زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!
این تاپیک رو این تاپیک رو ایجاد کردم که بیشتر باهم آشنا بشیم و اگه کسی اطلاعی راجع به علوم تحقیقات خوزستان داره در اختیار بقیه هم بذاره البته اگه دوست داشته باشه .مثلا اینکه این ترم واسه بچه ها چه درسایی ارائه دادن و چه منابعی بهشون معرفی کردن یا اینکه استادا کیان و چقدر سخت میگیرن و.... مرسی از همکاریتون

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ
منم علوم تحقیقات برای بهمن قبول شدم
امار اولین استاذ این دانشگاه
محسن زاده (پایگاه داده)

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: تینا
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ق.ظ
RE: قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!
این تاپیک رو این تاپیک رو ایجاد کردم که بیشتر باهم آشنا بشیم و اگه کسی اطلاعی راجع به علوم تحقیقات خوزستان داره در اختیار بقیه هم بذاره البته اگه دوست داشته باشه .مثلا اینکه این ترم واسه بچه ها چه درسایی ارائه دادن و چه منابعی بهشون معرفی کردن یا اینکه استادا کیان و چقدر سخت میگیرن و.... مرسی از همکاریتون

سلام
چرا شما ناراضی هستی تینا خانم مگه انتخاب اصلی کجا بودید؟
منم اونجا قبول شدم افتادم بهمن دانشگاه خیلی خوبیه
۰
۰
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
RE: قبولی های تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات خوزستان
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)sars4208 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین به همتون تبریک میگم امیدوارم همگی از شهر قبولیتون راضی باشین برعکس من!

سلام
چرا شما ناراضی هستی تینا خانم مگه انتخاب اصلی کجا بودید؟
منم اونجا قبول شدم افتادم بهمن دانشگاه خیلی خوبیه

سلام انتخاب اصلیم همینجا بوده چون جایی نزدیکتر از اهواز به بوشهر نبود ولی این امید رو داشتم که راحت میشه انتقالی گرفت که ظاهرا امسال شانس من همه چی عوض شده وقتی مرحله اول قبول نشدم راستش اصلا ناراحت نشدم چون گفتم بهتر !تو تکمیل ظرفیت بوشهر رو انتخاب میکنم ولی بازم شانس خراب من نشد که نشد الان خیلی دپرسم هم یه ترم افتادم عقب از همکلاسیام هم اینکه اهوازم که اگه نشه انتقالی بگیرم خیلی واسم سخته.

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
۱
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
توی سایت علوم تحقیقات اهواز برید و ورود به سامانه رو انتخاب کنید و روی دانشجوی مهمان کلیک و گرایشتونو انتخاب کنیدو سپس میتونید نام دروس ،روزها،اساتید رو ببینید.برنامه کلاسی رو میده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: تینا
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
تراز آخرین نفر قبولی ساوه چند بوده؟
۱
۱
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ب.ظ
از شانس من که دوست داشتم بیام اهواز افتادم بوشهر ...کارمند دولت هستم یه بچه سه ساله دارم ...تاسازمان مرکزی دانشگاه ازاد تهران هم رفتم از مجلس شورای اسلامی هم نامه بردم برای اقای دانشجو رییس دانشگاه ازاد ولی تاحالا هیچ خبری نشده ...ازدوستان میخوام که راهنماییم کنند.
۰
۰
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
من شنبه مرکز آزمون دانشگاه آزاد بودم ، یه خانم بود که علوم تحقیقات سمنان قبول شده بود ولی همون ترم اول انتقالی گرفته بود سیستان بلوچستان. یعنی سر یه موضوعی این مطلب رو شخصی بنام آقای آذری(فکر کنم رییس روابط عمومی مرکز آزمون بود) به من گفت (با مشخصات اون شخصی که انتقالی گرفته)
فکر کنم چون همچین شخصی رو تو ترم اول انتقالی داده باشن حتما شما رو هم باید انتقالی بدن!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close