زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بزرگترین تجربه زندگی

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
اگه قرار بود بزرگترین تجربه زندگیتون رو یادم بدید، چی می نوشتین؟

اگر بتوانم دلی را بدست آورم، بیهوده نزیسته ام. اگر بتوانم رنجی را بکاهم، یا دردی را مرهم نهم، یا پرنده ای رنجور را، به آشیانش باز آورم، بیهوده نزیسته ام.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , pos
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
هیچوقت تحت هیچ شرایطی در مورد هیچ کسی قضاوت نکنید. حتی اگر همه چیز رو با چشمای خودتون دیده باشید یا با گوش خودتون شنیده باشید چه برسه به اینکه دیگران براتون نقل قول کرده باشن .

یکساله دارم تمرین میکنم . خیلی سخته چون مارو با این اخلاق بد بزرگ کردن اما خب پیشرفت هایی داشتم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , pos , kavehn , Mina_J , انرژی مثبت , M*Gh , tiran22 , sahar bano , good-wishes , sepid , mengan , vesta , hun73r.9h0s7
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ
RE: بزرگترین تجربه زندگی
از پدربزرگم این سوالو پرسیدم و جوابشو عینا نوشتم :
زندگی رنگ های مختلقی داره ،هر جور به زندگی نگاه کنی همون جوری هم پیش میره و سخت نگیر و در همان موقعیتی که هستی سعی کن از زندگیت لذت ببری ،
و سعی کن با خدا باشی تا آرام باشی !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Mina_J , fereshteh JI , Pakzad , Mehran , diligent , Mahbanoo313 , raha0067 , انرژی مثبت , leilast , goldoonehkhanoom , zaynab , good-wishes , mengan , vesta , hadirr , zahra_ce87
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
فهمیدم که دنیا به آدم وقتی میخنده که آسون بگیریش
دوش بامن گفت پنھان کاردانی تیز ھوش
وزشما پنھان نشاید کرد سرمی فروش
گفت آسان گیر برخود کارھاکز روی طبع
سخت می گیردجھان برمردمان سخت کوش
یعنی
بخند تا دنیا بھ رویت بخندد!

باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سر پناهند
اما عقاب برای اجتناب از خیس شدن بالاتر از ابرها پرواز میکند ! این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکندIdea
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , انرژی مثبت , leilast , good-wishes , mengan , vesta , fatahian , happy07 , hun73r.9h0s7
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را . (ارنستو چگوارا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Mahbanoo313 , raha0067 , انرژی مثبت , frg_2009 , zaynab , good-wishes , mengan , vesta , happy07 , hun73r.9h0s7 , The BesT
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
قدر وقت و فرصت های زندگیتونو بدونید چون زندگی برای هر آدمی فقط یک بار تکرار میشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Mahbanoo313 , انرژی مثبت , fereshteh JI , M*Gh , good-wishes , maneshty , zaynab , mengan , vesta
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
هیچوقت از چیزی نترسید هرچقدرم که ترسناک و ناراحت کننده باشه بازم نترسید
تا وقتی که این حقیقت تلخ رو حس نکردم که از هرچی بترسی به سرت میاد می ترسیدم از خیلی چیزا
یکیش برای تجربه کافیه ، به خودم قول دادم دیگه از هیچی نترسم
شما هم نترسید

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maneshty , mengan , vesta
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
یکی از تجربیاتم این بود که هروقت تو مشکلی گیر کردم به جای اینکه خودم رو درون اون مشکل ببینم ، از بیرون بهش نگاه کنم و فکر کنم برای شخص سومی این اتفاق افتاده . اینطوری راحت تر حل میشه
بخشی از ناتوانی ما در حل مشکلات بر میگرده به فشاری که زیر بار اون مشکل تحمل میکنیم لذا نمیذاره تمام قوه عقل و فکرمون رو به کار بیندازیم .
باید از بالا به مشکلات نگاه کرد

ممنون از ایجاد کننده این تاپیک Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab , maneshty , sepid , sss , mengan , vesta , hadirr , zahra_ce87 , csun
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
Thumbs Up RE: بزرگترین تجربه زندگی
هر وقت چیزی رو میخوای، خواهشا از ته ته دلت بخواه، این که فقط هر از چند گاهی بهش فکر کنی، یا بعضی وقت ها آه بکشی که نداریش، فایده ای نداره.باید با تمام وجود اونو بخوای، تا بدستش بیاری.فقط اینجوریه که چشم باز میکنی و می بینی داری به سمتش حرکت میکنی...Smile پس برو که رفتیم...Blush

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mengan , vesta
ارسال: #۱۰
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
لحظه هایم را گذرانیدیم که به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی ها بودن.

اینو واقعا احساس کردین تو زندگیتون ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , maneshty , mengan , vesta
ارسال: #۱۱
۱۱ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ ق.ظ
فک کنم هنوز به بزرگترین تجربه زندگیم نرسیدم Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۱۲
۱۱ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ ب.ظ
بزرگترین تجربه زندگی
بزرگترین تجربه زندگی من اینه که از یه جایی به بعد تو زندگیم فهمیدم ۸۰% چیزهایی که براشون غصه می‏خورم و اعصاب خودم رو خرد میکنم، اصلا ارزشش رو ندارن. هر وقت از چیزی خیلی ناراحت یا عصبانی شدین، کمی به خودتون فرصت بدین و بعد خوب بهش فکر کنین، ببینین اصلا چیزی هست که ارزشش رو داشته باشه، اگر داشت بعد به دنبال حلش برین. متاسفانه خیلی از ماها انرژیمون رو صرف رفع مسائلی میکنیم که ارزشش رو نداره، نباید اینقدر راحت فرصت زندگی رو از دست داد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۷۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بزرگترین ضریب ss311 ۰ ۱,۲۵۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۵,۹۴۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۲۸۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۱۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۲۷ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۰۴۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close