زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۷۴ کنکور نرم افزار۹۰

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ق.ظ
کسی میتونه حل کامل بزاره
کلید سنجش ۳ بوده
[تصویر:  148119_1_1379087281.jpg]

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
من راه حل تشریحی پوران رو میزارم:
درcsa برای جمع k تا عدد n بیتی n+k-1 کلاک لازمه . پس ۳۲+۱۰-۱=۴۱ کلاک لازم است . حلش زیاد هم تشریحی نبود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , csharpisatechnology , rtvrtv
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
مرسی از لطفتون
اینجوری میشه حفظی تحلیل شکل رو بزارین (فکر نمیکنم زیاد تحلیلش سخت باشه! چون سختر از اینا هم بود و خفن تر بعد که رفتی خوب مطالعه کردی دیدی هیچی نبوده ولی خودم زیاد روش فکر نکردم یکم در مورد csa بخونم شاید بتونم خودم حلش کنم ) بهرحال تا خودم حلش کنم یکی کمک کنه زیاد روش وقت نزارم ممنون

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حریدار فیلم آموزشی دروس برای کنکور نرم افزار NersiA ۱ ۲,۳۱۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  [درخواست راهنمایی] کنکور ارشد نرم افزار و شبکه Davood21 ۲ ۲,۸۱۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Davood21
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۷۳۴ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  فروش ۲۱ کتاب کنکور وکارشناسی ارشدکامپیوتر نرم افزار sepehrarand ۰ ۱,۵۲۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  فروش ۲۱ کتاب کنکور وکارشناسی ارشدکامپیوتر نرم افزار sepehrarand ۰ ۱,۵۱۲ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  ۷۹ نرم افزار ,۱۶۲ شبکه ,کنکور ۹۶ theshatoonak ۹ ۵,۰۳۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: theshatoonak

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close