تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - آیلا - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

منم رسما مجاز نشدم
برای دلداری مثبت بدید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - elnaz91 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)antimonafeg نوشته شده توسط:  رتبه ۲۷۰ شبکه به کجا امید ببندم؟

دوسال پیش دوستم یزد قبول شد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - edward71 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  لینک کلیدها کجاست؟

کلیدی در کار نیست ، فقط کارنامه
توی کارنامت لینک کلید ها هست

شرمندتون شدیم، من دفعه اولمه کنکور ارشد میدم نمیدونم توش چیا نوشته

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - husen - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)antimonafeg نوشته شده توسط:  رتبه ۲۷۰ شبکه به کجا امید ببندم؟

احتمالا ارومیه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sh-n - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  سوال ۹۵ ایتی را نوشته گزینه ۴ با تاثیر مثبت این یعنی چی دیگه؟؟
هر کسی گزینه ۴ زده براش حساب میشه و هر کی نزده و گزینه دیگه ای زده براش حذف شده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohamadali74 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ

سلام
لینک مستقیم کارنامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - husen - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ

آقا من کنار کشیدم شاید ترافیک کم بشه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - babakrkb - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ

۱۵۴ نرم افزار روزانه علم و صنعت یا بهشتی میشه رفت ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - edward71 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)antimonafeg نوشته شده توسط:  رتبه ۲۷۰ شبکه به کجا امید ببندم؟

من دوسال پیش دوستم یزد قبول شد

دو سال پیش رو خدا بیامرزه خواهرم، اون سوال های ساده رو لولو برد، ظرفیت ها رو هم لولو برد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - axarsu - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ)ahmad8990 نوشته شده توسط:  هیچ سوالی رو درست نکردن!!!!! الکی سیستم پاسخگویی میزارن مردم رو سرکار میزارن. خدا ازتون نگذره

چرا چند تا از سوالات درست شدن یا حذف شدن میتونین به پاسخنامه مراجعه کنید
سوال ۴۷ درست شده، قبلاً ۲ بود شده ۴ که درسته (البته منه خاک بر سر ۱ زده بودم)
سوال ۸ کلاً حذف شده، چون گزینه صحیح نداشت
سوال ۷۰ که صورت سوال کمی مشکل داشت، فقط برای کسانی که درست زدن محاسبه شده و برای کسانی که غلط زدن حذف شده (نوشته با تاثیر مثبت که اگه حساب کنید دقیقاً متوجه منظورم میشید)
البته اینها مربوط به کامپیوتر بود، از آیتی خبر ندارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - فانوووس - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ

با ۱۶۵ شبکه امیدی به تهران هست؟
بوعلی چطور؟
درصد معماریم با اونی که حساب کردم خیلی فرق داشت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - آسمان ابری - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ

برای من تصویر امنیتی را نمی یاره خسته شدم شما هم همینطور؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - husen - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  با ۱۶۵ شبکه امیدی به تهران هست؟
بوعلی چطور؟

بوعلی حتما

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - فانوووس - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  با ۱۶۵ شبکه امیدی به تهران هست؟
بوعلی چطور؟

بوعلی حتما

خدا کنه فقط ببخشید روزانه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - husen - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط:  با ۱۶۵ شبکه امیدی به تهران هست؟
بوعلی چطور؟

بوعلی حتما

خدا کنه فقط ببخشید روزانه؟

اره روزانه