زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
Rainbow گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام دوباره به تمام مانشتی ها
خیلی زودتر از اونی که فکرشو میکردیم شهریورماه هم تموم شد.
امیدوارم که در طول تابستون به نتایج خوبی از خوندن دروس رسیده باشین.
(رقابت اصلی از مهر شروع میشه)
موفق باشین

ادامه بحث گروه.......

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , iammiti , Mänu , unicornux , sahar_rostami2 , mostafa122 , El@he , sir_ams , Onix , مهربان مادر , mohammad.ardeshiri , sara_sb92 , Ariyanic , Pegasus , sahar bano , a.hosh , enigmapeerless
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط SnowBlind.)
به نقل از آقا فرداد:

اولا" سوال و جواب درسی را فقط در تالار دروس بپرسید.
ثانیا" مشاوره را هم در تالار مشاوره.
ثالثا" منابع هر درس را هم در بخش "بحث و بررسی منابع هر درس" سوال کنید یا راجع بهش بحث کنید یا بگید مفیده مفید نیست و ...
رابعا" راجع به کنکورهای ازمایشی تالارهای جدایی ایجاد و میتونید اونجا بحث کنید.

بنابراین اگه پستی در اینموارد پرسیدین یا بحث کردین و حذف شد خواهشا" انتقاد نکنید.

فکر کنید مانشت از آن خودتون هست و در اینجا قراره به هم روحیه بدین و راجع به پیشرفت درسی تون صحبت کنید ولی موضوعات درسی را بذارید در جایی مطرح بشه که مدیران هم یه نظارتی برش داشته باشند و بحث پیوسته و پشت سر هم باشه و مدیر درس پاسخ درست را تایید کنه. .

امیدوارم همکاری کنید واگه کسی رعایت نکرد خودتون برای اینکه این روند تا کنکور ادامه داشته باشه اطلاع بدین و به آن شخص هم بگید که محل طرح سوالش کجاست.

با آرزوی موفقیت همگی در کنکور ۹۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Mänu , Doctorwho , mostafa122 , mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , sara_sb92 , هاتف , Pegasus , Engineer
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
با عرض سلام و خسته نباشیید

من امروز استارت زدم هر چند که تابستون رو به خاطر بعضی از مشکلات از دست دادم و ناامید بودم ولی با کمک دوستان مانشتی و خوندن مصاحبه های رتبه تونستم به خودم بیام و بگم نا امید نشو رتبه های برتر هم نا امید می شدند و افرادی بودند که از مهرماه شروع کردند در دانشگاه ی خوبی قبول شدند تو شروع کن و نتیجه رو بسپار به خدا
اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
پس با امید شروع کردم .

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , DrMohammad , sahar_rostami2 , mostafa122 , fatima.sr68 , ماه بانو , SnowBlind , mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , narjesk , sara_sb92 , Pegasus , sahar bano , sara901 , Engineer , iApp , p_farhadi
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
........ Angry

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , SnowBlind , mohammad.ardeshiri , sara_sb92
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
سلاممممم
این هم مهر اومد....
چه زود رسید !!!
فکر نکنم دیگه الان کسی باشه که درمورد منابع سوال بکنه بایستی دوستان تو این مدت به این رسیده باشن که چه می خوان بخونن چطوری بخونن و از این حرفها ....
دیگه وقت تلاش مستمر هست دوستان ۱ روز از دست بدین واسه شما ۱ روز نیست اندازه ۱ ماه پشیمانی هست با اراده قوی و محکم تلاش بکنیم خدا مزد تلاش و خواهد داد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Mänu , SnowBlind , dzzv_13 , mohammad.ardeshiri , sara_sb92 , par par_92
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
کسی اینجا هست شبکه کروس رو از ترجمه دکتر حاج رسولیها بخونه؟؟
شمام مشکل دارید با متن؟ ورداشته My space رو هم ترجمه کرده!!! بعضی جمله هاشو واقعا نمیفهمم:نگران
بنظرم از ترجمه نرم افزار پرسمن بدترهSad((((
اگه کسی زبان اصلیشو میخونه میشه نظرشو بگه؟

I will win
not Immediateley
but Definitely
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , enigmapeerless
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
سلام
امروز بد نبود
یه فصل طراحی خوندم و یه فصل سیستم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , mohammad.ardeshiri , sara_sb92
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ
طرفای سید خندان یا شریعتی کسی کتاب خونه میره؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
راستشو بخواید من تازه مانشتو پیدا کردم و هنوز منابعو نمیدونم گرایشم نرم افزاره میشه بچه های نرم افزاری منابعشونو به منم بگن؟؟؟HuhHeart

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Denize
ارسال: #۱۰
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
تابستون تموم شد باورم نمیشه..
ولی خوشحالم به برنامه هام رسیدم فقط مدار الکتریکی نمی رسم بخونم که اونم همزمان با آزمونا سعی می کنم بخونم.
ریاضی مهندسی فکر می کردم خیلی وقتم رو بگیره ولی خیلی خوب پیش میره تستاش رو هم خوب می زنم.
مهر رو باید با انرژی شروع کنیم.
امیدوارم همهمون تو کنکور موفق باشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , sara_sb92 , El@he
ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام دوستان
منم از شنبه شروع کردم با روش مز میخونم امروز فصل ۷ شبکه رو تموم کردم. میخوام یه کتاب رو شروع کنم تموم که شد برم سراغ یه کتاب دیگه!
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , sara_sb92 , par par_92
ارسال: #۱۲
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
یه چیزی میگم بگو خُب.

یعنیـــــــا امروز افــــــــــــــــــــتضاح بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , mohammad.ardeshiri , sara_sb92 , mahyamk , sara901
ارسال: #۱۳
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
امروز هم هیچی نخوندیم، فقط کمی محاسبات اونم ۷ تا ۸ صبح و تا شب نشد کتاب رو باز کنیم ! فردا هم که کلا دانشگاه هستم تا ۷ انشاالله که از ساعت ۱۹ فردا دوباره درس رو شروع کنم.

پر انرژی باشید،
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , afshin18 , sara_sb92 , Onix
ارسال: #۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
از صبح وقت گذاشتم فقط فصل آماره ترتیبی تموم شد چی میگه این cormen? اونورا یه روانپزشک خوب نیست بنده خدا بره خودشو نشون بده؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , sara_sb92 , yoohanna
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام دوباره به تمام مانشتی ها
خیلی زودتر از اونی که فکرشو میکردیم شهریورماه هم تموم شد.
امیدوارم که در طول تابستون به نتایج خوبی از خوندن دروس رسیده باشین.
(رقابت اصلی از مهر شروع میشه)
موفق باشین

ادامه بحث گروه.......
من فکر میکردم اولین نفری هستم که تاپیک این ماه رو ساختم!! Big Grin...آخه رأس ساعت ۱۲ شب دکمه ی "تأیید" رو زدم!!
یه متن قشنگ میخواستم بنویسم...حالا که اولین نیستم میزارم واسه ماه بعد!! Tongue
امیدوارم این ماه منفجر کنیم کتابا رو!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , hamid88 , afshin18 , sara_sb92 , Onix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۹۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۰۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close