تالار گفتمان مانشت
المپیک لندن ۲۰۱۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
المپیک لندن ۲۰۱۲ - blackhalo1989 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

مربی یووه تا حالا ۱۰ ماه محروم شد! اینجوری میخواستید با رئال رقابت کنید؟!

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Mahbanoo313 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ

اصلا فکرشو نمیکردم که یوسف کرمی ببازه ... خیلی بدجور حالم گرفته شدا !!! کلی یاد هادی ساعی کردم . کاش بازم بودن ...

اما خب نمیتونم بی انصاف باشم و به خاطر یک باخت که حالا به هر دلیلی پیش اومده زحماتشونو نادیده بگیرم . چون میدونم المپیک خیلی اعتبار داره و همه کسایی که اونجا هستن توی رشته خودشون جزو بهترینا هستن ... امیدوارم یوسف کرمی در ادامه بتونه از همه قابلیت هاش استفاده کنه .

همین طور بقیه ورزشکارامون

و امیدوارم امشب توی کشتی طلا بگیریم

مردم از استرس ...
دسترسی به تلویزیون ندارم . بیاین بگین کشتی چی شددددددددددددددددددددددددددددد

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  مردم از استرس ...

از آمریکایی باخت و نقره گرفت

المپیک لندن ۲۰۱۲ - fateme66 - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

کرمی هم برنز نگرفت که،چرا اینجور بازی کرد آخهSad

المپیک لندن ۲۰۱۲ - berkeley - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

خب. از لحاظ روحی وقتی بهم میریزی یعنی این......
من خودم تو رینگ بارها رفتم .وقتی یک راندو ببازی اگه راند بعدیش رو نبری کلاهت پس معرکست. چون از لحاظ روحی نابود میشی
حالا این یوسف که یک مسابقه رو باخته بود!!!

المپیک لندن ۲۰۱۲ - asp_vb - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

کرمی اصلا با تعصب مبارزه نکرد!!!!

انگار دلش می خواست ببازه...

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Mahbanoo313 - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ

دوباره دپ شدیم ... ای بابااااااااااااااااااا

المپیک لندن ۲۰۱۲ - asp_vb - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  اصلا فکرشو نمیکردم که یوسف کرمی ببازه ... خیلی بدجور حالم گرفته شدا !!! کلی یاد هادی ساعی کردم . کاش بازم بودن ...

اما خب نمیتونم بی انصاف باشم و به خاطر یک باخت که حالا به هر دلیلی پیش اومده زحماتشونو نادیده بگیرم . چون میدونم المپیک خیلی اعتبار داره و همه کسایی که اونجا هستن توی رشته خودشون جزو بهترینا هستن ... امیدوارم یوسف کرمی در ادامه بتونه از همه قابلیت هاش استفاده کنه .

همین طور بقیه ورزشکارامون

و امیدوارم امشب توی کشتی طلا بگیریم

مردم از استرس ...

دوست عزیز varzesh3.ir به طور زنده اخبار المپیک رو پوشش میده تلویزیون نمی خواد

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Bache Mosbat - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

فدراسیون تکواندو تاوان بی نظمی و نفرستادن ورزشکارا به مسابقات جهانی رو داد. انگار مدال گرفتن با سلام و صلوات ممکنه! المپیک قبل که کرمی رو با وجود آماده بودن نفرستادن . دو سال هم هست که این بنده خدا مسابقه نرفته! کاملا مشخص بود که بدنش آماده نیست.

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Xilinx - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  فدراسیون تکواندو تاوان بی نظمی و نفرستادن ورزشکارا به مسابقات جهانی رو داد. انگار مدال گرفتن با سلام و صلوات ممکنه! المپیک قبل که کرمی رو با وجود آماده بودن نفرستادن . دو سال هم هست که این بنده خدا مسابقه نرفته! کاملا مشخص بود که بدنش آماده نیست.

با هادی ساعی که حرف میزدند میگفت صبح واسش میت گرفتم خیلی خوب ضربه میزده.هنوز خیلی زوده واسه اظهار نظر.باید برگردند ایران.چون مربیشون رو خیلی با حاشیه کنار گذاشتند.و الانم خیلی ها دوست ندارند اون مربی بیاد

المپیک لندن ۲۰۱۲ - ghaderiyaser - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ

ببینید کلا ما از یوسف یک اسطوره بی نقص ساخته بودیم. من که می گفتم کرمی طلاش حتمیه. همه میگفتن. حالا خودتونو جای کرمی بزارید. راند اول یه ضربه سر ۳ امتیازی خورد. و از لحاظ روحی داغون شد. دیگه همه چیزرو تموم شده حساب کرد حتی برنز رو هم بی خیال شد. مدال طلا رو کسی میبره که روحیه جنگنده داشته باشه یعنی حتی اگه ۶ امتیازم عقب بیوفته ولی باز تلاش کنه. به عنوان مثال آقای محمد پور تو وزنه برداری با اینکه مدال نگرفت ولی تلاششو کرد و همین مهمه.

المپیک لندن ۲۰۱۲ - narges_r - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ق.ظ

بنظرم قشنگترین بازیهای المپیک ژیمناستیک ریتمیکه...
مخصوصا بخش نمایش با روبان Smile

المپیک لندن ۲۰۱۲ - blackhalo1989 - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ

اگه بانوان نصف آقایان تو المپیک مدال میگرفتن الان ایران میتونست ۱۱ام باشه.

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - blackhalo1989 - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اولا خانم ها نصف آقایون هم امکانات ندارن.
دوما خانم ها تو همه رشته ها نمی تونند شرکت کنند.
منم واسه همین گفتم نصف.

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - sina_bhh - 21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ

منم بیشتر مسابقات رو دنبال میکردم.با برد ایرانی ها خوشحال و با باختشون ناراحت میشدم. ولی اصلا دوست ندارم ایران از این بالاتر بیاد.چون مسئولین احساس میکنن که ورزش ما پیشرفت کرده.مدالای کشتی فرنگی رو برداریم در رده ۳۴ و ۳۵ قرار میگیریم
البته خیلیم دوست دارم آمریکا اول بشه