تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - fatemeh69 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  راستش فعلا هیچ کتابى بهتر از خود کتاب لینتز براى نظریه زبان ها نیافتم! البته من این کتاب رو در طول تحصیل تقریبا دو بار خوندم.براى همین بیشتر برام حالت دوره و مرور داره.
براى آنالیز ریاضى چه کتابى پیشنهاد مى کنى؟ما اصلا این درس رو پاس نکردیم، چون تو چارت ما نبود:-(

من تا حالا لینز نخوندمSad
منم تا حالا این درس و دو درس دیگه رو پاس نکرده بودم!(مبانی علوم ریاضی و مبانی منطق و نظریه مجموعه ها)
واسه آنالیز ریاضی فک کنم تنها منبع موجود در بازار پورانه
من از رو اون می خونم
البته کلاسای دکتر رضوانی (نویسنده ی کتاب ) رو هم می رم
نسبتا می فهمم
بعضی چیزایی رو هم که نمی فهمم رو فیش می نویسم می ذارم تو جعبه لایتنر
چون وقتی یه کتاب تست آنالیز ریاضی رو بگیری دستت ورق بزنی می فهمی ۵۰% سوالا تعریفی اند یعنی تا تعریف رو بلد نباشی نمی تونی تست بزنی۲۰% دیگه سوالا هم همش تو سال های مختلف تکرار شده و ایده حل های یکسانی داره
واسه همین هم تعریفی ها هم سوال های پرتکراری که روششو نمی فهمم حفظ می کنم
فعلا که تو خونه تست می زنم این روش تقریبا جواب می ده یعنی معمولا بالای ۶۰ درصد می زنم اما نمی دونم دیگه تو کنکور چی می شه!

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  امروز هیچی نخوندم
هیچی
واقعاً کتابخونه رفتن یه عالم دیگه ایه
امروز نرفتم و نشستم خونه دیدم اصلاً حوصلشو ندارم
وقتی میرم کتابخونه و میبینم رقیبام دارن میخونن منم واسه اینکه کم نیارم میخونم
ولی تو خونه فقط داداشم هست که اونم فقط تو pes 2012 کل داریم و باید روشو کم کنم

نکن این کارو
وقتتو نذار پای کل انداختن
منم همش می نشستم پابه پای داداشم کارتون می دیدم (بهم نخندید)
ولی از ۲ روز پیش بهش سپردم که هر وقت من نشستم پای کارتون یکی بزنه پس کله م بگه پاشو برو درستو بخونIdea
اونم که عشق پسی زدنه خیلی خوب منو کنترل می کنهCool

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  راستش فعلا هیچ کتابى بهتر از خود کتاب لینتز براى نظریه زبان ها نیافتم! البته من این کتاب رو در طول تحصیل تقریبا دو بار خوندم.براى همین بیشتر برام حالت دوره و مرور داره.
براى آنالیز ریاضى چه کتابى پیشنهاد مى کنى؟ما اصلا این درس رو پاس نکردیم، چون تو چارت ما نبود:-(

من تا حالا لینز نخوندمSad
منم تا حالا این درس و دو درس دیگه رو پاس نکرده بودم!(مبانی علوم ریاضی و مبانی منطق و نظریه مجموعه ها)
واسه آنالیز ریاضی فک کنم تنها منبع موجود در بازار پورانه
من از رو اون می خونم
البته کلاسای دکتر رضوانی (نویسنده ی کتاب ) رو هم می رم
نسبتا می فهمم
بعضی چیزایی رو هم که نمی فهمم رو فیش می نویسم می ذارم تو جعبه لایتنر
چون وقتی یه کتاب تست آنالیز ریاضی رو بگیری دستت ورق بزنی می فهمی ۵۰% سوالا تعریفی اند یعنی تا تعریف رو بلد نباشی نمی تونی تست بزنی۲۰% دیگه سوالا هم همش تو سال های مختلف تکرار شده و ایده حل های یکسانی داره
واسه همین هم تعریفی ها هم سوال های پرتکراری که روششو نمی فهمم حفظ می کنم
فعلا که تو خونه تست می زنم این روش تقریبا جواب می ده یعنی معمولا بالای ۶۰ درصد می زنم اما نمی دونم دیگه تو کنکور چی می شه!
نظریه ی مجموعه ها که تقریبا کشکه Tongue اما منطق رو نداشتید؟ تو سه فصل ۷-۸-۹ (اگر استباه نکنم) هوش مصنوعی راسل هم به منطق پرداخته که چون کتاب تست جداگانه برای منطق نیست میخوام این سه فصل هوش مصنوعی پوران رو برای منطق بخونم و تست هاشو حل کنم.
مبانی ریاضی هم چیزی نیست. توش از همه چیز (مثلا همین منطق) گفته! آش شله قلمکاریه برای خودش Big Grin
چند نفر دیگه هم بهم برای آنالیز پوران رو پیشنهاد داده اند! باید کتابش رو بگیرم و کم کم شروع کنم.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mänu - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

بچه ها کسی واسه شبکه لایه کاربرد رو خونده؟؟؟از کتاب کراس؟؟؟
اگه خوندید چطور بود؟؟خوندنش واسه بار اول زیاد طول میکشه؟؟

یکی از بچه ها گفته بود که دکتر حقیقت گفتن واسه لایه شبکه یه pdf میدن تا آخر تابستون،یادم رفته کی بود؟؟
شما از این pdf اطلاع دارین؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - fatemeh69 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  نظریه ی مجموعه ها که تقریبا کشکه Tongue اما منطق رو نداشتید؟ تو سه فصل ۷-۸-۹ (اگر استباه نکنم) هوش مصنوعی راسل هم به منطق پرداخته که چون کتاب تست جداگانه برای منطق نیست میخوام این سه فصل هوش مصنوعی پوران رو برای منطق بخونم و تست هاشو حل کنم.
مبانی ریاضی هم چیزی نیست. توش از همه چیز (مثلا همین منطق) گفته! آش شله فلمکاریه برای خودش Big Grin
چند نفر دیگه هم بهم برای آنالیز پوران رو پیشنهاد داده اند! باید کتابش رو بگیرم و کم کم شروع کنم.

ممنون خیلی بهم انگیزه دادید Smile و ممنون از پیشنهادتون برای تست زدن از روی کتاب هوش برای بخش منطق
هر چی زودتر شوع کنی آنالیز ریاضی رو بهتره
من از اول تابستون که می واستم شروع کنم گفتم بذار با یه درسی شروع کنم که خیلی دوسش دارم تا به درس خوندن عادت کنم و علاقمند بشم
تصمیم گرفتم نظریه زبانها بخونم (چون خیلی به نظر خودم تبحر داشتم) تقریبا ۴ - ۵ صفحه که خوندم رفتم کلاس بعد برنامه درسی م عوض شد تو این مدت هر کی رو می بینم می گه نمیشه تستای نظریه رو زد و غیر قابل فهمه و...
ان قدر از این درس بد شنیدم که از درس دوست داشتنی برام تبدیل شده به یه غول!Sad

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ

شکر شکر شکر با اینکه امروز روزه خوبی نبود اما درسا خوب پیش رفت . فکرشم نمیکردم برسونم برنامه رو ولی ظاهرا من وقتی افسرده ام بهتر یاد میگیرم نمیدونم چراSmile

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

میگم آقا حمید ، این کتاب مقسمی فقط مجموعه آزمون های سال گذشته با جواب تشریحی هست ؟ یا درسنامه هم داره ؟
چون من دنبال یه کتاب خلاصه هستم که سر فصل ها رو دقیق برای آی تی مشخص کرده باشه و من فقط در کنارش از یه کتاب جامع تر برای تست زنی استفاده کنم .

سلام
هم تستی داره با توضیح کامل
و
هم یه کتاب دیکه داره خلاصه رابینزه تقریبا
ولی به نظر من فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز + تست فراوان

افشین جان واسه گرایش ۱ و ۴ میخونم

لینک خرید دومی رو برام میفرستید. چون یکی پیدا کردم میترسم فقط تست باشه
میخوام سرفصلا دستم بیاد فقط
پیشاپیش مرسی

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk 2

خدمت شما هنگامه خانوم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - مهربان مادر - ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ

پاییز اومده و آلرژی هاشو نصیبم کرده به خاطر همین امروز سرعت عملم به شدت پایین بوده..Sad
میشه راهنماییم کنید:
توی تابستون: زبانهای برنامه سازی رو تقریبا تموم کردم؛نظریه لینز ۲فصل؛clrsحدودا ۱۵۰ص ؛مدار ۲فصل خوندم.
چیزایی که از اول مهر خوندم:
فصل اول گسسته پوران+فصل اول و دوم سیستم (استالینگز)
میشه نظرتون رو بگید (به نظرتون امیدی هست)Huh
پیشاپیش "با سپاس فراوان":)

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  تصمیم گرفتم نظریه زبانها بخونم (چون خیلی به نظر خودم تبحر داشتم) تقریبا ۴ - ۵ صفحه که خوندم رفتم کلاس بعد برنامه درسی م عوض شد تو این مدت هر کی رو می بینم می گه نمیشه تستای نظریه رو زد و غیر قابل فهمه و...

نه نه دوست عزیز نظریه شیرینه فقط زیادی شیرینه آدمو میزنه یهوBig Grin به همین دلیل تمریناش باید آهسته پیوسته بشه شبی ۳ تا ۴ تا اینا . یواش یواش میفتی رو غلتک .نگران نباش

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  پاییز اومده و آلرژی هاشو نصیبم کرده به خاطر همین امروز سرعت عملم به شدت پایین بوده..Sad
میشه راهنماییم کنید:
توی تابستون: زبانهای برنامه سازی رو تقریبا تموم کردم؛نظریه لینز ۲فصل؛clrsحدودا ۱۵۰ص ؛مدار ۲فصل خوندم.
چیزایی که از اول مهر خوندم:
فصل اول گسسته پوران+فصل اول و دوم سیستم (استالینگز)
میشه نظرتون رو بگید (به نظرتون امیدی هست)Huh
پیشاپیش "با سپاس فراوان":)
خوبه ولی اگه سرعتتونو بیشتر کنید عالی میشهSmile
با برنامه ریزی دقیق و منسجم میتونید مسیرتون رو مشخص کنید و خیال خودتون رو راحت کنید و مطمیءن بشید که امیدی هست.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  نظریه ی مجموعه ها که تقریبا کشکه Tongue اما منطق رو نداشتید؟ تو سه فصل ۷-۸-۹ (اگر استباه نکنم) هوش مصنوعی راسل هم به منطق پرداخته که چون کتاب تست جداگانه برای منطق نیست میخوام این سه فصل هوش مصنوعی پوران رو برای منطق بخونم و تست هاشو حل کنم.
مبانی ریاضی هم چیزی نیست. توش از همه چیز (مثلا همین منطق) گفته! آش شله فلمکاریه برای خودش Big Grin

ممنون خیلی بهم انگیزه دادید Smile و ممنون از پیشنهادتون برای تست زدن از روی کتاب هوش برای بخش منطق
هر چی زودتر شوع کنی آنالیز ریاضی رو بهتره
من از اول تابستون که می واستم شروع کنم گفتم بذار با یه درسی شروع کنم که خیلی دوسش دارم تا به درس خوندن عادت کنم و علاقمند بشم
تصمیم گرفتم نظریه زبانها بخونم (چون خیلی به نظر خودم تبحر داشتم) تقریبا ۴ - ۵ صفحه که خوندم رفتم کلاس بعد برنامه درسی م عوض شد تو این مدت هر کی رو می بینم می گه نمیشه تستای نظریه رو زد و غیر قابل فهمه و...
نظریه درس قشنگ و تست خیزی است Big Grin
من همین امشب حدود ۱۹ تا تست از بخش عبارت ها و زبان های منظم از سال های گذشته زدم! درصدم افتضاح بود. ۲۶%!!!! ۹ تا نادرست و فقط ۸ تا درست. اما اصلا ناامید نشدم، بر عکس انگیزم بیشتر شد. چون میدونم این درس نسبتا سنگینه برای طرح تست. اصلا ازش غول نسازید. Wink

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - مهربان مادر - ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ

ممنونم نازنین جانHeart ..
من به آب و هوای جایی که هستم حساسم همش درگیر آلرژیم(عطسه) الان که دیگه پاییزه و برگ از درخت میریزهBig Grin... هر کی منو میبینه بهم میگه چقدر پر انرژی هستی! امیدوارم یعنی سعی میکنم بر این اوضاع غلبه کنم..Angel

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - saeidkhan - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  بچه ها کسی واسه شبکه لایه کاربرد رو خونده؟؟؟از کتاب کراس؟؟؟
اگه خوندید چطور بود؟؟خوندنش واسه بار اول زیاد طول میکشه؟؟

یکی از بچه ها گفته بود که دکتر حقیقت گفتن واسه لایه شبکه یه pdf میدن تا آخر تابستون،یادم رفته کی بود؟؟
شما از این pdf اطلاع دارین؟؟؟

سلام.
شما شبکه رو خوندین ؟
من خیلی مشکل دارم
چطور میشه مساولش رو حل کرد ؟
خیلی خیلی گیرم .
چند روزه میخونم ولی انگار نه انگار .
ممنون میشم راهنمایی کنید

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  واقعا؟ :ی چرا؟ اونا که آسون ترن. درسته آمار یه کم حجمش زیاده ولی تستاشو راحت تر میشه زد.
گسسته هم خیلی فصلاشو بلدیم آخه. درخت و گراف و مجموعه ها و شمارش و ...
ایشاا... که اینطوریه :دی
گسسته که کلا هر سال تستاش میپیچونن! اما ریاضی مهندسی با اینکه اسمش سنگینه! و ظاهر سوال وحشتناکه! اما به راحتی میشه حلش کرد!محاسبات هم که همش فرموله! فقط باید فراموششون نکنی.... آمار منظورم حجمش نبود... شاید این درس هم میشه تست زد زیاد سخت نیس و در یه کلام از آمار متنفرم :| :دی .... البته میدونم آمار هم از من متنفره :دی

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ق.ظ

یکی از دوستام رفت رو مخم
واسه این که تغییر رشته بدم و واسه نرم بخونم و آی تی نخون و سخته
اینم از دوستای من
به جا روحیه دادن ، میان خرابمونم میکنن

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - narjesk - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  یکی از دوستام رفت رو مخم
اینم از دوستای من

نه آقا نرم افزار چیه :| البته به دوستان نرم افزاری برنخوره ها ولی خیلی از بچه ها ی نرم افزار ارشد میگن درسا فقط پیشرفته کارشناسیه البته خیلی مطمئن نیستم ولی خب حیفه شبکه نیس آدم بذاره بره نرم افزار بخونه Sad البته این نظر منه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  یکی از دوستام رفت رو مخم
اینم از دوستای من

نه آقا نرم افزار چیه :| البته به دوستان نرم افزاری برنخوره ها ولی خیلی از بچه ها ی نرم افزار ارشد میگن درسا فقط پیشرفته کارشناسیه البته خیلی مطمئن نیستم ولی خب حیفه شبکه نیس آدم بذاره بره نرم افزار بخونه Sad البته این نظر منه Big Grin

راست میگه دیگه برادر من! چه کاریه آخه!!!! میای نرم افزار میشی رقیب ما :دی
همون شبکه رو بخون! آرومت بگیره :دیTongue