تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Hamed92 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم .خسته نباشید Smile

من در کل واسه آزمون هایی که دادم نتونستم خوب و کامل تست بزنم بخصوص واسه آزمون فردا !!! فقط تونستم درس ها رو بخونم و خلاصه برداری کنم و تعداد خیلی خیلی کمی تست بزنمSad و از همه بد تر این که گسسته خیلی عقبم.Confused
به نظر شما دی ماه می رسم خوب و کامل تست بزنم؟!!! و این که لازمه در کل همه ی تست های کتاب ها زده شه؟؟!! می ترسم دی ماه اون قدر زود بگذره که .....
ممنون می شم راهنمایی کنید ( نگرانم....)

چقد شبیه شرایط منه.البته من حدود ۶۰ درصد تستارو زدم.
به نظرم تو این مرحله اخر اولویت بندی مهمه.مسلا میشه تستای ازاد رو حزف کرد.
در مورد گسسته من فقط گراف و بعضی چیزا که قبلا خوندمو ادامه میدم.یک نیم نگاهی هم باید به توزیع موضوعی دروس در کنکورهای گزشته داشت.
جرات حزف کردن دروس و فصول کم اهمیت هم تو این مرحله خیلی مهمه به نظرم.
پ.ن.بلبت اشتباهات املای عزر میخوام.تبلتم بعضی حروف فارسی رو نداره

Sent from my A500 using Tapatalk HD

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - aida fazeli - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ

جالبه که دوستان فقط جواب بعضی پیام ها رو میدن..مگه برای کمک به هم اینجا نیستیم؟؟؟پس لطفا به همه پیام ها توجه کنید و از راهنمایی هاتون دریغ نکنید...ممنون

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  بچه ها شما همه چیو خلاصه نویسی می کنید ؟؟ من فقط یه تیکه از معماریو خلاصه برداشتم و واسه فرمولای ریاضی و نظریه هم می خوام این کارو بکنم. به نظرم باقی درسا خیلی قابل خلاصه شدن نیستن و شاید خلاصه نویسی فقط باعث هدر رفتن وقت بشه. آدم بجاش تست بزنه که بهتره. من همین الان اکثر تستایی که دارمو به خاطر همین زدم. آخه کتابای تست که اکثرا خلاصه ان !!! :-؟؟
حق با شماست ارمین جان اما من به این شیوه عادت دارم...تا حالا تا کل ۷۵%رو خلاصه برداری عالی کردم و به خاطر همین تقریبا حدود(۲۰-۳۰%) تستا رو زدم اما خب به روش خودم ایمان دارم(به لطف خدا) یکی از مزیت های خلاصه برداری اینه که سرعت مرورم ۷ برابر نسبت به مروره بدون خلاصه برداریه(این اندازه گیری با نمونه برداریه کامله) و این باعث میشه اگر چه تا آزمون ۲۵%چهارم برای آزمون ها نهایتا به ۶۰% آمادگی برسم اما در زمان دوره خب شرایط برام راحت تر میشه...
به هر حال همه ما باید به روشمون ایمان داشته باشیم و تا آخرش بریـــــــــــــــــــــــــــــــم........
همه دوستان عزیز موفق و پیروز باشید....دعاتون می کنم.........منو هم دعا کنید...Heart

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mahi_24 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

منم تقزیبا همه درسا رو خوندم.به جز ریاضی مهندسی که نمیخونم اصلا.ولی با معماری و نظریه مشکل دارم و مسلط نیستم.
تستای الگوریتمم کم زدم
معماری خیلی نگرانم میکنه.به نظرتون برم کلاس؟؟؟یا خودم وقت بیشتر بذارم؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - آرتا - ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ

سلام بچه های عزیز ، دوستان قدیمی و جدید . Heart

دوستان قدیمی یادشونه که قرار بود مرحله اول یه دور درسا رو بخونم و یک/پنجم تستها رو بزنم .خدا رو شکر دقیقا طبق برنامه همون ۱۲ آذر دور اول تموم شد . از ۱۳ آذر استارت دور دوم رو زدم توی این مرحله قراره باز نکته هایی رو که توی دور اول در آورده بودم به همراه بقیه تست ها رو کار کنم . این دوره رو هم تقریبا ۴ الی ۵ هفته واسش وقت گذاشتم .
روال کار رو توی این دوره خیلی مختصر بخوام توضیح بدم ابتدا توی چند دقیقه/ساعت یه مرور مختصر به مطالب فصل دارم و نکته هایی رو هم که هایلایت کرده بودم نگاه میندازم بعدش شروع به زدن تستا میکنم و هر تستی رو که مشکل داشتم اول حسابی مشکل رو برطرف میکنم بعدش علامت میزنم بعنوان تست مهم واسه مرحله های بعدی که بازه های مطالعاتی کوچیکتره و وقت خیلی ارزشمنده .

فردا هم که آزمون ۲۵ سوم پارسه هستش من یه اشتباهی که کردم این بود که این چهار/پنج تا آزمون اول رو ثبت نام کردم آخه اصلا همون طوری که میبیند من با پارسه پیش نمیرم و متاسفانه توی بعضی از آزمون هاش کلا بعضی درسا رو سفید ولشون میکنم مثلا آزمون قبلی اصلا کامپایلر نزدم بخاطر اینکه این هفته تمومش کردم کاش از آزمون ۵۰ دوم ثبت نام میکردم که حداقل دیگه تموم درسا رو خونده بودم و تستا رو میزدم و با آمادگی صد در صد میرفتم سر جلسه . حیف پول زبون بسته Big Grin در هر صورت من باز تلاش خودم رو کردم فردا هم میریم هر چی خدا بخواد همون میشه

خطاب به دوست خوبم آرمین : خودم که ته دلم رتبه یک رو میخواد این آزمون. البته دوست دارم بیشتر تو باشی رفیق و صفت رتبه یک کثیف رو بهت هدیه کنم Big GrinTongueWink

پ.ن : یادم باشه بعد آزمون فردا یه نکته مفید در مورد تست های کنکوری واسه دوستان توضیح بدم اگه خدا بخواد احتمالا واستون خیلی مفید باشه

موفق باشید HeartHeartHeart

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
من که به زور تونستم تموم کنم و از همشون تا الان بجز گسسته ۵-۸ تا تست بزنم...بخاطر خلاصه نویسیه کامل ،وقت تست اصلا ندارم...گذاشتم از دی به بعد...
شما چجوری تست می زنید؟!چندتا حدودا برای هر درس یا مبحث؟!خلاصه برداری هم می کنید؟!
مرسی همگی موفق باشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــد.....

من هر مبحثی که می خونم تست هاش رو هم میزنم کامل. تست های پایان فصلی که خوندم رو میزنم و خیلی خیلی کم پیش میاد که مطلب رو نگرفته باشم و بخوام تست های بیشتر بزنم.
حدوداً ۹۵% تمام سرفصل های کنکور رو تموم کردم و باید برای مرور و تست وقت بزارم چون واقعاً روزنامه وار خوندم!
تنها درسی که اصلاً اصلاً براش تست نزدم سیستم عامل هست! آخه یادمه ۲۵% اول فصل تموم شد خواستم تست بزنم دیدم اوه ۱۴۰ تا تست!!! تنبلی کردم نزدم! فصل دو هم همینطور گفتم این دفعه دیگه میزنم باز کردم دیدم ۱۷۵ تا تست!!!! کلاً جمع شده رو هم و ..... Sad
این دفعه هم باز تو این آزمونم سر سیستم عامل بی کلاه موند!(البته تست نزده تو آزمون ها جواب دادم بعضی سوالات رو اما کلاً باید بزنم دیگه....)
از رتبه های آزمون ها هم فعلاً راضی نیستم یه سری ضعف ها دارم که تو دور دوم باید بیشتر روشون زوم کنم.
جالب اینجاست میانگین درصدام توی دروسی که ضریبش ۱ هست حدوداً ۴۰-۵۰ هست اما توی دروس تخصصی و مشترک حدوداً ۲۰-۲۵!!!!!!
و جالبتر اینجاست که تقریباً وقت برای خوندن دروس ضریب ۱ نمیزارم و تقریباً نخونده و دست و پا شکسته میخونم!

یه نکته مهم برای دوستانی که خلاصه برداری میکنن! من سال پیش همین رویه رو پیش گرفتم و نکته برداری کردم اما یک ماه مونده به کنکور با توجه به استرس و اضطراب کنکور+ امتحانات ترم خیلی جالبه ولی باعث شد من حتی یه دور کوچیک هم نتونستم نکته هارو چک کنم!!!
شاید من تنبلی کردم پارسال اما اینو گفتم که بگم زیاد رو نکته برداری زوم نکنید و بخونید و مرور کنید! امسال از روش هایلایت استفاده کردم و راضیم!

موفق و پیروز باشید. Shy
به امید موفقیت همه

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kati - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم .خسته نباشید Smile

من در کل واسه آزمون هایی که دادم نتونستم خوب و کامل تست بزنم بخصوص واسه آزمون فردا !!! فقط تونستم درس ها رو بخونم و ...

چقد شبیه شرایط منه.البته من حدود ۶۰ درصد تستارو زدم.
به نظرم تو این مرحله اخر اولویت بندی مهمه.مسلا میشه تستای ازاد رو حزف کرد.

Sent from my A500 using Tapatalk HD

مرسی از راهنمایی تون خوبه که ۶۰ درصد تست ها رو زدین من ۲۰ یا ۳۰ درصد شون رو زدم و به نظر خودم کمه و راضی نیستم ! اما باید نهایت سعی ام رو بکنم دیگهBlush
خدایا کمک کن.Sleepy

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  از خلاصه های اماده پارسه و نصیر هم میشه استفاده کرد.وقت خلاصه نوشتن که اصلا نیست.تستا واجب تره.
من روزی ۶ ساعت میخونم.از تابستون هن شرو کردم.پایمم خوبه.هوشمم حدود ۱۲۸ !
غرض از این توضیحات این بود که بپرسم پس چرا همیشه از پارسه عقبم?! یکبار نشد تستا کامل شن.... فرمولا مرور شن .... قبل امتحان پارسه.
خداییش کنکور انگار کار هرکسی نیست!
امسال اگه نشه دیگه کنکور نخواهم داد...
قرارم نیست این طور بشه دوست عزیز. مرور ۵۰% واسه همینه. که بتونی مطالب رو تثبیت کنی و تستاتو کامل کنی. نا امید نباش همین که بتونی با برنامه ی درسی پارسه خودتو وفق بدی و بیای جلو به نظر من خوبه. در ضمن زدن تمام تستای دنیا لزوما قبولی رو تضمین نمی کنه. پس نیمه ی پر لیوانو بیبن و اینم بدون همین الانم از خیلی ها جلوتری Wink
(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  خطاب به دوست خوبم آرمین : خودم که ته دلم رتبه یک رو میخواد این آزمون. البته دوست دارم بیشتر تو باشی رفیق و صفت رتبه یک کثیف رو بهت هدیه کنم Big GrinTongueWink
نفرمایید قربان اون رتبه ی ۱ کثیف مال خودته Big Grin ایشالا که آزمون خوب باشه و راضی کننده. این که کی ۱ بشه یا ۲ خیلی فرق نداره. رتبه ی آزمون آزمایشی رو که نمی خوایم قاب بگیریم. می خوام صفت خرخون کثیف رو هم بهت اعطا کنم به خاطر تموم کردن کتابا Big Grin من که هنور لای ریاضی مهندسی و آمارو وا نکردم. ایشالا از آزمون بعدی Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟
چون u و v هر چیزی می تونه شما فقط کافیه وسط جمله aa یا bb داشته باشی که بدونی حتما یه ww® داری به ازای مقادیر مختلف u و v خود بخود حالت های دیگه هم به وجود می یان. به راحتی میشه واسه این چیزی که گفتم RegEx نوشت. پش منظمه.

بچه ها شما همه چیو خلاصه نویسی می کنید ؟؟ من فقط یه تیکه از معماریو خلاصه برداشتم و واسه فرمولای ریاضی و نظریه هم می خوام این کارو بکنم. به نظرم باقی درسا خیلی قابل خلاصه شدن نیستن و شاید خلاصه نویسی فقط باعث هدر رفتن وقت بشه. آدم بجاش تست بزنه که بهتره. من همین الان اکثر تستایی که دارمو به خاطر همین زدم. آخه کتابای تست که اکثرا خلاصه ان !!! :-؟؟

آخه مگه نمی گیم ww(rفقط با پشته میشه نوشت من از کجا بدونم قبلش چی بوده که الان این عکسش میاد؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - nina69 - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام
امیدوارم که همگی خوب پر انرژی باشید
میخوام یه گله از خودم و بچه های کنکوی امسال مخصوصا رتبه های برتر ازمون های ازمایشی و و اونایی که قرار سال دیگه باهاشون مصاحبه بشه اون هایی که ........................
ما که اینقدر بچه های پر تلاش و رتبه ها یه رقمی و دو رقمی ازمون ها رو اینجا داریم
چرا برخلاف سال های پیش و برخلاف این تاپیک که تند ، تند صفحاتش جلو میره، تاپیک های سوالات و بحث ها سوت کور
من واقعا موندم به خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سوال درسی مطرح میشه
بعضا مدیر تالار یا ب رتبه های خوب سال گذشته میان جواب میدن اونم نهایتا یک یا دو پاسخ و بعد تاپیک بسته میشه
ولی پاسخ های کامل بچه های سال های قبل ببینی لذت میبری
اینقدر که قشنگ بحث کردن بیشترشون هم رتبه های خوبی اوردن
حسن این بحث ها این که واقعا حتی اگه مطلبی بلد باشیم واسمون بیشتر جا میفته و خیلی ناگفته های که شاید در حین خوندن دقت نکردیم متوجه میشیم
موفق باشید همگی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب این سوال منو بده که چرا uww®vمنظم؟
چون u و v هر چیزی می تونه شما فقط کافیه وسط جمله aa یا bb داشته باشی که بدونی حتما یه ww® داری به ازای مقادیر مختلف u و v خود بخود حالت های دیگه هم به وجود می یان. به راحتی میشه واسه این چیزی که گفتم RegEx نوشت. پش منظمه.

آخه مگه نمی گیم ww(rفقط با پشته میشه نوشت من از کجا بدونم قبلش چی بوده که الان این عکسش میاد؟
اگه ww® خالی باشه آره ولی اینجا چون u و v اومده فرق داره. یه دور دیگه به جوابی که گفتم دقت کن و چند تا مثال بزن. ببین u و v شامل همه چی میشه. بعضی از عباراتی که u و v تولید می کنن با این aa و bb ها تشکیل ww® رو میدن. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - parastou - 16 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  هر چقدر شبکه میخونم بیشتر به این موضوع پی میبرم که اصلا شبکه بلد نیستم و تستهاش واقعا آدمو پیر میکنه
منم همینطوریم. در مورد سیستم عامل هم هر چی بیشتر می خونم بازم یه نکته ای هست که خوب یاد نگرفتم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  

اگه ww® خالی باشه آره ولی اینجا چون u و v اومده فرق داره. یه دور دیگه به جوابی که گفتم دقت کن و چند تا مثال بزن. ببین u و v شامل همه چی میشه. بعضی از عباراتی که u و v تولید می کنن با این aa و bb ها تشکیل ww® رو میدن. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

مرررسییییی کاملا فهمیدم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

اگر این همه وقت که الان واسه درس گذاشتم از تابستون عالی شروع میکردم الان وضعم این نبود!!!

از ظهر همین جور دارم با معماری کشتی کج میگیرم! Undecided

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  سلام
امیدوارم که همگی خوب پر انرژی باشید
میخوام یه گله از خودم و بچه های کنکوی امسال مخصوصا رتبه های برتر ازمون های ازمایشی و و اونایی که قرار سال دیگه باهاشون مصاحبه بشه اون هایی که ........................
ما که اینقدر بچه های پر تلاش و رتبه ها یه رقمی و دو رقمی ازمون ها رو اینجا داریم
چرا برخلاف سال های پیش و برخلاف این تاپیک که تند ، تند صفحاتش جلو میره، تاپیک های سوالات و بحث ها سوت کور
من واقعا موندم به خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سوال درسی مطرح میشه
بعضا مدیر تالار یا ب رتبه های خوب سال گذشته میان جواب میدن اونم نهایتا یک یا دو پاسخ و بعد تاپیک بسته میشه
ولی پاسخ های کامل بچه های سال های قبل ببینی لذت میبری
اینقدر که قشنگ بحث کردن بیشترشون هم رتبه های خوبی اوردن
حسن این بحث ها این که واقعا حتی اگه مطلبی بلد باشیم واسمون بیشتر جا میفته و خیلی ناگفته های که شاید در حین خوندن دقت نکردیم متوجه میشیم
موفق باشید همگی

منم فوق العاده باهات موافقم. من فکر می کنم بچه های پارسال خیلی همه چیزو جدی تر می گرفتند. یه جورایی مانشت شهرتشو مدیونه بچه های دوره پیشه. من پارسال زیاد واسه کنکور وقت نمی ذاشتم ولی از خوندن پاسخ ها و نظر های پچه های مانشت لذت می بردم . امسال ما که هر سوالی پرسیدیم بی جواب موند!! Huh