گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال کننده: marvelous  در تاریخ 04 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۲ ق.ظ - پاسخ (۱۳۲)

دوستان عزیز مانشتی و کنکوری های ارشد سال ۹۹ سلام
منو ببخشید ولی فکر کردم که واقعا یه تاپیک نیازه اینجا تا روزشمار کنکور ارشد ۹۹ داشته باشیم، باهم درس بخونیم، اطلاع رسانی کنیم در مورد کنکور و اطلاعیه های مربوط به اون و گاهی تو برنامه ریزی برای درس خوندن به هم کمک کنیم. الان مرداد ماه هست و تا چشم هم بزارین اول مهره، پس از همین تاریخ اونایی که خیال دارن ارشد ۹۹ امتحان بدن بیان و شروع کنن از همین تاپیک. همه باهم با یه برنامه ریزی دسته جمعی و همکاری خوب تا امتحان ارشد.

برای شروع من از خودم بگم، من الهام هستم و امسال میخوام برای ارشد هوش مصنوعی امتحان بدم و از ارشد یه رشته دیگه میام و خب یه جورایی کارم سخته نسبت به اونایی که لیسانس کاملا مرتبط دارن یا حتی مهندسی در هر رشته ای. چیزی که مهمه اینه که از همین الان برنامه ریزی کردم و به امید خدا از روز شنبه شروع میکنم به درس خوندن مداوم و با آهنگ ملایم که بتونم خودمو برسونم. هوش مصنوعی و ساختمان گسسته و مدار منطقی و معماری و زبان رو مطمئنا صد میزنم، ولی از درسهای طراحی الگوریتم و ساختمان داده که هر دو رو عاشقانه دوست دارم میترسم. نه اینکه بلد نباشم و یا نتونم بخونم. بر عکس استادهای دانشگاه مجازی خودم رو در لیاقت درسهای به این زیبایی نمیبینم هنوز.
هر کسی که میخواد شروع کنه و ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی بده به نام ایزد شروع کنه. من تو درسهایی که گفتم صد میزنم میتونم به شما کمک کنم. جزوه هم به دستم بیاد آپلود کنم اینجا، تو برنامه ریزی کمک کنم بهتون برای اینکه من رتبه ۵ ارشد کارگردانی سال ۹۲ بودم و دانشگاه تهران یکبار ارشد قبول شدم و تمامش کردم و میتونم مشاور خوبی براتون باشم. خصوصا اونایی که مشکل زبان داشته باشن با کمال میل کمک میکنم.
کتابهایی که با کمک یه مشاور تهیه کردم برای شروع این کتابها هستن:

هوش مصنوعی خلیلی فر راهیان ارشد
مدارالکتریکی پوران پژوهش
مدار منطقی مدرسان شریف
نظریه زبانها و ماشینها علوم رایانه
ساختمان داده پوران پژوهش
طراحی الگوریتم پوران پژوهش
سیستم عامل پارسه
معماری پوران پژوهش
شبکه پارسه
گسسته پوران پژوهش
آمار و احتمال مدرسان شریف
ریاضی یک و دو فرادرس گرفتم
زبان تخصصی ماهان

اینا رو تا اینجا تهیه کردم و از شنبه میخوام شروع کنم با یه برنامه ریزی خوب به خوندن این درسها و خودمو برای امتحان ارشد آماده کنم. منابعی که عنوان کردم معتبر ترین منابعی هستن که الان برای کنکور وجود دارن. فقط یکی از اوناس که تجزیه تحلیل سیستمهای پوران پژوهش هست و گیر نمیاد. اگه کسی سراغ داره من نیاز دارم.

از دوستان کهنه سوار هم درخواست دارم که راهنمایی هاشونو از ما دریغ نکنن.
من اطلاع رسانی های کنکور ۹۹ رو هم اینجا براتون پست خواهم کرد. شما هم مثل من شروع کنید و بزارین باهم یه شروع خوب داشته باشیم.

کنکوری ها بسم اله، چه خبر؟ شما چه برنامه ای دارید؟

بیشتر بدانید

آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟

ارسال کننده: p.daliri  در تاریخ 17 فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ بدون پاسخ

بنده دانشجوی مقطع ارشدهستم ولی برای ارتقا معدل و دروسی که توسط دانشگاه حذف شده باید دوباره کنکور بدم ودانشگاه آزادفعلی قبول بشم تا درسها تطبیق بخوره و متاسفانه۵ روز دیرترفهمیدم که ثبت نام تموم شده وخواستم ببینم امکان جایگزین شدنم با داوطلب دیگری با تغییرمشخصات وجود داره؟

بیشتر بدانید

دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها

ارسال کننده: m2m3m92  در تاریخ 19 دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ بدون پاسخ

"این مقاله ترجمه خودم هست امیدوارم مطالعه شود. "

در سال ۲۰۱۷، مجله CIO گزارش داده است که حدود یک سوم پروژه های مدیریت ارتباط با مشتریان، با شکست مواجهه شده اند. نتایج تحقیق حدودا برای یک دهه تحلیل و بررسی بوده است و اعداد نیز بین ۱۸ تا ۶۹ درصد متغیر بوده اند. این عدم موفقیت می تواند دلایل متفاوت و زیادی داشته باشد، بودجه بیش از حد یا بودجه بسیار کم، مشکلات ایجاد شده در فرآیند یکپارچه سازی اطلاعات، محدودیت های تکنولوژی و بسیاری دلایل دیگر.

از دلایل اصلی و اولیه این است که سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان در اغلب موارد به جای بکارگیری جهت افزایش فروش، جهت بازرسی بکار برده می شود. گزارش پیشرفت، افزایش دقت پیش بینی ها، فراهم نمودن دیدکلی، پیش بینی تاریخ تحویل پروژه و همچنین فراهم نمودن اطلاعات دیگر کسب و کارها معمولا بجای ایجاد بهبود در روند فروش بکار گرفته می شوند.

سرویس مدیریت ارتباط با مشتریان، امروزه در بخش های متنوعی در حال استفاده است، تکنولوژی، تجارت، مالی و مهم تر از همه فروش. هرکدام از این بخش ها از سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در جهت اموری استفاده می کنند که اصولا برای استفاده در این سیستم نامعقول است، بطور مثال، در یک تحقیق از تعدادی از کارمندان کارآمد خواسته شد تا نیازهای درخواستی خود را از نرم افزار CRM اعلام کنند، با گذشته زمان در نهایت ۲۳ نیاز اصلی مشخص شد که متاسفانه بیش از اندازه غیرحرفه ای و بی ربط با این سیستم بودند.

یا سوال متداولی که مشتریان در ارتباط با نرم افزار CRM می پرسند این است که آیا پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان موجب موفقیت می شود یا خیر؟

همچنین نتایج حاصل از یکپارچه سازی اطلاعات ۲۰ پایگاه داده نامناسب و ناکارآمد ارزیابی شده است. همچنین دسترسی آسان به اطلاعات مشتری، گزارش گیری ها و متریک های مختلف در نرم افزارهای CRM نامناسب ارزیابی شده اند. مدیریت فروش، پیشرفت مناسبی در این نرم افزار نداشته، اما برای نظارت و بررسی ساعات کارکرد کارمندان، مناسب ارزیابی شده است و در نهایت تیم فروش، بیشترین میزان تنفر خود را از این نرم افزار ابراز کرده اند.

آن ها مجبور هستند اطلاعاتی بدردنخور و ناکارآمد را مرتبا در این سیستم وارد نمایند که کمترین کمک را برای فروش به آن ها نکرده است و به جهت انگیزه ی بسیار کم افراد برای ورود اطلاعات در بخش فروش، کیفیت اطلاعات بسیار کم و برای استفاده در سال های بعد نامناسب تلقی خواهند شد.

در طی این فرایند نتیجه چه خواهد شد؟ اطلاعات ناقص، نادرست و بی کیفیت در فرمت اکسل خروجی گرفته شده و برای نظر و بازبینی به مدیران ارسال خواهد شد. چنانچه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان خود را برای افزایش فروش و سود سازمان خود می خواهید، انجام موارد زیر به شما پیش بینی می شود.

به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان به عنوان ابزاری برای افزایش سود نگاه کنید

دوره زمانی، این دلیلی است که برای آن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان با قیمت بسیار بالا خریداری می شود و هزینه های بسیار زیادی برای استقرار آن پرداخت می شود. مدیران اجرایی و فروش باید این موضوع را بصورت واضح و روشن بدانند، اعضای تیم فروش باید بدانند و درک کنند که هر زمان که با مشتریان در حال تعامل هستند در واقع در حال اجرای استراتژی های تعیین شده و کلی هستند.

قابلیت و پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، درباره تکنولوژی نیست، همچنین از آن تنها برای گزارش گیری نباید استفاده کرد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان برای آن است که بیشتر بفروشید، این نرم افزار برای دسترسی به منابع پشتیبانی در طول چرخه فروش و مدیریت آن است و می توان از آن بعنوان کتاب کسب و کار نام برد.

چنانچه تیم فروش به ارزش واقعی این نرم افزار پی ببرد، می توان به تمامی متریک ها و پیش بینی ها در بخش مدیریت دست یافت.

بازاریابی را با فروش تلفیق کنید

به صورت تاریخی، دو فاکتور با هم در ساختار نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بکار می روند و تقریبا به کلیشه تبدیل شده اند. بازاریابی، بخش فروش را همواره به پیگیری ناکافی متهم می کند، همچنین بخش فروش هم اعلام می کند که بازاریابان به حقیقت بازار اشراف کافی ندارند.

برای غلبه بر این مشکل همیشگی به یک همکاری مسالمت آمیز بین هردوطرف نیاز است. در کل، توجه به این نکته ضروریست که بازاریابی و فروش نقش مهمی را در شناسایی و تشخیص فرصت ها ایفا کنند. همکاری بازاریابی و فروش به ایجاد فعالیت های پویا، و تحلیل های قوی از وضعیت بازار می انجامد.

استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان به قصد فروش هرچه بهتر موجب ایجاد بهبود در بازاریابی شده و شما را به اهداف تان نزدیک می کند و چرخه فروش را تسریع می بخشد.

مدیریت و هدایت تیم برای فروش بهتر نه برای نظارت

نقش اساسی و مهم موفقیت در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریات(CRM)، فروش تیمی و مدیریت آن و اینکه چطور تیم فروش آن را مورد استفاده قرار می دهد. چنانچه از این نرم افزار تنها برای بررسی میزان ساعت کارکردکارمندان، تعداد تماس ها و دیگر فاکتورهای اینچنینی استفاده شود، در واقع از ارزش این نرم افزار و بازدهی آن کاسته خواهد شد. در عوض از نرم افزار CRM در جهت ایجاد استراتژی برای فرصت های بزرگ می بایست استفاده نمود و تیم فروش را در جهت افزایش نرخ بازدهی در پروسه فروش هدایت کرد.

در پایان به این نکته ارزشمند باید اشاره شود که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ابزاری کارآمد و مهم است، اما باید بخاطر داشت که فقط و فقط یک ابزار است و مسئولیت اصلی جهت خلق ارزش برای مشتریان و ایجاد سود بیشتر بر عهده تیم فروش شماست. این موضوع را همراه با پیاده سازی این نرم افزار بخاطر داشته باشید تا از بازگشت سرمایه خود لذت ببرید.مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید

پیدا کردن منابع کنکور ارشد

ارسال کننده: zemnako  در تاریخ 07 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ - پاسخ (۱)

سلام لطفا بچه های دانشگاه صنعتی شریف ، دانشگاه تهران و پلی تکنیک (امیر کبیر) که دانشجوی ارشد هستند ... میشه لطفا بنده رو راهنمایی کنند و منابع اصلی و اساسی که واقعا در کنکور ارشد با خواندن آنها می توان به یکی از این سه دانشگاه راه پیدا کرد رو ، به بنده معرفی کنند ؟؟؟ هر سایت و هر جایی که میرم هر کسی یه چیزی میگه ... لذا ممنون میشم که بنده رو راهنمایی کنید ... رشته ی مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم در طراحی الگوریتم و محاسبات قبول بشم و انتخاب بعدیم نرم افزار هستش ... پس لطفا راهنماییم کنید ... مرسی

بیشتر بدانید

منابع دکترا

ارسال کننده: TaraMIS  در تاریخ 26 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ بدون پاسخ

سلام دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه. کسی منابع اصلی کنکور دکتری مهندسی کامیپوتر(نرم افزار) و مهندسی فناوری اطلاعات را داره؟ لطف میکنین معرفی کنین؟
ممنونم Angel Angel Angel

بیشتر بدانید

مهندسی مکاترونیک

ارسال کننده: mcse2010  در تاریخ 26 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ بدون پاسخ

رشته مکاترونیک رشته خوب و آینده داری هست، الخصوص برای کساییکه به رباتیک علاقه دارند
بچه های برق و مکانیک و کامپیوتر میتوانند در آن شرکت کنند
کسی اطلاع خاصی از این رشته داره میتونیم بحث کنیمSmile

بیشتر بدانید

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷

ارسال کننده: The BesT  در تاریخ 19 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶ ب.ظ - پاسخ (۱)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ و اطلاعیه اصلاحات مورخ ۹۷/۰۳/۱۳ (سری اول)، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مذکور می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۷/۰۳/۱۹) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲۲ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

ضمناً اطلاعیه این سازمان در خصوص رشته‌های جدید و همچنین برخی اصلاحات در کدرشته‌ محل‌ها که از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی واصل گردیده به شرح ذیل اعلام می‌گردد که ضرورت دارد داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۳/۱۳ و این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند با توجه به اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته (مندرج در این اطلاعیه)، نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود تا مهلت اعلام شده به شرح فوق اقدام نمایند.

دریافت فایل اصلاحیه های دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ (اطلاعیه دوم ۹۷/۰۳/۱۹) با فرمت : PDF


مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید

بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷

ارسال کننده: taha.maten  در تاریخ 05 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ق.ظ - پاسخ (۱۳۷)

با عرض سلام و خسته نباشید به همه مهندس های عزیز که کنکور دکترای ۹۷ رو پشت سر گذاشتند...

تو این تاپیک می تونید در مورد نحوه سوالات - مقایسه آزمون با سالهای قبل-و نحوه پاسخ به تست های آزمون جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ و.... بحث وتبادل نظر کنیم....

بیشتر بدانید

هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه دانشگاه آزاد مشخص شد + دستورالعمل

ارسال کننده: H-Arshad  در تاریخ 07 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ق.ظ بدون پاسخ

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد در بخشنامه‌ای دستور العمل محاسبه هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه، مرخصی و معادلسازی این دانشگاه را ابلاغ کرد.فایل‌(های) پیوست شده

بیشتر بدانید

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷

ارسال کننده: myphilo  در تاریخ 19 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ - پاسخ (۶)

سلام

من خیلی وقته به اینجا سر نزدم و برای همین اگر این تاپیک رو در جای بی ربطی گذاشتم پیشاپیش عذرخواهی می کنم و ممنون میشم راهنماییم کنین پستم رو به زیرمجموعه درست انتقال بدم.

من چندین کتاب تستی دارم برای کارشناسی ارشد، به عنوان مثال مدار منطقی پوران پژوهش، زبان ماشین و اسمبلی مقسمی، سیستم عامل پوران پژوهش و ... که تمایل دارم به کسی که امسال کنکور داره هدیه شون کنم.

لطفا اگر کسی این کتاب ها رو لازم داره اینجا پیغام بذاره تا من ایمیلم رو بدم بهش.

با سپاس و آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز

بیشتر بدانید