تالار گفتمان مانشت
به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - javadjj - 21 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ ب.ظ

درسا همه در یک سطح سخته و میتونه آسون هم باشه اما درسی که شیرین ترینه و نیاز به حل مسائل بیشتر داره و بازم امکان داره سر جلسه آزمون حل نشه نظریه زبان‌ها و ماشین هاست اما در سطح ارشد سوال‌ها اکثرا یه گیر دارن و اینجوری نیست که تکراری باشند و یا بدون فکر وراه حل به جواب برسیم لذا کسی برنده میشه که یا متفکر باشه یا درس رو مفهومی فهمیده باشه.
در کل به نظر من هم این نظر سنجی درست نیست

RE: به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - SarahArshad - 21 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۴۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۴۳ ب.ظ)dehghani نوشته شده توسط:  همش سخته‌، هر کدوم سختی خاصه خودشو داره شاید بشه گفت منطقیش زیاد سخت نیست‌، در کل هیچکدومو نباید دست کم گرفت

آقا یا خانوم دهقانی حرف درستی می زنند . درسته فقط به مدار بیشتر از همه دروس میشه اعتماد کرد .
میشه بگید این اعتماد برایمدار چطوری باید به دست بیاد من نیاز دارم این تسلط رو پیدا کنم اما نمی دونم چطوری راستش اول می خواستم مدار نخونم اما بعد تصمیم گرفتم که مدار چارسه رو بخونم اما با این وقتی که تا آزمون اول مونده خیلی استرس گرفتم .
(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  درسا همه در یک سطح سخته و میتونه آسون هم باشه اما درسی که شیرین ترینه و نیاز به حل مسائل بیشتر داره و بازم امکان داره سر جلسه آزمون حل نشه نظریه زبان‌ها و ماشین هاست اما در سطح ارشد سوال‌ها اکثرا یه گیر دارن و اینجوری نیست که تکراری باشند و یا بدون فکر وراه حل به جواب برسیم لذا کسی برنده میشه که یا متفکر باشه یا درس رو مفهومی فهمیده باشه.
در کل به نظر من هم این نظر سنجی درست نیست

در کل همیشه برایم سوال است که چرا همیشه نظرات شما ودکتر یکی است ان شاالله شما دکترا شریف برید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - yasemi - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ

البته این نظر سنجی رو اینجوری میشه مطرح کرد که کدام درس رو بچه‌ها کمتر میزنن و چرا ؟ فکر کنم اینجوری بهتره و مفیدتر هم باشه

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - MrArsalan - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ

خشک جواب ندادم... شاید به خاطر این که تایپ فارسیم کنده کوتاه‌تر جواب دادم.
مثلا اگه پارسال از من میپرسیدن سخت ترین درس مشترک چیه با توجه به کنکورهای گذشته میگفتم ۱۰۰% معماری کامپیوتر ولی کنکور ۸۹ گلاب ترین درس مشترکش به نظرم معماری بود حتی از منطقی هم که دوستان گفتن گلاب‌تر بود. به خاطر همین به نظرم این جور نظرسنجی‌ها زیاد جواب نمیده...
موفق باشید

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - mengan - 23 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ

نظرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - fatemeh . k - 15 فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ

واسه من که نظریه یه قول بزرگه ....

متاسفانه استادم ....

RE: به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - javadjj - 15 فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)fatemeh . k نوشته شده توسط:  واسه من که نظریه یه قول بزرگه ....

متاسفانه استادم ....
منظورشون همون غول هستBlush

RE: به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - موج - ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  منظورشون همون غول هستBlush

من که با نظریه زیاد مشکل ندارم
راستی جواد جان قرار بود بیای مشهد چی شد؟

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - Parva - 15 فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

منم میگم معماری
چون تا حدودی با مدارمنطقی سیستم عامل و ساختمان داده بصورت کنکوری کار کردم
و نظریه هم که عشقمه
ولی معماری فقط یکبار اونم دانشگاه برای امتحان ترم خوندم همینو بس‌، وچون نخوندم میگم سخته شاید اگه بخونم نظرم عوض بشه

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - fatima1537 - 15 فروردین ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ

سیستم عامل از همه سخت تره
چون مسائلی که داره خیلی سخته
منظورم اینه که ۴ الی ۵ خط مسئله میده و باید با ۱ راه حل نسبتا مشکل و زمانبر براش جواب پیدا کنیم بعدشم که حل کردی می بینی پاسخ رو غلط زدی!
درس سیستم عامل طوریه که برای تست زدن باید کاملا به اون مبحث مسلط باشیم
حل مسائلش هم من رو خیلی اذیت می کنه
ولی درسهایی مثل نظریه و مدار منطقی برام خیلی راحت ترند(با اینکه بسیار فرار هستند و زود فراموش می کنیم)
با اینکه امسال نخوندمشون ولی نسبت به بقیه بهتر زدم
ساختمان داده و معماری هم بین این دو هستند(نه سخت نه آسون!)

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - ghaderiyaser - 06 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ

معماری در واقع سخت نیست سوالاش گنگ اند.!!!

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - maryami - 06 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ

به نظر من جواب این سوال واسه هر کسی می تونه متفاوت باشه. بستگی به پایه بچه‌ها داره، این که اون درسو چه جوری خوندن، استادی که داشتن و میزان علاقمندی یا عدم علاقه هم می تونه یه درس رو واسه آدم سخت یا آسون کنه و .....

از معماری گاهی تستای بدی می دن اما من نظریه رو سخت می دونم چون استادمون واقعا کم گذاشت متاسفانه.

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - یاقوت سرخ - ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ

سیستم عامل از همه بیشتر نیاز به تحلیل دقت و مطالعه دارد. اصلا نمیشه دست کم گرفتش.

به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - yaser_ilam_com - 09 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ

اول سیستم عامل دوم معماری سوم نظریه

RE: به نظرتون سخت ترین درس مشترک کدومه ؟ - arash1366 - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  نظرتون چیه سختترین کدومه و البته پر نکته ترین !!!! لطفا دلیلتون رو ذکر کنید .
به نظر من درس سیستم عامل سخت ترین درس مشترک و سخت ترین درس ارشد کامپیوتره.چون اولا حجمش خیلی زیاده دوما کاملا مفهومیه و به راحتی میشه داوطلبین رو پیچوندسوما فهم بخش سمافورها خیلی سخته چهارما از هرجایی میتونن سوال طرح کنن و آخرین و محکم ترین دلیل اینه که هر سال سوالاتش نسبت به بقیه دروس کمتره و هرسال یکی دوتاش هم غلط از آب درمیاد و کمتر کسی بهشون پاسخ میده.
من خودم امسال پشت کنکور ارشد بودم و کاملا وقتم آزاد بود هیچ کدام از سوالات سیستم عامل را نتونستم بزنم با وجود اینکه کتاب آقای طرقی حقیقت را سه بار خوندم.ولی بقیه کتابها رو مشترک ۱۴سوال زدم که هر چهارده تا درست بوده اندو ۴۹%برام مشترک اومد.

درس سیستم عامل سخت ترینه چون واقعا سوالاتش طولانیه و خیلی زمان میبره.و فک نکنم کسی تونسته باشه از ۴سوال دوتاشو زده باشه.