زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۴۶
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
خوب من واسه اینکه یه تلنگری بشه باید گزارش کار بدم:

زبان تخصصی : میخونیم نمیخونیم!! حس باشه میخونم نباشه نمیخونم Smile
گششته : پپپپپپپپپپپپپر Smile نمیخونم
ساختمان داده :آنالیز الگوریتم ها آرایه ها ماتریس ها جستجو دودویی و خطی
طراحی ال : نماد های مجانبی تحلیل ترتیبی بازگشتی سرشکنو نمیدونم چی هست کلا؟؟؟ از کجا بخونم؟؟ روابط بازگشتی و تقسیم و غلبه
مهندسی نرم : محصول ، فرآیند تولید نرم افزار، مهندسی سیستم ، اصول تحلیل، مدل سازی
شبکه : فصل یک کروس و مقدمه حقیقت!!!
اصول مبانی : تیکه تیکه میخونم!!! باید یه فکری بحالش بکنم، دوستان نظر بدین
اصول طراحی پایگاه داده : همشو خوندم Smile اساسسسسسسسسسا تازه فهمیدم چی هست (به جز نرمال سازی)
هوش مصنوعی : تا آخر جستجوی غیر هوشمند
سیستم عامل : تا اول الگوریتم های زمانبندی فرآیند
معماری : همشو خوندم از روی کتاب هادی جونSmile فوق العاده بود فقط بخش محاسبات اعداد رو هیچ کتابی خوب توضیح نداده حتا مدرسان!! من تو ایم موندم راستی بخش حافظشم موندSad

خوب من دارم سعی میکنم از ۲۵% پارسه برم جلوتر تا تو فاصله زمانی آزمون اول و دوم بیشتر تست کار کنم و دوره کنم
البته من هر مبحثی میخونم بعدش تست هم میزنم چون با تست بنظرم یه موضوع تثبیت میشه Smile
اکی ما رفتیم جمعه میام گزارش میدمTongue

تمرکزCool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , ماه بانو , iammiti , ka1366 , sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۴۷
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  تابستونم اصلا خوب نبود.... فقط سیستم عامله پارسه....نصفه هوش راسل و راهیان....چند فصل ساختمان مقسمی....چند فصل شبکه کروس.....اصلا راضی نیسم.... Dodgy

خوبه دیگه... ما همینشم نرسیدیم بخونیم تو گریمالدی گیر کردیم مثل ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , ka1366 , sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۴۸
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
آقا ظاهرا اینجا علوم کامپیوتری پیدا نمیشه!!! اگر هم هست دوستان ساکت نشسته اند. برای این که بچه های علوم کامپیوتر هم کم کم بیان خودی نشون بدن، من به عنوان نفر اول شروع می کنم:
امروز قسمتی از فصل اول ریاضی ۲ آقاسی رو خوندم. خوبیش اینه که این بخش رو بخونی تقریبا رو ۷۰-۸۰ % جبر خطی هم مسلط میشی. میخواستم یکمی هم زبان و آنالیز عددی بخونم اما حسش نبود.
کلا اگر بتونم ریاضی۲ + نظریه زبان ها + آنالیزعددی + ساختمان داده رو تا آخر مهر تقریبا تمام کنم خیلی خوب میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka1366 , sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۴۹
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  از اینها بگذریم، بچه ها روزی چند ساعت مفید درس میخونید، کیا کتابخونه ای هستند؟

هاتف جان من ۱۲:۳۰ میریم کتابخونه و تا ۷ میخونم
۱ ساعتشم غیر مفید حساب بشه یه ۵:۳۰ میخونم
که البته اصلا راضی نیستم AngryAngry

منی که فقط و فقط فکر و ذهنم واسه ارشد ، دانشگاه تهرانه ، پس باید حداقل ۷ یا ۸ ساعت راحت بخونم
ولی درستش میکنم
میکشمشون یکی یکی (الان نوبت طراحی + سیستم عامله)

۱۲:۳۰ تا ۷ میشه ۱۸ساعت و نیم کهههه Big Grin (Wink)

شما چرا از ۱۲:۳۰ شروع میکنی ؟!!

من که دبیرم و باید برم مدرسه .. تازه رسیدم خونه .. ناهار رو بزنم یا میرم کتابخونه یا میشینم توی اتاقم مثل پسرای خوب میخونم Smile

در مورد ساعت درس خوندن هم چند روز دیگه میگم Cool

امروز نرم افزار بخش فرآیند رو باید تموم کنم + عشقم سیستم عامل Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , ka1366 , Onix , sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۵۰
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
این آهنگ" دوست دارم زندگی رو" برای بی انگیزه ها میتونه جالب باشه که اهل موزیکن و نشنیدنشSmile :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa122 , ماه بانو , ka1366 , Onix , hamid88 , Mänu , par par_92 , Pegasus , sama89 , h4cker , El@he , sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18 , alagh
ارسال: #۵۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
یه سوال... توی سایت مانشت آزمونای سالهای قبل مدرسان و پارسه نیس؟من هر چی گشتم نیافتم!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka1366 , Onix , Ehsan.Aboli , مهربان مادر
ارسال: #۵۲
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  یه سوال... توی سایت مانشت آزمونای سالهای قبل مدرسان و پارسه نیس؟من هر چی گشتم نیافتم!
سلام
خدمت شما:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته امیدوارم لینک ها سالم باشند.
البته بحث هایی هم دربارش شده بود که میتونید اینجا رو ببینید:

موفق باشید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka1366 , Onix , hamid88 , dzzv_13 , sahar_rostami2 , مهربان مادر , alagh
ارسال: #۵۳
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ
سلام به همگی

منم فقط کتاب زبان برنامه سازی رو تموم کردم.
اما مهر ماه خوبی رو خواهم داشت.

همگی موفق باشیـــــــــــــــــــــــــد
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۵۴
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
سلام بچه ها
من تا یه ساعت پیش لالا بودم!
دیشب خعلی سنگین ورزش کردم،تمام تنم درد میکرد،صب زود پاشدم رفتم حمام ولی واقعا توان درس نداشتم،ساعت ۱۰ دوباره خوابیدم! الان اوکی ام ولی اینجوری عاقبتی نیس،باید روشمو عوض کنم...
التماس دعا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , مهربان مادر , afshin18
ارسال: #۵۵
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  به اطلاع دوستان پارسه ای میرسونم کتابهای طراحی الگوریتم و مهندسی نرم افزار و پایگاه داده و هوش عوض شده
پایگاه داده رو رایگان و بقیه با ۵۰% تخفیف میدن
حالا سوال: این سه کتاب(هوش و نرم افزار و طراجی) ارزش هزینه مجدد داره یا بیخیال بشم؟

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  یه ۴ روزه دارم گریمالدی می خونم
فعلا فصل ۱ تا ۴ اش(شمارش,منطق,مجموعه ها,استقرا) رو خوندم ۵ و۸و۹ و۱۰ اش رو هم تا اخر هفته
بعدش چند روز استراحت و فصل اخر ریاضی مهندسی رو تموم می کنم و تا اخر هفته ی بعدش مدار+امار رو هم تموم می کنم
دو هفته ی بعدش برا ازمون اول اماده میشم
گریمالدی با تمرین هر روز یه فصل میخونی؟

کاشکی ٥٠٪ تخفیف تو آزموناشون میدادن
از کجا میشه خریداری کرد؟(منظورم اینترنتیه)

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۵۶
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  دیگه وقت تلاش مستمر هست دوستان ۱ روز از دست بدین واسه شما ۱ روز نیست اندازه ۱ ماه پشیمانی هست با اراده قوی و محکم
ممنون از این جمله ت یه کم داشتم امروز تنبلی می کردم ولی جمله ت خیلی بهم انگیزه داد
ممنون

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  آقا ظاهرا اینجا علوم کامپیوتری پیدا نمیشه!!! اگر هم هست دوستان ساکت نشسته اند. برای این که بچه های علوم کامپیوتر هم کم کم بیان خودی نشون بدن، من به عنوان نفر اول شروع می کنم:
امروز قسمتی از فصل اول ریاضی ۲ آقاسی رو خوندم. خوبیش اینه که این بخش رو بخونی تقریبا رو ۷۰-۸۰ % جبر خطی هم مسلط میشی. میخواستم یکمی هم زبان و آنالیز عددی بخونم اما حسش نبود.
کلا اگر بتونم ریاضی۲ + نظریه زبان ها + آنالیزعددی + ساختمان داده رو تا آخر مهر تقریبا تمام کنم خیلی خوب میشه.

چرا آغا ما علومیم
ولی واقعا یکم از درس خوندن خودم ناامید شدمHuh
من کلا ریاضی ۲ رو شوتمConfused
گذاشتم پاییز برم کلاس تازه یه چیزایی یاد بگیرم
ولی جبر خطی رو تقریبا تو تابستون بستم (ماتریس ها مونده)
آنالیز ریاضی اگر خدا کمک کند در هفته آتی ان شاءالله تموم می شه
ساختمان داده تقریبا تمام شده
و الگوریتم هم با مدد خدا ان شاءالله نهایتا تا یک هفته و نیم دیگر تمام می شه
این هفته و هفتهی دیگه می خوام آنالیز ریاضی و الگوریتمو ببندم و مبانی احتمالو شروع کنم
زبان هم از امشب ایشالا هر شب یه reading و یه آزمون سال گذشته رو می خوام بخونم
نظریه زبان ها رو از کی شروع کردی؟
از رو چه کتابی می خونی؟

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
ارسال: #۵۷
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
دقیقا نمیدونم سوالات اینجا باید مطرح بشه یا خیر (اگر اشتباه هست عذر میخوام)

سوال از مهندسی نرم افزار

بالاخره بین مدل RAD و مدل نمونه سازی , کدامیک بر قابلیت استفاده مجدد تاکید دارد؟!!

یه جا گفته RAD .. جای دیگر نمونه سازی
جالبه منطق دوتاشون هم کاملا درست هست ...
مدل RAD سریع هست پس میاد از تکرار مجدد استفاده میکنه که زمان رو خنثی کنه
نمونه سازی هم تقریبا شبه تکاملی هست پس یه جورایی تکرار میکنه و از تکرار مجدد استفاده میکنه

از دوستان کسی با دلیل میتونه جواب بده ممنونش میشم
ارسال: #۵۸
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  دیگه وقت تلاش مستمر هست دوستان ۱ روز از دست بدین واسه شما ۱ روز نیست اندازه ۱ ماه پشیمانی هست با اراده قوی و محکم
ممنون از این جمله ت یه کم داشتم امروز تنبلی می کردم ولی جمله ت خیلی بهم انگیزه داد
ممنون

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  آقا ظاهرا اینجا علوم کامپیوتری پیدا نمیشه!!! اگر هم هست دوستان ساکت نشسته اند. برای این که بچه های علوم کامپیوتر هم کم کم بیان خودی نشون بدن، من به عنوان نفر اول شروع می کنم:

چرا آغا ما علومیم
ولی واقعا یکم از درس خوندن خودم ناامید شدمHuh
من کلا ریاضی ۲ رو شوتمConfused
گذاشتم پاییز برم کلاس تازه یه چیزایی یاد بگیرم
ولی جبر خطی رو تقریبا تو تابستون بستم (ماتریس ها مونده)
آنالیز ریاضی اگر خدا کمک کند در هفته آتی ان شاءالله تموم می شه
ساختمان داده تقریبا تمام شده
و الگوریتم هم با مدد خدا ان شاءالله نهایتا تا یک هفته و نیم دیگر تمام می شه
این هفته و هفتهی دیگه می خوام آنالیز ریاضی و الگوریتمو ببندم و مبانی احتمالو شروع کنم
زبان هم از امشب ایشالا هر شب یه reading و یه آزمون سال گذشته رو می خوام بخونم
نظریه زبان ها رو از کی شروع کردی؟
از رو چه کتابی می خونی؟
راستش فعلا هیچ کتابى بهتر از خود کتاب لینتز براى نظریه زبان ها نیافتم! البته من این کتاب رو در طول تحصیل تقریبا دو بار خوندم.براى همین بیشتر برام حالت دوره و مرور داره.
براى آنالیز ریاضى چه کتابى پیشنهاد مى کنى؟ما اصلا این درس رو پاس نکردیم، چون تو چارت ما نبود:-(
ارسال: #۵۹
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
اخه این لینز که خیلی بد گفته.همین جلد مشکیست دیگه؟؟؟من چندبار تا حالا خوندمش..یه حالیه...کنکوری نیست...کلا نمیشینه به دلم...اما همه تعریفشو میکنن.نمیدونم جبل عاملی را بخونم با نگرشی نو را؟؟ کدوم واسه نظریه بهتره؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۶۰
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
چرا کسی جواب من رو نمی ده...:-(
کسی اینجا هوش از راهیان نمی خونه؟؟؟
بچه ها اگه خوندین فصل آخرش رو هم می خونین؟!؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۶۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close