دلیلی است که برای آن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان با قیمت بسیار بالا خریداری می شود و هزینه های بسیار زیادی برای استقرار آن پرداخت می شود. مدیران اجرایی و فروش باید این موضوع را بصورت واضح و روشن بدانند، اعضای تیم فروش باید بدانند و درک کنند که هر زمان که با مشتریان در حال تعامل هستند در واقع در حال اجرای استراتژی های تعیین شده و کلی هستند.

قابلیت و پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، درباره تکنولوژی نیست، همچنین از آن تنها برای گزارش گیری نباید استفاده کرد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان برای آن است که بیشتر بفروشید، این نرم افزار برای دسترسی به منابع پشتیبانی در طول چرخه فروش و مدیریت آن است و می توان از آن بعنوان کتاب کسب و کار نام برد.

چنانچه تیم فروش به ارزش واقعی این نرم افزار پی ببرد، می توان به تمامی متریک ها و پیش بینی ها در بخش مدیریت دست یافت.

بازاریابی را با فروش تلفیق کنید

به صورت تاریخی، دو فاکتور با هم در ساختار نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بکار می روند و تقریبا به کلیشه تبدیل شده اند. بازاریابی، بخش فروش را همواره به پیگیری ناکافی متهم می کند، همچنین بخش فروش هم اعلام می کند که بازاریابان به حقیقت بازار اشراف کافی ندارند.

برای غلبه بر این مشکل همیشگی به یک همکاری مسالمت آمیز بین هردوطرف نیاز است. در کل، توجه به این نکته ضروریست که بازاریابی و فروش نقش مهمی را در شناسایی و تشخیص فرصت ها ایفا کنند. همکاری بازاریابی و فروش به ایجاد فعالیت های پویا، و تحلیل های قوی از وضعیت بازار می انجامد.

استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان به قصد فروش هرچه بهتر موجب ایجاد بهبود در بازاریابی شده و شما را به اهداف تان نزدیک می کند و چرخه فروش را تسریع می بخشد.

مدیریت و هدایت تیم برای فروش بهتر نه برای نظارت

نقش اساسی و مهم موفقیت در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریات(CRM)، فروش تیمی و مدیریت آن و اینکه چطور تیم فروش آن را مورد استفاده قرار می دهد. چنانچه از این نرم افزار تنها برای بررسی میزان ساعت کارکردکارمندان، تعداد تماس ها و دیگر فاکتورهای اینچنینی استفاده شود، در واقع از ارزش این نرم افزار و بازدهی آن کاسته خواهد شد. در عوض از نرم افزار CRM در جهت ایجاد استراتژی برای فرصت های بزرگ می بایست استفاده نمود و تیم فروش را در جهت افزایش نرخ بازدهی در پروسه فروش هدایت کرد.

در پایان به این نکته ارزشمند باید اشاره شود که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ابزاری کارآمد و مهم است، اما باید بخاطر داشت که فقط و فقط یک ابزار است و مسئولیت اصلی جهت خلق ارزش برای مشتریان و ایجاد سود بیشتر بر عهده تیم فروش شماست. این موضوع را همراه با پیاده سازی این نرم افزار بخاطر داشته باشید تا از بازگشت سرمایه خود لذت ببرید.مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید

پیدا کردن منابع کنکور ارشد

ارسال کننده: zemnako  در تاریخ 07 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ - پاسخ (۱)

سلام لطفا بچه های دانشگاه صنعتی شریف ، دانشگاه تهران و پلی تکنیک (امیر کبیر) که دانشجوی ارشد هستند ... میشه لطفا بنده رو راهنمایی کنند و منابع اصلی و اساسی که واقعا در کنکور ارشد با خواندن آنها می توان به یکی از این سه دانشگاه راه پیدا کرد رو ، به بنده معرفی کنند ؟؟؟ هر سایت و هر جایی که میرم هر کسی یه چیزی میگه ... لذا ممنون میشم که بنده رو راهنمایی کنید ... رشته ی مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم در طراحی الگوریتم و محاسبات قبول بشم و انتخاب بعدیم نرم افزار هستش ... پس لطفا راهنماییم کنید ... مرسی

بیشتر بدانید

منابع دکترا

ارسال کننده: TaraMIS  در تاریخ 26 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ بدون پاسخ

سلام دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه. کسی منابع اصلی کنکور دکتری مهندسی کامیپوتر(نرم افزار) و مهندسی فناوری اطلاعات را داره؟ لطف میکنین معرفی کنین؟
ممنونم Angel Angel Angel

بیشتر بدانید

مهندسی مکاترونیک

ارسال کننده: mcse2010  در تاریخ 26 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ بدون پاسخ

رشته مکاترونیک رشته خوب و آینده داری هست، الخصوص برای کساییکه به رباتیک علاقه دارند
بچه های برق و مکانیک و کامپیوتر میتوانند در آن شرکت کنند
کسی اطلاع خاصی از این رشته داره میتونیم بحث کنیمSmile

بیشتر بدانید

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷

ارسال کننده: The BesT  در تاریخ 19 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶ ب.ظ - پاسخ (۱)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ و اطلاعیه اصلاحات مورخ ۹۷/۰۳/۱۳ (سری اول)، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مذکور می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۷/۰۳/۱۹) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲۲ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

ضمناً اطلاعیه این سازمان در خصوص رشته‌های جدید و همچنین برخی اصلاحات در کدرشته‌ محل‌ها که از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی واصل گردیده به شرح ذیل اعلام می‌گردد که ضرورت دارد داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۳/۱۳ و این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند با توجه به اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته (مندرج در این اطلاعیه)، نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود تا مهلت اعلام شده به شرح فوق اقدام نمایند.

دریافت فایل اصلاحیه های دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ (اطلاعیه دوم ۹۷/۰۳/۱۹) با فرمت : PDF


مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید

بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷

ارسال کننده: taha.maten  در تاریخ 05 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ق.ظ - پاسخ (۱۳۷)

با عرض سلام و خسته نباشید به همه مهندس های عزیز که کنکور دکترای ۹۷ رو پشت سر گذاشتند...

تو این تاپیک می تونید در مورد نحوه سوالات - مقایسه آزمون با سالهای قبل-و نحوه پاسخ به تست های آزمون جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ و.... بحث وتبادل نظر کنیم....

بیشتر بدانید

هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه دانشگاه آزاد مشخص شد + دستورالعمل

ارسال کننده: H-Arshad  در تاریخ 07 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ق.ظ بدون پاسخ

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد در بخشنامه‌ای دستور العمل محاسبه هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه، مرخصی و معادلسازی این دانشگاه را ابلاغ کرد.فایل‌(های) پیوست شده

بیشتر بدانید

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷

ارسال کننده: myphilo  در تاریخ 19 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ - پاسخ (۵)

سلام

من خیلی وقته به اینجا سر نزدم و برای همین اگر این تاپیک رو در جای بی ربطی گذاشتم پیشاپیش عذرخواهی می کنم و ممنون میشم راهنماییم کنین پستم رو به زیرمجموعه درست انتقال بدم.

من چندین کتاب تستی دارم برای کارشناسی ارشد، به عنوان مثال مدار منطقی پوران پژوهش، زبان ماشین و اسمبلی مقسمی، سیستم عامل پوران پژوهش و ... که تمایل دارم به کسی که امسال کنکور داره هدیه شون کنم.

لطفا اگر کسی این کتاب ها رو لازم داره اینجا پیغام بذاره تا من ایمیلم رو بدم بهش.

با سپاس و آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز

بیشتر بدانید

طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان)

ارسال کننده: fo-eng  در تاریخ 09 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ب.ظ - پاسخ (۲)

فرادرس، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، در روزهای اخیر طرحی ویژه با عنوان «نذر آموزشی» به مناسبت این ایام به اجرا گذاشته است. در این طرح، تعدادی از آموزش‌های غیر رایگان فرادرس، «به صورت رایگان» قابل تهیه می باشند.

مدت این طرح: تا پایان روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه

به دلیل استقبال بسیار فراتر از پیش بینی های صورت گرفته از این طرح، سرورهای دانلود داخل و خارج کشور فرادرس با مشکلاتی در پاسخ دهی مناسب به درخواست های متعدد دانلود مواجه هستند. لذا تقاضا داریم، پس از انتخاب و تهیه آموزش ها، چند روز پس از اتمام طرح، نسبت به دانلود آموزش ها اقدام نمایید تا تعداد بیشتری از دانشجویان امکان بهره مندی از این طرح را داشته باشند. لینک های دانلود آموزش های تهیه شده در بازه «طرح نذر آموزشی» تا مدت حداقل ۴۰ روز دیگر نیز فعال خواهند بود.


لیست دروس فرادرس طرح نذر آموزشی:

▫️ آموزش تایپ ده انگشتی

▫️ آموزش شیوه ارائه علمی و دانشگاهی

▫️ آموزش برنامه نویسی اندروید (Android) مقدماتی

▫️ آموزش کاربردی طراحی کورل (CorelDRAW)

▫️ آموزش جاوا اسکریپت (JavaScript)


▫️ آموزش مبانی سازه با ساخت پل ماکارونی (ویژه نوجوانان)

▫️ آموزش برنامه‌نویسی پایتون

▫️ آموزش برنامه‌نویسی MATLAB

▫️ آموزش طراحی وب با HTML


▫️ آموزش معادلات دیفرانسیل

▫️ آموزش نرم‌افزار صنعتی کنترل و مانیتورینگ LabVIEW

▫️ آموزش مدارهای الکتریکی ۱

▫️ آموزش اینترنت اشیا (Internet of things) – مقدماتی

▫️ آموزش شبکه‌های کامپیوتری ۱


▫️ آموزش استاتیک

▫️ آموزش بارگذاری سازه‌ها با اکسل

▫️ آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی در علوم محیطی و جغرافیا

▫️ آموزش کنترل کیفیت آماری

▫️ آموزش شیمی عمومی

▫️ آموزش رهبری مثبت گرا

▫️ آموزش نمایه‌سازی نشریه‌های علمی در Scopus

▫️ آموزش خوشه‌بندی با استفاده از الگوریتم‌های تکاملی و فراابتکاری

▫️ آموزش طبقه‌بندی و بازشناسی الگو با شبکه‌های عصبی LVQ در متلب

▫️ آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات

▫️ آموزش ویندوز ۱۰ (Windows 10)آدرس طرح:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.


@FaraDars - فرادرس
.

بیشتر بدانید

بهترین ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل Android Wear

ارسال کننده: frnk71  در تاریخ 20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ بدون پاسخ

سیستم‌عامل Android Wear که در سال ۲۰۱۴ معرفی شده، بعد از آزمون و خطا‌های اولیه اکنون بسیار تکامل یافته است. در روزهای آغازین، گزینه‌های کمی برای انتخاب و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وجود داشت که در این میان محصولات Motorala و LG جزء گزینه‌های اصلی بودند. اما این روزها بیشتر سازندگان
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از سیستم عامل Android Wear برای توسعه بخش نرم‌افزاری خود بهره می‌برند. با توجه به افزایش روز افزون ساعت‌های هوشمند، انتخاب یکی از آن‌ها به‌ عنوان بهترین ساعت هوشمند به امری دشوار تبدیل شده است. زیرا که تمامی ساعت‌های حاضر، در نرم‌افزار و سخت‌افزار شباهت زیادی به یکدیگر دارند، البته این شباهت بدون درنظر گرفتن شباهت‌های ظاهری این گجت‌های پوشیدنی است. حال به‌ منظور اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم تا انتخاب آگاهانه‌ای در این زمینه داشته باشید، تعدادی از بهترین ساعت‌های هوشمند که مجهز به سیستم‌عامل Android Wear هستند به شما معرفی می‌کنیم.

LG Watch Sport

ساعت هوشمند LG Watch Sportبا ورود سیستم عامل Android Wear 2.0، گوگل و ال جی دو ساعت هوشمند جدید خود را به بازار عرضه کردند تا کاربران نیز شاهد به‌روزرسانی این سیستم‌عامل باشند. در بین این دو ساعت جدید عرضه‌شده، ساعت LG Watch Sport در اولویت بالاتری قرار دارد و در حال حاضر بهترین ساعت هوشمند Android Wear است که می‌توانید خریداری کنید.
ساعت LG Watch Sport تقریبا تمامی فاکتور‌های یک اسمارت واچ ایده‌آل را دارا می‌باشد، از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به وجود صفحه‌نمایش بزرگ AMOLED، جی پی اس داخلی، سنسور شمارش ضربان قلب، اتصال LTE، استاندارد ضد آب و گرد و غبار IP68 و از همه مهم‌تر پشتیبانی از برنامه Android Pay را نام برد. دکمه اصلی دستگاه در سمت راست آن، عمل جابه‌جایی بین منوها را در سیستم‌عامل Android Wear برعهده دارد که باعث سرعت‌دهی در جستجوی برنامه‌ها می‌شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واچ اسپورت ۳۴۹ دلار می‌باشد که ممکن است کمی گران به نظر برسد؛ اما با این حال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ال جی پیشنهادی با اولیت بالاست.

خصوصیات

صفحه‌نمایش ۱/۳۸ اینچی با فناوری POLED و رزولوشن ۴۸۰×۴۸۰، تراکم پیکسلی ۳۴۸ppi، پردازنده Snapdragon Wear 2100
۷۶۸ مگابایت رم
۴ گیگابایت حافظه داخلی
باتری ۴۲۰ میلی‌آمپری
ابعاد ۱۴/۲×۵۱/۲۱×۴۵/۴ میلی‌متری، وزن ۸۹/۴ گرم
دارای گواهی IP68
LG Watch Style

ساعت هوشمند LG Watch Styleساعت هوشمند LG Watch Style که یکی دیگر از بهترین ساعت‌های هوشمند بازار است، از سیستم عامل ۲/۰ Android Wear استفاده می‌کند. این ساعت برخلاف ساعت Watch Sport شامل همه امکانات ممکن نیست؛ از جمله تفاوت‌های بین ساعت LG Watch Style و LG Watch Sport می‌توان به نبود مولفه هایی مانند تکنولوژی NFC برای پرداخت از طریق موبایل، GPS داخلی، اتصال LTE و یا سنسور ضربان قلب اشاره کرد. اگر چه ممکن است وجود این امکانات برای بعضی افراد بسیار مهم باشد، اما از طرفی همه کاربران به‌ دنبال ساعت هوشمند با ابعاد بزرگ و امکانات زیاد نیستند. در عوض ساعت LG Watch Style یک ساعت مدرن، با قابلیت اجرای بالا و مجهز به سیستم‌عامل ۲/۰ Android Wear است. بنابراین اگر به دنبال یک ساعت هوشمند با قیمتی ارزان باشید که ابعاد کوچکی داشته‌ باشد و درصورتی که دستگاه‌های Android Wear دیگر برای مچ‌ دستتان بزرگ است، خرید این ساعت برای شما پیشنهاد مناسبی خواهد بود.

خصوصیات

صفحه‌نمایش ۱/۲ اینچی با فناوری POLED و رزولوشن ۳۶۰×۳۶۰، تراکم پیکسلی ۲۹۹ppi
پردازنده Snapdragon Wear 2100
۵۱۲ مگابایت رم
۴ گیگابایت حافظه داخلی
باتری ۲۴۰ میلی‌آمپری
ابعاد ۴۲/۳×۴۵/۷×۱۰/۷۹ میلی‌متر، وزن ۴۶ گرم،
دارای گواهی IP68
Huawei Watch 2

ساعت هوشمند Huawei Watch 2یکی دیگر از دستگاه‌های توسعه داده شده با سیستم‌عامل Android Wear 2.0،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
است. یکی از اهداف سیستم‌عامل Android Wear 2.0 تمرکز بر مولفه‌های تناسب اندام کاربران بود که متاسفانه Huawei در این زمینه عملکرد موفقی نداشت. لازم است بدانید که این ساعت هوشمند، چرخونه برای جابه‌جایی بین منوها را ندارد که این خود یک نقطه ضعف بسیار مهم است. زیرا که وجود این دکمه در ساعت LG Watch Sport کاربرد زیادی دارد و باعث سریع‌ شدن عمل جستجو می‌شود. در عوض باتری که در این ساعت تعبیه شده از ظرفیت بالایی برخوردار می‌باشد که این خود باعث ترغیب مشتری برای خرید این ساعت خواهد شد.
این ساعت که قیمت ۳۴۹ دلار دارد، با وجود اینکه دستگاه رده بالا و زیبایی است اما شاید ترجیح دهید با این مقدار پول ساعت LG Watch Sport را خریداری کنید زیرا که امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. اما اگر ظاهر گوشی را می‌پسندید و نبود چرخونه اختصاصی برایتان اهمیت ندارد، این ساعت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

خصوصیات

صفحه‌نمایش ۱/۲ اینچ با فناوری AMOLED و رزولوشن ۳۹۰×۳۹۰، تراکم پیکسلی ۳۲۶ppi
پردازنده Qualcomm Snapdragon Wear 2100
۷۶۸ مگابایت رم
۴ گیگابایت حافظه داخلی
باتری ۴۲۰ میلی آمپری
ابعاد ۴۸/۹x45x12.6 میلی‌متری، وزن ۵۷ گرم
دارای گواهی IP68
Polar M600

ساعت هوشمند Polar M600ساعت هوشمند Polar M600 که به تازگی وارد بازار شده، یکی دیگر از بهترین ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل Android Wear است که برای افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند بسیار کاربردی است. از جمله نقاط مثبت این ساعت پشتیبانی از برنامه Flow app است که به شما اجازه می‌دهد هر فعالیتی که علاقه‌مند به انجام آن هستید مانند پیاده‌روی یا اسکی را به دقت آنالیز کنید. از دیگر ویژگی‌های این ساعت عمر بالای باتری آن است که در میان دیگر ساعت‌های مجهز به سیستم‌عامل Android Wear یک برتری به‌ شمار می‌رود.
نکته دیگر که راجع به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باید بدانید قیمت بالای آن است؛ اگر به‌دنبال ساعت هوشمندی هستید که توسط آن بتوانید تناسب اندام خود را حفظ کنید و صرف هزینه زیاد برایتان اهمیت ندارد، انتخاب این دستگاه انتخاب عاقلانه‌ای خواهد بود.

خصوصیات

صفحه‌نمایش ۱/۳ اینچ با فناوری TFT با رزولوشن ۲۴۰×۲۴۰، تراکم پیکسلی ۲۶۰ppi
پردازنده دو هسته‌ای ۱/۲ گیگاهرتزی مدل MediaTek MT2601
۵۱۲ مگابایت رم
۴ گیگابایت حافظه داخلی
باتری ۵۰۰ میلی‌آمپری
ابعاد ۴۵x36x13 میلی‌متری، وزن ۶۳ گرم
استاندارد ضد آب IPX8
Moto 360 Sport

ساعت هوشمند Moto 360 Sportاگر شما علاقه‌مند به محصولات با رنگ و بوی طراحی شرکت موتورلا هستید و ساعتی با ابعاد بزرگ‌تر می‌خواهید باید نگاهی به ساعت Moto 360 Sport بیندازید. این ساعت خصوصیات داخلی مشابهی با
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دارد. تنها ایرادی که به این ساعت وارد است مصرف بالای باتری به هنگام روشن بودن GPS است. اما دیگر ویژگی‌های کاربردی این دستگاه باعث فراموش شدن این نقطه‌ ضعف می‌شود. صفحه‌ نمایش این دستگاه با فناوری AnyLight Hybrid باعث وضوح زیاد نمایشگر شده به طوری که در محیط بیرون به‌ راحتی جزییات صفحه‌ نمایش دیده‌ می‌شود.
در کل اگر تمایل دارید فعالیت‌های ورزشی خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و از سیستم‌عامل Android Wear نیز استفاده کنید، این ساعت گزینه مناسبی برای شما محسوب می‌شود.
و در نهایت قیمت این دستگاه در وب‌سایت Motorola از ۱۹۹/۹۹ دلار شروع می‌شود.

خصوصیات

صفحه‌نمایش ۱/۳۷ اینچ با فناوری AnyLight Hybrid با رزولوشن ۳۶۰×۳۲۵، تراکم پیکسلی ۲۶۳ppi
پردازنده چهار هسته‌ای ۱/۲ گیگا هرتزی quad-core مدل Qualcomm Snapdragon 400
۵۱۲ مگابایت رم
۴ گیگابایت حافظه داخلی
باتری ۳۰۰ میلی‌آمپری
ابعاد ۴۵x45x11.5 میلی‌متری، وزن ۵۴ گرم
دارای گواهی IP67
با توجه با داغ بودن خرید اسمارت‌ واچ توسط علاقه‌مندان دنیای تکنولوژی، کمپانی‌های فعال در این حوزه همواره با بهبود این گجت‌ها سعی در پوشش طیف وسیع‌تری از کاربران را دارند. مهم‌ترین فاکتور در خرید این ساعت‌های هوشمند نوع کاربری و انتظاری است که شما از دستگاه خود دارید؛
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
با ارائه اطلعات کامل و نقد و بررسی هر کدام از این ساعت‌های هوشمند فرآیند روند این دستگاه‌ها را تسریع بخشیده است

بیشتر بدانید