تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها مدیریت چه جوری می خونید
این درس خیلی انرژی میگیره
با کلی تمرکز که می خونم تازه میشه ساعتی ۵ صفحه
فرداشم کلا یادم میره چی خوندم
بچه ها چه جوری می خونید که یادتون نره؟
از رو چه کتابی میخونید شما؟

آره خیلی وقت گیره ، مطلب زیاد داره ، اما خب سادست ، یعنی قابل فهم
من با تستاش هر فصل رو دوره میکنم تا تثبیت بشه ، البته طول تثبیت رو هنوز نمیدونم چقده :دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asiehmohammadian - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟
به نظر من هیچ کتابی جای لینز و مخصوصا تمریناش و نمیگیره

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - white bird - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها مدیریت چه جوری می خونید
این درس خیلی انرژی میگیره
با کلی تمرکز که می خونم تازه میشه ساعتی ۵ صفحه
فرداشم کلا یادم میره چی خوندم
بچه ها چه جوری می خونید که یادتون نره؟
از رو چه کتابی میخونید شما؟

آره خیلی وقت گیره ، مطلب زیاد داره ، اما خب سادست ، یعنی قابل فهم
من با تستاش هر فصل رو دوره میکنم تا تثبیت بشه ، البته طول تثبیت رو هنوز نمیدونم چقده :دی
فعلا برا جلد اولش کتاب پوران می خونم که خیلی نکات ریز داره
امروز تو کتاب مدیریت خوندم که وقتی مطلبی می خونیم ۲۵ درصدش تو ۲۴ ساعت اول فراموش میکنیم
و ۸۵ درصدش تو هفته اول
حالا چقدش باقی میمونه خدا می دونه...Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fars_ir - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟

دوست عزیز،میخوام بپرسم شما چه تعداد کتاب نظریه رو خوندید که این نتیجه رو گرفتید.!من نظریه پارسه،پوران،لینز(ترجمه جعر تنها)رو خوندم.به نظرم پارسه رو نخونی انگارنظریه نخوندی.حتما تا فرست هست بخونش

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ

من پارسال مدیریت رو با کتابای پارسه پیش رفتم. زیاد مسلط نبودم به مفاهیمش اما یکمی یادم مونده بود!
شرایط جالبی نداشتم پارسال! کلاً ترم آخری و پشت کنکوری باهم جور در نمیان.
برای امسال جالبه بگم هنوز مدیریت رو شروع نکردم با اینکه درس زمان بری هست! فکر کنم این هفته دیگه شروع کنم!
راستش نمیدونم دوباره کتابای پارسه رو بخونم یا کتاب مدرسان رو؟!!!
مدیریت کتابای انتشارات دیگه رو اصلاً نخوندم!
یعنی حجم مطالب این درس به حدی هست که فکر می کنم به زور بشه مال یه انتشاراتی رو خوند و تموم کرد.
اکثراً هم دوجلدی هست!
در کل موفق باشید دوستای گلم

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)fars_ir نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟

دوست عزیز،میخوام بپرسم شما چه تعداد کتاب نظریه رو خوندید که این نتیجه رو گرفتید.!من نظریه پارسه،پوران،لینز(ترجمه جعر تنها)رو خوندم.به نظرم پارسه رو نخونی انگارنظریه نخوندی.حتما تا فرست هست بخونش

Shy منم تایید می کنم! تا نظریه ی پارسه رو نخوندی انگار هیچی نخوندی! خیلی خیلی مفیده! یادمه پارسال به حدی خوندنش برام لذت بخش بود که توی سه چهار روز تمومش کردم!
خیلی کتاب خوبیه حتماً بخونید... Shy

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

@white bird
من کتاب مدرسان رو میخونم ، یه جلدیه ، کتاب مدیریتش برای رشته های مدیریتی
راضیم !
هرچند شباهت مطالب به هم باعث میشه موندگار نباشه ، باید همینطور خوند و خوند و خوند ...

@eng_sara

به نظرم درس مدیریت یه کم تحلیل مدیریتی رو هم میخواد جدا از یه سری مفاهیم و اصطلاحاتی که خودش داره

روی یه منبع خوب بخونیم بهتره ، اینجوری مطالب توی ذهنمون هم بهتر نقش میبنده ، تعاریف مختلف فقط گیجی به دنبال داره

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Hamed92 - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

خسته نباشید دوستان.Rolleyes
برای زبان عمومی غیر از پارسه کتابی هست که لیست لغات خوبی داشته باشه?این لیستایی که اخر کتاب چاپ میکنن منظورمه

Sent from my A500 using Tapatalk HD

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟

منم پورانو قبلا خوندم در کنار کتابای دیگه خوبه ولی به تنهایی من توش با اشکال مواجه میشدم بهر حال توصیه بچه های ارشد حل تمرینات لینزه اگه نخواستین کتابشو بخونید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alireza.ghp - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  خسته نباشید دوستان.Rolleyes
برای زبان عمومی غیر از پارسه کتابی هست که لیست لغات خوبی داشته باشه?این لیستایی که اخر کتاب چاپ میکنن منظورمه

Sent from my A500 using Tapatalk HD

به نظر من کتاب ۵۰۴ لغات ضروری یا واژگان ضروری برای تافل رو بخونید، نتیحه خوبی می گیرید.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان Smile

بالاخره طلسم تحویل پروژه ام و کارآموزیم شکستتتتتتت رفتم امروز تحویل دادم از جفتشون هم نمره خوب گرفتم خیلی خوشحالم Big Grin دیدید میگن درپوست خود نیگنجم Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alireza.ghp - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

می بینم که... کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ هم اومدووو... همه خوشحالو خندانن Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته امیدوارم این خرید یکی از بهترین خریدهای زندگیمون باشه... Wink

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Sunshine Off - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام دوستان Smile

بالاخره طلسم تحویل پروژه ام و کارآموزیم شکستتتتتتت رفتم امروز تحویل دادم از جفتشون هم نمره خوب گرفتم خیلی خوشحالم Big Grin دیدید میگن درپوست خود نیگنجم Tongue
تبریک میگم دوست خوبم انشاالله پروژه ارشدت را تحویل بدی.دیگه با خیال راحت بشین وروی درست تمرکز کن.موفق باشی.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

پول رو زودتر میگیرن ازمون !
من الان خرید نمیکنم تا پس فردا به خودم و حفظ اطلاعاتم اطمینان ندارم
میذارم همون موقع ثبت نام میخرم

بچه ها آی تی پیام نور ، فقط مرکز عسلویه داره ؟
بعد این که میگن بین المللی مدرکش چقد با پیام نورای دیگه فرق میکنه ؟

نمره کل ، رتبه و تأثیر معدل در آزمون کارشناسی ارشد - pouya1391 - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ

نمره کل ، رتبه و تأثیر معدل در آزمون کارشناسی ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
لینز لازمه؟

منم پورانو قبلا خوندم در کنار کتابای دیگه خوبه ولی به تنهایی من توش با اشکال مواجه میشدم بهر حال توصیه بچه های ارشد حل تمرینات لینزه اگه نخواستین کتابشو بخونید

خوب آره خودمم ۲ فصل اولشا که خوندم باهاش مشکل داشتم و ولش کردم/تمرینای لینز تو همین سایت جایی جواباش نیست؟کتابشا از سلیمی و محقق پور دارم

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)fars_ir نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  [quote='forouzan' pid='140094' dateline='1351367857']
من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟

دوست عزیز،میخوام بپرسم شما چه تعداد کتاب نظریه رو خوندید ...

پارسه چند صفحه هست؟
مثل مابقی کتاباش حجیمه؟آخه وقتی دیگه برا کتاب حجیم ندارم