تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mos_hos - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من هنوز خوندن زبانهای برنامه سازی رو به تعویق انداختم Sad
کتاب پرات جعفر نژادو دارم اما اصلا حسش نیست!!

به نظرتون با جزوه نورلله (تایپی) شروع کنم بعد مقسمی بخونم Confused

دوتا کارنامه هم دیدم از پارسال کمی به خودم امیدوار شدمTongue
همگی دعا کنیم طراح های سوالات کنکور موقع طرح سوال حالشون خوب باشه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام.اتفاقا من همین امروز کتاب پرت رو تموم کردم.به نظرم جز مبحث هایی که تو کتاب مقسمی حذف شدن چیزی اضافه تر نداره و اگه میخوای طبق مبحث های مقسمی بخونیش وقت تلف کردنه ولی اون مبحث های حذف شده تو کتاب مقسمی رو اگه بخونی هم نکته های خوبی داره و هم تو درک راحت تر بعضی قسمتها کمک میکنه.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - srj - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دوروز پیش پدربزرگ عزیزم ما رو تنها گذاشت ....

این چندروز و چند روز آینده کلا درگیر مراسمیم ...

انشاله که دوستان موفق باشن و همیشه شاد ...

تسلیت میگم :-( ١٥ روزه پیشم همین غم واسه من پیش اومد، تازه دو سه روزه برگشتم به درس :-(
خیلی سخته :-(

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - deh-ab - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دوروز پیش پدربزرگ عزیزم ما رو تنها گذاشت ....

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ق.ظ)srj نوشته شده توسط:  تسلیت میگم :-( ١٥ روزه پیشم همین غم واسه من پیش اومد، تازه دو سه روزه برگشتم به درس :-(
خیلی سخته :-(

به شما دوستان عزیز تسلیت میگم از خدا براشون طلب مغفرت میکنم/...
موفق و پیروز باشید/...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - aida fazeli - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دوروز پیش پدربزرگ عزیزم ما رو تنها گذاشت ....

تسلیت هنگامه جان
غم اخرت باشه
انشالله بعد از مراسم با جدیت بیشتر میخونی عزیزم

عزیزم تسلیت میگم انشالا غم آخرت باشه...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - hemoso - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

سلام
تسلیت میگم
خداوند رحمت کنه پدربزرگتون را
ان شاالله خداوند به شما و خانواده محترمتون صبر عطا کنه
به امید بازگشت هر چه سریع تر شما به رقابت کنکور ارشد

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - aida fazeli - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان من به شدت با هرس آلفا بتا مشکل دارم.....از سایت و کتاب وجزوه و..خوندم ولی تا نصفه درخت هرس رو درست انجام میدم میشه کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mehdpo007 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)vaka نوشته شده توسط:  سلام دوستان.می خواستم بدونم آیا کتابی هست که سوالات کنکورهای ارشد کامپیوتر ده سال یا پنج سال قبل تا به امسال دانشگاه آزاد را همراه با پاسخ داشته باشه؟اگر همچین کتابی هست لطف کنید معرفی کنید.ممنون می شم.

سلام
آره همچین کتابی هست فکر کنم تالیف مقسمی باشه !

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

سلام به دوستان خوب مانشتی...
برای آزمون فرداااااا آماده اید؟؟؟؟؟
من که تست های سیستم عامل و پایگاه رو نرسیدم!
با آرزوی موفقیت...به تلاشتون ادامه بدید...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوب مانشتی...
برای آزمون فرداااااا آماده اید؟؟؟؟؟
من که تست های سیستم عامل و پایگاه رو نرسیدم!
با آرزوی موفقیت...به تلاشتون ادامه بدید...
من که به زور تونستم تموم کنم و از همشون تا الان بجز گسسته ۵-۸ تا تست بزنم...بخاطر خلاصه نویسیه کامل ،وقت تست اصلا ندارم...گذاشتم از دی به بعد...
شما چجوری تست می زنید؟!چندتا حدودا برای هر درس یا مبحث؟!خلاصه برداری هم می کنید؟!
مرسی همگی موفق باشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــد.....

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - vaka - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ)mehdpo007 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)vaka نوشته شده توسط:  سلام دوستان.می خواستم بدونم آیا کتابی هست که سوالات کنکورهای ارشد کامپیوتر ده سال یا پنج سال قبل تا به امسال دانشگاه آزاد را همراه با پاسخ داشته باشه؟اگر همچین کتابی هست لطف کنید معرفی کنید.ممنون می شم.

سلام
آره همچین کتابی هست فکر کنم تالیف مقسمی باشه !
ممنون بابت پاسخگویی.فقط یه سوال دیگه اینکه دروس تخصصی معماری کامپیوتر را هم داره یا اینکه فقط دروس تخصصی نرم افزار را شامل میشه؟چون من گرایش معماری کامپیوتر آزاد می خوام شرکت کنم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - svk7 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟

اینجا که جای سواله درسی نیس WinkWinkWink>

هر رشته ای تولید بشه داخل این زبان هس میشه بگیم (سیگما *)

البته بهتر این بود که زبان رو کامل بنویسیWink اگه اینطور شکلی باشه منظمه

{*(L ={ U W Wr V : U , V,W € (a,b

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟
چون u و v هر چیزی می تونه شما فقط کافیه وسط جمله aa یا bb داشته باشی که بدونی حتما یه ww® داری به ازای مقادیر مختلف u و v خود بخود حالت های دیگه هم به وجود می یان. به راحتی میشه واسه این چیزی که گفتم RegEx نوشت. پش منظمه.

بچه ها شما همه چیو خلاصه نویسی می کنید ؟؟ من فقط یه تیکه از معماریو خلاصه برداشتم و واسه فرمولای ریاضی و نظریه هم می خوام این کارو بکنم. به نظرم باقی درسا خیلی قابل خلاصه شدن نیستن و شاید خلاصه نویسی فقط باعث هدر رفتن وقت بشه. آدم بجاش تست بزنه که بهتره. من همین الان اکثر تستایی که دارمو به خاطر همین زدم. آخه کتابای تست که اکثرا خلاصه ان !!! :-؟؟

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Hamed92 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟
چون u و v هر چیزی می تونه شما فقط کافیه وسط جمله aa یا bb داشته باشی که بدونی حتما یه ww® داری به ازای مقادیر مختلف u و v خود بخود حالت های دیگه هم به وجود می یان. به راحتی میشه واسه این چیزی که گفتم RegEx نوشت. پش منظمه.

بچه ها شما همه چیو خلاصه نویسی می کنید ؟؟ من فقط یه تیکه از معماریو خلاصه برداشتم و واسه فرمولای ریاضی و نظریه هم می خوام این کارو بکنم. به نظرم باقی درسا خیلی قابل خلاصه شدن نیستن و شاید خلاصه نویسی فقط باعث هدر رفتن وقت بشه. آدم بجاش تست بزنه که بهتره. من همین الان اکثر تستایی که دارمو به خاطر همین زدم. آخه کتابای تست که اکثرا خلاصه ان !!! :-؟؟

از خلاصه های اماده پارسه و نصیر هم میشه استفاده کرد.وقت خلاصه نوشتن که اصلا نیست.تستا واجب تره.
من روزی ۶ ساعت میخونم.از تابستون هن شرو کردم.پایمم خوبه.هوشمم حدود ۱۲۸ !
غرض از این توضیحات این بود که بپرسم پس چرا همیشه از پارسه عقبم?! یکبار نشد تستا کامل شن.... فرمولا مرور شن .... قبل امتحان پارسه.
خداییش کنکور انگار کار هرکسی نیست!
امسال اگه نشه دیگه کنکور نخواهم داد...

Sent from my A500 using Tapatalk HD

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kati - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ

سلام دوستای گلم .خسته نباشید Smile

من در کل واسه آزمون هایی که دادم نتونستم خوب و کامل تست بزنم بخصوص واسه آزمون فردا !!! فقط تونستم درس ها رو بخونم و خلاصه برداری کنم و تعداد خیلی خیلی کمی تست بزنمSad و از همه بد تر این که گسسته خیلی عقبم.Confused
به نظر شما دی ماه می رسم خوب و کامل تست بزنم؟!!! و این که لازمه در کل همه ی تست های کتاب ها زده شه؟؟!! می ترسم دی ماه اون قدر زود بگذره که .....
ممنون می شم راهنمایی کنید ( نگرانم....)