زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیلا
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۰۴ مهر ۱۳۹۴
تاریخ تولد: مخفی (۳۲ ساله)
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 12:10 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۷۴+
۱۶۵
۳۲

اطلاعات انجمن آیلا
آخرین بازدید: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۷۴ (۰/۰۲ ارسال در روز | ۰/۰۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ روز, ۷ ساعت, ۴۲ دقیقه, ۵۹ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ آیلا
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به آیلا.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به آیلا.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی آیلا
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 bagbagoo (03 دى ۱۳۹۵ در ۰۹:۲۰ ق.ظ)
آیلا,
مساله ای نیست.همه اشتباه میکنند دوست گرامی.
امیدوارم هم شما و هم خودم و هم بقیه دوستانی که تلاش می کنند نتیجه شو ببینند و موفق بشوند.
همچنین امیدوارم از این بنده حقیر دلخوری نداشته باشید.
 delete4all (02 دى ۱۳۹۵ در ۰۵:۲۲ ب.ظ)
آیلا, روحیه ای دیگه نمونده آیلا جان
تنها اگه تهرانید برید اعتراض کنید کاری بکنید دست روی دست نزارید
هر تغیری اعمال میخان بدن به درک بدن ولی الان اعلام کنن برای سال آینده
من ۶ ماهه کتاب خریدم خوندم خلاصه نویسی کردم تست زدم برنامه ریزی داشتم اومدم جلو تا به این رسیدم
اونوقت این بی خردای بیشعور یه ساعته خورد کردن همه بچه هارو آخه روحیه..!!!
 سعید آقامیری (۰۷ آذر ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۵ ب.ظ)
آیلا,

سلام

اولا ببخشید بابت تاخیر زیاد من.
اولا که نترسید. توکل و تلاش و... حرفای کلیشه‌ای هستند، ولی خب درستند دیگه. نگران نباشید، بهترین چیز براتون پیش می‌آد به هر حال. راهکار عملی هم من این کار رو می‌کردم که درصداهایی رو که باهاش به رتبه‌ی دلخواه می‌رسیدم درآورده بودم، بعد سعی می کردم به اونا برسم. و این کار باعث می‌شد که اطمینان پیدا کنم به خودم. یه چیز دیگه هم اینه که یه مقدار سعی کنید تو هر درس و هر مبحث، مدل سوالای کنکور ارشدش رو دربیارید. تمرکزت رو بذارید رو حل اون نوع سوال. مدل درس خوندنم خیلی دنبال حرف بقیه نباشید، ببینید خودتن چجوری بهتر یاد می‌گیرید و بازدهی‌تون بهتره.
منبع هم قطعا هیچ منبعی کامل نیست، ولی من پیشنهادم اینه که یه منبع نسبتا خوب رو محور قرار بدید، بعد هر جا که اون کتاب خوب توضیح نداده بود رو سعی کنید با جستجو تو اینترنت و پرسیدن از بقیه دوستاتون و ... یاد بگیریدو این که چند تا کتاب بخرید واقعا از نظر اقتصادی کار اشتباهی هست، نواقص یه کتاب رو می‌شه راحت با اینترنت مخصوصا رفع کرد.
 سعید آقامیری (۰۷ آذر ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۹ ب.ظ)
آیلا,

سلام
ببخشید بابت این همه تا‌خیر. اولا که نگران نباشید، بعد حرفای کلیشه‌ای و البته درست مثل تلاش و توکل به خدا و ...، خیلی واقع‌بین هم باشید واقعا کنکور ارشد سخت نیست. یه حدودی از درصدایی که دوست دارید بهش برسید دربیارید، بعد ببینید در چه حالی هستید. مطمینا می‌رسید به درصدا. فرمول برا موفقیت هم یه جوریه، بخونید ایشالا نتیجه می‌گیرید. به نظرم نکته‌ی مهمش اینه که مدل خودتون رو پیدا کنید، ببینید هر درس رو خودتون چطوری باید بخونید. تیپ سوالای ارشد چند سال اخیر رو پیدا کنید، یاد بگیرید اون جور سوال رو جواب بدید.
منبع هم یه کتاب رو محور کارتون بذارید، مطالبی رو که نفهمیدید از بقیه جاها ببینید. حرفتون درسته که یه منبع کامل نیست، ولی توجه کنید که لزومی نداره همه مطالب را واسه ارشد بلد باشید. سوالای ارشد رو ببینید دستتون می‌آد که بعضی مطالب جزیی رو اصلا لازم نیست بخونید.
 RASPINA (03 آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۴ ب.ظ)
آیلا, سلام دوست عزیز خوشحالم که به آرزوتون رسیدید
اگر قابل باشم حتما دعاتون میکنم .انشاالله که هرچی که به خیر و صلاحتون هست همون بشه
 Amir V (19 مهر ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۷ ب.ظ)
سلام.
از روزی ۴ ساعت "مفید" شروع کردم و اواخر به ۸-۹ رسید.
 sixsixsix (17 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۶:۱۰ ب.ظ)
آیلا,
سلام ، ببخشید بابت پاسخ دیری که میدم، چند روزی بود مشکلات شدیدی داشتم نمیرسیدم به اینجا سر بزنم
تو مصاحبه کامل نوشته بودم، من روزی ۶ ساعت، و اواخر شده بود ۷ ساعت، و تقریبا از اواسط شهریور ماه شروع کردم
 faegheh70 (11 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۷:۵۳ ب.ظ)
آیلا,
گسسته و ساختمان داده وطراحی الگوریتم ومعماری کامپیوتر از کتابهای پوران پژوهش دکتر یوسفی.شبکه و سیستم عامل از پارسه دکتر حقیقت.مهندسی نرم افزار ارسطو خلیلی فر.هوش مصنوعی راهیان ارشد.
 faegheh70 (11 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۵:۵۵ ب.ظ)
آیلا,
سلام دوست عزیز .من سال اول که امتحان تو بهمن بود از مهر شروع کردم و هیچی از درسای لیسانس رو یادم نبود و با روزی متوسط ۶ ساعت رتبه ۲۷۰ رو گرفتم یعنی تو کنکور ۹۴/ اما امسال چون تقریبا از سال قبل یادم بود درسها از آذر شروع کردم و روزی ۸ تا ۱۲ ساعت درس خوندم و این رتبه رو گرفتم.امیدوارم برات مفید باشه .
 Happiness.72 (08 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۶ ق.ظ)
سلام
حتما
سلامت باشید
برای همه مانشتی ها بخصوص ارشدی های ۹۶ دعا کردم
 Happiness.72 (28 مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۰ ب.ظ)
سلام بله ولی ارشد آی تی شرکت میکنم اگه خدا بخواد
 RASPINA (02 فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ ب.ظ)
آیلا,
سلام آیلا جان اگه قابل باشم چشم حتما دعا می کنم
امشب برات ۱۰۰ تا صلوات میفرستم (اگه ریا نباشه Smile )
 ali.it87 (03 دى ۱۳۹۴ در ۰۶:۰۶ ب.ظ)
یک سری مقالات که برای ارئه سمینار دانلودشون کردم شاید براتون مفید باشه.
برای من مقالات پوشه های داخلی تر ارزش بیشتری داشتن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
 asal71 (16 آبان ۱۳۹۴ در ۰۱:۲۲ ق.ظ)
آیلا, اگر ایمیلتون رو بدید یه چندتا مقاله دارم براتون میفرستم
 asal71 (16 آبان ۱۳۹۴ در ۰۱:۰۸ ق.ظ)
آیلا,
اوکی.از سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا IEEE مقالات رو دان کن
منم موضوعم رایانش ابری بود بخشیش
نگاه میکنم اگر مقالاتم رو پاک نکرده باشم براتون میفرستم.فقط ممکنه خیلی مستقیم با موضوعتون مرتبط نباشه.چون من موضوعم سخت بود و از هر مقاله یه بخشیش رو برداشتم
موفق باشید
 asal71 (15 آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۲ ب.ظ)
آیلا, سلام دوست عزیز
موضوعی موجود نبودSad
 IT.girll (15 آبان ۱۳۹۴ در ۰۳:۱۳ ق.ظ)
سلام. من اطلاعی درباره این موضوع ندارم. موفق باشین.
 behnam1394 (09 آبان ۱۳۹۴ در ۰۴:۰۱ ب.ظ)
آیلا, آیلا,
سلام.موضوعتون خوبه.میتونین روش کار کنین. فردا شب چندتا مقاله راجب cloud computing دارم که بهتون میل میکنم.میلتونو بهم بفرستین.
 barca (09 آبان ۱۳۹۴ در ۰۲:۱۵ ق.ظ)
منظورم همین بود که یه کاری انجام بدین که تو ارشد هم بخواین ادامش بدین
البته با یه تعامل بین کنکور و پروژه
 fo-eng (09 آبان ۱۳۹۴ در ۰۲:۰۲ ق.ظ)
اطلاع ندارم! باید سرچ کنید و مقایسه!

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close