زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۳۴۶
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان روزی ۶ ساعت مفید خوبه؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

اگه واقعا مفید باشه عالیه.من خودما بکشم روزی ۲ تا ۳ ساعت میخونم که این خیلی بده.خیلی زود خسته میشم نمیدونم چیکار کنمConfused
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , fatemesoleimani , sara_sb92
ارسال: #۳۴۷
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  دوستان یکم به سوالات صفحه های قبل هم نگاهی بندازید!

باتشکر

Big Grin

کدوم سوالا؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , forouzan
ارسال: #۳۴۸
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  [quote='razi_sh' pid='140026' dateline='1351356573']
سلام دوستان
من یه سوال داشتم......

به نظر منم یه خرده تست کار کن نه به عنوان تست.مثلا من به شخصه هر فصلی بخونم تستاشم نتونم خودم بزنم از پاسخ نامش میخونم جوابا چون خیلی نکات جدیدیم تو تستا هست که تو متن دربارش نگفته.یه نگاهی الانم بهشون بنداز
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , *farnaz* , razi_sh , sara_sb92
ارسال: #۳۴۹
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Mahoor نوشته شده توسط:  با سلامی پر از انرژی به همه
دوستان یه سوال داشتم برای هوش چه کتابی میخونین؟
کسی هست جزوه طارمیان رو داشته باشه؟؟!
من این هفته باید هوش رو تموم کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۳۵۰
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  کدوم سوالا؟
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من هنوز کتاب کنکوری واسه طراحی پیاده سازی نگرفتم کتاب پرات هم از ترم تابستون مونده پیش دوستم!!!
فقط یه کتاب داشتم مهندسی کامپیوتر راهیان چاپ قدیم که درسای تخصصی هست بطور خیلی خلاصه یه چیزایی ازش داره

گفتم مقسمی بگیرم ! نمیدونم یعنی میگید راهیان بهتره؟؟!!

یه سوال تخصصی دیگه کتاب نظریه راهیان کسی خونده؟!! چه نظری دارید من یکم بانظریه مشکل دارم کلاس کارگهی دیگه حوصله ندارم کامل گوش بدم میخواستم واسش کتاب خوبی بگیرم موندم جبل عاملی بگیرم یا اکبری یا راهیان؟؟!!
لینز دارم ولی میبینمش اصلا دستم سمتش نمیره!!

مدرسان دارم ولی خیلی چاپ قدیمه در حد سال ۸۴!Big Grin
؟؟

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , forouzan , fatemesoleimani
ارسال: #۳۵۱
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من هنوز کتاب کنکوری واسه طراحی پیاده سازی نگرفتم کتاب پرات هم از ترم تابستون مونده پیش دوستم!!!
فقط یه کتاب داشتم مهندسی کامپیوتر راهیان چاپ قدیم که درسای تخصصی هست بطور خیلی خلاصه یه چیزایی ازش داره

گفتم مقسمی بگیرم ! نمیدونم یعنی میگید راهیان بهتره؟؟!!

یه سوال تخصصی دیگه کتاب نظریه راهیان کسی خونده؟!! چه نظری دارید من یکم بانظریه مشکل دارم کلاس کارگهی دیگه حوصله ندارم کامل گوش بدم میخواستم واسش کتاب خوبی بگیرم موندم جبل عاملی بگیرم یا اکبری یا راهیان؟؟!!
لینز دارم ولی میبینمش اصلا دستم سمتش نمیره!!

مدرسان دارم ولی خیلی چاپ قدیمه در حد سال ۸۴!Big Grin

واسه طراحی پیاده سازی نمیدونم چون گرایشم نیست ولی واسه نظریه لینز ترجمه صادق زاده رو بگیر و تمریناتشو هم کامل حل کن( حل التمرینشو هم هست) تمرینات لینز مهمه
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , mohammadali1990 , jameshenas , asiehmohammadian , forouzan
ارسال: #۳۵۲
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه طراحی پیاده سازی نمیدونم چون گرایشم نیست ولی واسه نظریه لینز ترجمه صادق زاده رو بگیر و تمریناتشو هم کامل حل کن( حل التمرینشو هم هست) تمرینات لینز مهمه

فکر کنم حساسیتم رو نسبت به کتاب لینز کم کنم ! میدونم که تنها گره گشا لینزه Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , asiehmohammadian , forouzan , *farnaz*
ارسال: #۳۵۳
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه طراحی پیاده سازی نمیدونم چون گرایشم نیست ولی واسه نظریه لینز ترجمه صادق زاده رو بگیر و تمریناتشو هم کامل حل کن( حل التمرینشو هم هست) تمرینات لینز مهمه

فکر کنم حساسیتم رو نسبت به کتاب لینز کم کنم ! میدونم که تنها گره گشا لینزه Undecided
ولی من نظریه ترجمه بابک سلیمی وپورمحقق و پیشنهاد میکنم
خیلی بهتره از صراف زاده است
من خودم اون ودارم میخونم خیلی عالیه
البته شاید چون خود آقای سلیمی استاد من بودن اینقدر برام واضحه واقعا عالی درس میدن
حیف که از ایران رفتنSad

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , forouzan , H3NGAM3H , mohammadali1990
ارسال: #۳۵۴
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
اتفاقا خودممهمین کتابو دارم خوب ترجمه شده ولی خب اون سنگینیی متن رو داره و این خاصیت کتب مرجعه!

Big Grin
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , forouzan , asiehmohammadian , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۳۵۵
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
من این ترم ۲۱ واحد دارم ( یک واحد تربیت بدنی ۱ !! ) ، با اینکه سر دو سه تا از کلاسام فقط میرم ، اما بازم انگا وقت کم دارم
اونجور که باید نمیخونم
مخصوصا شبکه ! نمیدونم چرا اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم
زبان هم همینطور ! نمیتونم تستاشو بزنم ، زبانم در حد متوسط رو به پایینه ، اما درصدم در حد افتضاح :دی

در کل خدا امسال رو به خیر بگذرونه

لطفا لبخند بزنید !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asiehmohammadian , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۳۵۶
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۳۵۷
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
سلام به تمام بچه های عزیزم
فک میکنم جمع خوبی اینجا دور هم اند برا رسیدن به یه هدف مشترک.ایشالا همه بهش برسیم.اما نمیشه که همه اول بشنBlush.اول مال خودمه
البته ناراحت نشین یه خبر خوب هم براتون دارم،من گرایش هوش شرکت میکنمWink.من امروز بعد ۱سال دوباره اومدم تو جمعتون.ایشالا گروه موثری باشیم برا هم و بتونیم همه بعدا دوستای رودر رو تو ۱ دانشگاه باشیم...Rolleyes
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , fatemesoleimani , *farnaz* , forouzan , ADELZX , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۳۵۸
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
بچه ها مدیریت چه جوری می خونید
این درس خیلی انرژی میگیره
با کلی تمرکز که می خونم تازه میشه ساعتی ۵ صفحه
فرداشم کلا یادم میره چی خوندم
بچه ها چه جوری می خونید که یادتون نره؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۳۵۹
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  من برا نظریه فقط کتاب پورانا میخونم یعنی کافی نیست؟
لینز لازمه؟
اٍ..به نظر خودت کافیه...!نه،اشتباهو نکنی،حتما کتاب نظریه پارسه رو بخون.بعدش برا تست از پوران استفاده کن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , forouzan , mohammadali1990
ارسال: #۳۶۰
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من این ترم ۲۱ واحد دارم ( یک واحد تربیت بدنی ۱ !! ) ، با اینکه سر دو سه تا از کلاسام فقط میرم ، اما بازم انگا وقت کم دارم
اونجور که باید نمیخونم
مخصوصا شبکه ! نمیدونم چرا اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم
زبان هم همینطور ! نمیتونم تستاشو بزنم ، زبانم در حد متوسط رو به پایینه ، اما درصدم در حد افتضاح :دی

در کل خدا امسال رو به خیر بگذرونه

اصلا نمی خوام ناامیدت کنم یا انرژی منفی بهت بدم. اما من خودم یکبار وضعیتی رو که میگید، تجربه کردم. دوران کنکور باید شرایطی رو برای خودت فراهم کنی که تمام تمرکزت رو کنکور باشه. دوماه دیگه امتحانات ترم شما شروع میشه، یعنی درست زمانی که باید درس های کنکور رو جمع و جور کنی، اونموقع میخوای چیکار کنی! اگه یخورده واقع بینانه بخوای به قضیه نگاه کنی، شرایط بدی رو واسه ی خودت پیش آوردی. بهتر بود که یا این ترم رو مرخصی می گرفتی، یا اینکه تصمیم جدی برای کنکور رو موکول می کردید به یک زمان مناسبتر.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۴۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۳۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۶۶۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۷۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close