تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_sardaari - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  یادمه آزمون ۱۸ اسفند بود من واسه اولین بار همین سیستم رو پیاده سازی کردم یعنی تا دوشنبه با روند سریع تری مطالب رو تموم کردم و اون سه روز آخر رو واسه مرور گذاشتم شاید باورتون نشه من اون آزمون رتبه یک شدم با تراز ۹۱۰۰ Tongue و از اون به بعد هم ترازم زیر ۷۵۰۰ نیومد Big Grin . پس به عینه نقش مرور رو خودتون ببینید که چقدر تاثیر داشته روی روند آزمون های من و حتما توی بازه های مطالعاتی مرور رو فراموش نکنید.
ممنون بابت راهنماییتون
دقیقا همینجوره منم ۲تا آزمون قبلی همین کارو کردم و خیلی موثره به دوستان هم توصیه میکنم حتی یکبار هم شده این روش رو امتحان کنن نتیجه ش رو خودشون میبینن.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 19 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ

فکر کنم امیر خان این بار رتبه ی ۱ شده واسه همین دیگه مانشت نمیاد..... تحویل نمیگیری امیر خان

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  برای فصول منطق هوش علاوه بر راسل و پوران چی توصیه میکنید؟ راهیان هم کپی راسله ؟

منکه راهیان میخونم خیلی بهتره از پوران کتاب دیگه سراغ ندارم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

درود به همه‌ی مانشتی‌های گل.

باز هم احمقانه آزمون دادم.

زبان ۴۳
مشترک ۳۳/۳۳
مدیریت ۲۷ (طراحِ ابله یه سوال رو غلط جواب داده بود وگرنه باید ۵۰% میشد)
تخصصی ۵۰
تراز ۶۲۰۰ رتبه ۷۸/

دو تا چیز خیلی ناراحتم میکنه.

۱/ احمقانه جواب دادن تستا! اینکه یه دور صورت سوال رو خوب نمیخونم فقط فکر میکنم بلدم زود میرم حل کنم!
۲/ این که گسسته رو مشکل دارم از ۶ تا کلا ۱ دونه میتونم بزنم اونم با ۱۰۰۰ بدبختی. احتمالا نظریه اعداد رو نخونم چون فکر نکنم ارزش داشته باشه با این سوالای سخت. کلا از گسسته منطق گزاره‌ها، گراف‌، تابع و رابطه و اینا رو بخونم. نظرتون چیه؟

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  فکر کنم امیر خان این بار رتبه ی ۱ شده واسه همین دیگه مانشت نمیاد..... تحویل نمیگیری امیر خان
اگه با منی که باید بگم اعصابم از دست خودم خورده مازیار خان. رتبه‌ی ۱ کجا بود... روزی ۷ ۸ ساعت مفید میخونم، از کار و زندگی افتادم. از کار ۳ ماه مرخصی گرفتم... از آخر آزمون میشه این...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - fatemenp - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  درود به همه‌ی مانشتی‌های گل.

زبان ۴۳
مشترک ۳۳/۳۳
تخصصی ۵۰
تراز ۶۲۰۰ رتبه ۷۸/

۱/ احمقانه جواب دادن تستا! اینکه یه دور صورت سوال رو خوب نمیخونم فقط فکر میکنم بلدم زود میرم حل کنم!
۲/ این که گسسته رو مشکل دارم از ۶ تا کلا ۱ دونه میتونم بزنم اونم با ۱۰۰۰ بدبختی. احتمالا نظریه اعداد رو نخونم چون فکر نکنم ارزش داشته باشه با این سوالای سخت. کلا از گسسته منطق گزاره‌ها، گراف‌، تابع و رابطه و اینا رو بخونم. نظرتون چیه؟

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  فکر کنم امیر خان این بار رتبه ی ۱ شده واسه همین دیگه مانشت نمیاد..... تحویل نمیگیری امیر خان
اگه با منی که باید بگم اعصابم از دست خودم خورده مازیار خان. رتبه‌ی ۱ کجا بود... روزی ۷ ۸ ساعت مفید میخونم، از کار و زندگی افتادم. از کار ۳ ماه مرخصی گرفتم... از آخر آزمون میشه این...

سطح زبانتون خیلی خوبه ؟؟؟
من اصلا رو زبان وقت نزاشتم Sad
به نظرتون دیره؟ Sad(((
شما چی کار کردید واسه زبان ؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - lvlina_r - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ

من تازه شروع کردم بخونم، به نظرتون اگه مشترک همه را بخونم بجز نظریه، تخصصی هم فقط پایگاه و زبانها بخونم و ریاضی ام فقط محاسبات امیدی هست؟؟؟ آخه احساس می کنم درس هایی مثل نظریه، کامپایلر، گسسته را حتی اگه بخونمم نمی تونم تست بزنم، چون پارسال خوندم و از حرص اینکه هیچ سوالیشا بلد نبود ، چند تا غلط زدم!!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - *farnaz* - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  برای فصول منطق هوش علاوه بر راسل و پوران چی توصیه میکنید؟ راهیان هم کپی راسله ؟

من فقط با راهیان پیش میرم خیلی راحتو روونه و تمام نکاتو هم آورده اصلا خستت نمیکنه بعضی بچه ها میگن با خوندنش دیگه نیازی به راسل نیست ولی من اگه رسیدم راسلو هم یه نگاه کلی میندازم. "هوش راهیان از ارسطو خلیلی فر"

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kh_rouhi - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  کسی یا کسانی اینجا هستن که پایه باشن هر شب حدود یک ساعت با هم واسه ی حل تمرینهای CLRS بزاریم؟

منم موافقم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali123321 - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  درود به همه‌ی مانشتی‌های گل.

زبان ۴۳
مشترک ۳۳/۳۳
تخصصی ۵۰
تراز ۶۲۰۰ رتبه ۷۸/

من هم

زبان ۳۳/۲۲
مشترک۲۵/۵۶
تخصصی ۸۱/۴۸
معماری ۳۳/۳۳
تراز ۷۲۶۱ رتبه ۳۷

منم کلا قید گسسته رو زدم. فقط یه خورده گراف و درخت خوندم. وقتی تو کنکورا سوالای گسسته رو میبینم کلی حرص میخورم!! ;( به طور متوسط همیشه ۳ یا ۴ تا سوال مخصوصا مشترک ها رو به خاطر گیج بازی از دست میدم!! کلا به همه سفارش اکید میکنم حتما همیشه یک بار جواباتونو با پاسخنامتون چک کنند چون به این نتیجه رسیدم گاهی دست های ادم از مغز دستور نمیگیره!! مثلا شما فکر میکنی جوابو وارد پاسخ نامه کردی ولی وقتی یک دور چک میکنی میفهمی خالی گذاشتی.... ( دیدید بعضی ها میگن ما مثلا معماری دو تاشو جواب دادیم ولی درصدامون نشون میده کلا یک تست زدیم!! )خلاصه حتما حتما چک کنید ضرر نمیکنید. یک تست هم یک تسته...

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - zeinab - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ

سلام بچه ها. خدا قوت.
لطفا اگر کسی کتاب مدیریت مدرسان رو داره بگه برا آزمون ۵ چه فصل هایی باید خونده بشه؟!!!
حداقل برا این آزمون یکم مدیریت بخونم! ثواب داره!!

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  سطح زبانتون خیلی خوبه ؟؟؟
من اصلا رو زبان وقت نزاشتم Sad
به نظرتون دیره؟ Sad(((
شما چی کار کردید واسه زبان ؟
سلام.
والا خیلی خوب که نه. قبلا خیلی خوب بود منم مدرس زبان بودم یه مدت. اما قضیه واسه زمان پیش دانشگاهییه. الان هم هرچی بلدم از قبله.
به نظرم زبان چیزی نیست که بخوای تو این مدت کم خیییلی چیزی ازش یاد بگیری. به نظرم بشین کلمه بخون و درک مطلب تست بزن ببین چطور میشه...

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  من هم

زبان ۳۳/۲۲
مشترک۲۵/۵۶
تخصصی ۸۱/۴۸
معماری ۳۳/۳۳
تراز ۷۲۶۱ رتبه ۳۷

منم کلا قید گسسته رو زدم. فقط یه خورده گراف و درخت خوندم...
تبریک شما که خیلی خوب شدین.

آره باید گیج بازیو بزاریم کنار....

درضمن لطفا دوستان یه سر به لینک زیر بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ

سلام
یکی دو روز هست اصلا نمیدونم چرا حس جالبی نسبت به درس ندارم! الان که وقت مرور و تست زنی شده هزارتا فکر به ذهنم میرسه Sad
از نیمه آذر باید فاز دوم مطالعم شروع میکردم
هرچند اونجور که برنامه ریزی کردم نرسیدم کامل تمام دروس بخونم اما خب نسبت به زمانی که داریم و بودجه بندی کنکور بخشهایی رو هم حذف کردم.
تا الان
مدار منطقی و ساختمان و گسسته (درسش میفهمم تقریبا ولی تستهاش اووووووف) و فصل احتمالات آمار رو ۲بار مرور کردم و تقریبا نصف تست هاشون رو کار کردم!
معماری و سیستم عامل یه دور کامل و یه دور نصفه خوندم با مقداری تست از هر بخش هنوزم کامل مسلط نشدم !
طراحی الگوریتم و نظریه تا سر فصل تورینگ(از تورینگ به بعد نمیخوام بخونم!) بقیه آمار بغیر ۱فصل مهم آخرش!(اصلا نمیدونم چرا ارتباط باهاش برقرار نمیکنم!) یه دور خوندم با کمی تست
محاسبات عددی و پایگاه هم تقریبا یه دور شدن..
اما زبانهای برنامه سازی اصلا نگاهی نرسیدم بهش بندازم
ریاضی مهندسی و کامپایلرم که دورشون خط کشیدم!
استرس بدی گرفتم همه روزم میگذره بدون هیچ مطالعه مفیدی... حس میکنم شانسی ندارم ...میدونم در این برهه زمانی واقعا فکر مخربیه

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. خدا قوت.
لطفا اگر کسی کتاب مدیریت مدرسان رو داره بگه برا آزمون ۵ چه فصل هایی باید خونده بشه؟!!!
حداقل برا این آزمون یکم مدیریت بخونم! ثواب داره!!
سلام دوست عزیز Big Grin چون ثواب داشت جواب دادمااااا!!!!!!
مدیریت موسسان شریف ۲۵% چهارم :
فصل سیزدهم: مفاهیم اولیه رفتار سازمانی
فصل نوزدهم : گروه و تیم
فصل بیستم : تعارض و مذاکره
فصل بیست و یک : فرهنگ سازمانی

Huh بقیه رو هم معلوم نیست باید از کجا بخونیم!؟؟!!!!!!!!!!!! اینا چیه اینجا نوشتن؟؟؟؟ من فقط همینارو پیدا کردم.

البته اگه مدیریت پارسه رو هم داری یه سری رو هم از اونجا پیدا کردم.میگم اگه داشتی بخون.
جلد دوم - فصل دهم : مدیریت استرس
جلد اول - فصل دوازدهم : مدیریت کیفیت
جلد اول - فصل پانزدهم : مدیریت دانش

Shy موفق باشی.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - arta.66 - 19 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
یکی دو روز هست اصلا نمیدونم چرا حس جالبی نسبت به درس ندارم! الان که وقت مرور و تست زنی شده هزارتا فکر به ذهنم میرسه Sad
از نیمه آذر باید فاز دوم مطالعم شروع میکردم
هرچند اونجور که برنامه ریزی کردم نرسیدم کامل تمام دروس بخونم اما خب نسبت به زمانی که داریم و بودجه بندی کنکور بخشهایی رو هم حذف کردم.
تا الان
مدار منطقی و ساختمان و گسسته (درسش میفهمم تقریبا ولی تستهاش اووووووف) و فصل احتمالات آمار رو ۲بار مرور کردم و تقریبا نصف تست هاشون رو کار کردم!
معماری و سیستم عامل یه دور کامل و یه دور نصفه خوندم با مقداری تست از هر بخش هنوزم کامل مسلط نشدم !
طراحی الگوریتم و نظریه تا سر فصل تورینگ(از تورینگ به بعد نمیخوام بخونم!) بقیه آمار بغیر ۱فصل مهم آخرش!(اصلا نمیدونم چرا ارتباط باهاش برقرار نمیکنم!) یه دور خوندم با کمی تست
محاسبات عددی و پایگاه هم تقریبا یه دور شدن..
اما زبانهای برنامه سازی اصلا نگاهی نرسیدم بهش بندازم
ریاضی مهندسی و کامپایلرم که دورشون خط کشیدم!
استرس بدی گرفتم همه روزم میگذره بدون هیچ مطالعه مفیدی... حس میکنم شانسی ندارم ...میدونم در این برهه زمانی واقعا فکر مخربیه

سلام دوست عزیز
اول اینو بگم با توصیفاتی که گفتین اوضاتون خیلی خوبه اصلا نگران نباشین فقط چندتا پیشنهاد دارم - تورینگ به بعد نظریه از همه قسمتا هم آسون تره هم زمان کمتری می بره پس حتما بخونیدش- ریاضی مهندسی و کامپایلر توو این نقطه از زمان حذفشون عاقلانست چون خیلی حجیم و وقت گیرن- زبان های برنامه سازی واسه کسایی که برنامه نویسی کار کردن سادست یعنی درکش آسونتره-مدار حتما مسلط شین چون به نظرم تنها درسیه که میشه با اطمینان تستاشو زد-جمله آخرم اینکه این ۲ ماه باقی مونده بهترین فرصت واسه تسلط رو مباحثی که خوندین پس به هیچ عنوان ناامید نباشین-موفق باشین

Re: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 19 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

دوستان سرفصل طراحی الگوریتم ٢٥٪ چهارم پارسه نوشته درخت و گراف. اینو از روی کدوم کتاب بخونم و اصلا شامل چه مطالبی میشه؟

یه چی دیگه اینکه تا حالا تو کنکور از نظریه NP سوال نیومده. بخونیمش یا نه؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4