تالار گفتمان مانشت
قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - تینا - ۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ

سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!
این تاپیک رو این تاپیک رو ایجاد کردم که بیشتر باهم آشنا بشیم و اگه کسی اطلاعی راجع به علوم تحقیقات خوزستان داره در اختیار بقیه هم بذاره البته اگه دوست داشته باشه .مثلا اینکه این ترم واسه بچه ها چه درسایی ارائه دادن و چه منابعی بهشون معرفی کردن یا اینکه استادا کیان و چقدر سخت میگیرن و.... مرسی از همکاریتون

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - *Najmeh* - 21 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ

منم علوم تحقیقات برای بهمن قبول شدم
امار اولین استاذ این دانشگاه
محسن زاده (پایگاه داده)

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - sars4208 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!
این تاپیک رو این تاپیک رو ایجاد کردم که بیشتر باهم آشنا بشیم و اگه کسی اطلاعی راجع به علوم تحقیقات خوزستان داره در اختیار بقیه هم بذاره البته اگه دوست داشته باشه .مثلا اینکه این ترم واسه بچه ها چه درسایی ارائه دادن و چه منابعی بهشون معرفی کردن یا اینکه استادا کیان و چقدر سخت میگیرن و.... مرسی از همکاریتون

سلام
چرا شما ناراضی هستی تینا خانم مگه انتخاب اصلی کجا بودید؟
منم اونجا قبول شدم افتادم بهمن دانشگاه خیلی خوبیه

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - تینا - ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)sars4208 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!

سلام
چرا شما ناراضی هستی تینا خانم مگه انتخاب اصلی کجا بودید؟
منم اونجا قبول شدم افتادم بهمن دانشگاه خیلی خوبیه

سلام انتخاب اصلیم همینجا بوده چون جایی نزدیکتر از اهواز به بوشهر نبود ولی این امید رو داشتم که راحت میشه انتقالی گرفت که ظاهرا امسال شانس من همه چی عوض شده وقتی مرحله اول قبول نشدم راستش اصلا ناراحت نشدم چون گفتم بهتر !تو تکمیل ظرفیت بوشهر رو انتخاب میکنم ولی بازم شانس خراب من نشد که نشد الان خیلی دپرسم هم یه ترم افتادم عقب از همکلاسیام هم اینکه اهوازم که اگه نشه انتقالی بگیرم خیلی واسم سخته.

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - mahi_24 - 23 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

توی سایت علوم تحقیقات اهواز برید و ورود به سامانه رو انتخاب کنید و روی دانشجوی مهمان کلیک و گرایشتونو انتخاب کنیدو سپس میتونید نام دروس ،روزها،اساتید رو ببینید.برنامه کلاسی رو میده

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - arminjahan - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ

تراز آخرین نفر قبولی ساوه چند بوده؟

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - sara198 - 20 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ

از شانس من که دوست داشتم بیام اهواز افتادم بوشهر ...کارمند دولت هستم یه بچه سه ساله دارم ...تاسازمان مرکزی دانشگاه ازاد تهران هم رفتم از مجلس شورای اسلامی هم نامه بردم برای اقای دانشجو رییس دانشگاه ازاد ولی تاحالا هیچ خبری نشده ...ازدوستان میخوام که راهنماییم کنند.

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان - Manix - 20 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

من شنبه مرکز آزمون دانشگاه آزاد بودم ، یه خانم بود که علوم تحقیقات سمنان قبول شده بود ولی همون ترم اول انتقالی گرفته بود سیستان بلوچستان. یعنی سر یه موضوعی این مطلب رو شخصی بنام آقای آذری(فکر کنم رییس روابط عمومی مرکز آزمون بود) به من گفت (با مشخصات اون شخصی که انتقالی گرفته)
فکر کنم چون همچین شخصی رو تو ترم اول انتقالی داده باشن حتما شما رو هم باید انتقالی بدن!