تالار گفتمان مانشت
بزرگترین تجربه زندگی - نسخه‌ی قابل چاپ

بزرگترین تجربه زندگی - mengan - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ

اگه قرار بود بزرگترین تجربه زندگیتون رو یادم بدید، چی می نوشتین؟

بزرگترین تجربه زندگی - Mahbanoo313 - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ

هیچوقت تحت هیچ شرایطی در مورد هیچ کسی قضاوت نکنید. حتی اگر همه چیز رو با چشمای خودتون دیده باشید یا با گوش خودتون شنیده باشید چه برسه به اینکه دیگران براتون نقل قول کرده باشن .

یکساله دارم تمرین میکنم . خیلی سخته چون مارو با این اخلاق بد بزرگ کردن اما خب پیشرفت هایی داشتم .

RE: بزرگترین تجربه زندگی - yarandish - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ

از پدربزرگم این سوالو پرسیدم و جوابشو عینا نوشتم :
زندگی رنگ های مختلقی داره ،هر جور به زندگی نگاه کنی همون جوری هم پیش میره و سخت نگیر و در همان موقعیتی که هستی سعی کن از زندگیت لذت ببری ،
و سعی کن با خدا باشی تا آرام باشی !

بزرگترین تجربه زندگی - fereshteh JI - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ

فهمیدم که دنیا به آدم وقتی میخنده که آسون بگیریش
دوش بامن گفت پنھان کاردانی تیز ھوش
وزشما پنھان نشاید کرد سرمی فروش
گفت آسان گیر برخود کارھاکز روی طبع
سخت می گیردجھان برمردمان سخت کوش
یعنی
بخند تا دنیا بھ رویت بخندد!

بزرگترین تجربه زندگی - Mehran - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را . (ارنستو چگوارا)

بزرگترین تجربه زندگی - diligent - 18 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

قدر وقت و فرصت های زندگیتونو بدونید چون زندگی برای هر آدمی فقط یک بار تکرار میشه.

بزرگترین تجربه زندگی - zaynab - 07 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ

هیچوقت از چیزی نترسید هرچقدرم که ترسناک و ناراحت کننده باشه بازم نترسید
تا وقتی که این حقیقت تلخ رو حس نکردم که از هرچی بترسی به سرت میاد می ترسیدم از خیلی چیزا
یکیش برای تجربه کافیه ، به خودم قول دادم دیگه از هیچی نترسم
شما هم نترسید

RE: بزرگترین تجربه زندگی - good-wishes - 07 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ

یکی از تجربیاتم این بود که هروقت تو مشکلی گیر کردم به جای اینکه خودم رو درون اون مشکل ببینم ، از بیرون بهش نگاه کنم و فکر کنم برای شخص سومی این اتفاق افتاده . اینطوری راحت تر حل میشه
بخشی از ناتوانی ما در حل مشکلات بر میگرده به فشاری که زیر بار اون مشکل تحمل میکنیم لذا نمیذاره تمام قوه عقل و فکرمون رو به کار بیندازیم .
باید از بالا به مشکلات نگاه کرد

ممنون از ایجاد کننده این تاپیک Smile

RE: بزرگترین تجربه زندگی - کنکوری - ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

هر وقت چیزی رو میخوای، خواهشا از ته ته دلت بخواه، این که فقط هر از چند گاهی بهش فکر کنی، یا بعضی وقت ها آه بکشی که نداریش، فایده ای نداره.باید با تمام وجود اونو بخوای، تا بدستش بیاری.فقط اینجوریه که چشم باز میکنی و می بینی داری به سمتش حرکت میکنی...Smile پس برو که رفتیم...Blush

بزرگترین تجربه زندگی - M0TRIX - 07 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ

لحظه هایم را گذرانیدیم که به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی ها بودن.

اینو واقعا احساس کردین تو زندگیتون ؟

RE: بزرگترین تجربه زندگی - αɾια - ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ ق.ظ

فک کنم هنوز به بزرگترین تجربه زندگیم نرسیدم Undecided

بزرگترین تجربه زندگی - csun - 11 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ

بزرگترین تجربه زندگی من اینه که از یه جایی به بعد تو زندگیم فهمیدم ۸۰% چیزهایی که براشون غصه می‏خورم و اعصاب خودم رو خرد میکنم، اصلا ارزشش رو ندارن. هر وقت از چیزی خیلی ناراحت یا عصبانی شدین، کمی به خودتون فرصت بدین و بعد خوب بهش فکر کنین، ببینین اصلا چیزی هست که ارزشش رو داشته باشه، اگر داشت بعد به دنبال حلش برین. متاسفانه خیلی از ماها انرژیمون رو صرف رفع مسائلی میکنیم که ارزشش رو نداره، نباید اینقدر راحت فرصت زندگی رو از دست داد.