تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - armin_b00ter - 05 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  من اون چیزی که شما خوندید رو خوندم. ظاهرا خود شما هم متوجه شدید و رفتید کتاب یوسفی رو هم خوندید.
خواستید میتونیم بعد از کنکور ریز غلطهای حل تست های مقسمی رو بررسی کنیم.
نه متاسفانه من کتاب یوسفی رو ندارم. شاید در مورد تست ها حق با شما باشه اونم تو موارد اندکی که اونارم آدم یه کم حالیش باشه می فهمه خودش ولی من صحبتی از تست نکردم. بحثم درسنامه بود. و با احترام کامل نسبت به حرفای شما اصلا اونارو قبول ندارم. آخه مگه میشه یه درس فقط ۵۰۰ صفحه مطالب آسون اونم از نوع غلط داشته باشه ؟!؟ من فکر نمی کنم ادامه دادن این بحث فایده ای داشته باشه. چون احساس می کنم شما کلیت حرف من رو ول کردید و فکر می کنید که من دارم یه جورایی واسه این کتاب تبلیغ می کنم و تعصبی دارم روش. در حالی که من فقط دارم اون چیزی که هست رو می گم. در مجمنع همه این کتابا سر و ته دارن مرجع رو کپی می کنند حالا یکی یکم بیشتر یکی یکم کمتر. ولی به نظر من خوندن کتابای آقای یوسفی وقت گیرو خسته کنندس و این مسئله هم ربطی به این نداره که این کتاب چون بهتره و همه ی مطالب رو گفته این جوریه. به نظر من مثل استاد خوب و بده. یه استادی هست ۹۰% مطالبو می گه ولی این قدر خوب انتقال می ده و کلاسش باحاله دوس داری همه ی کلاساشو بری یه استادم هست که ۱۰۰% مطالب رو می گه ولی خیلی بد عنقه و حال نمی کنی با کلاسش اصلا. من ترجیح میدم سر کلاس اولی باشم و اون ۱۰% خودم یه جوری سر همش کنم.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - svk7 - 05 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  خواستید میتونیم بعد از کنکور ریز غلطهای حل تست های مقسمی رو بررسی کنیم.

عه عجب حوصله ای داری رفیق

Re: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 05 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

من با آرمین و مثالی که در مورد استاد زد موافقم.
به هر حال چیزی که مشخصه اینه که الان وقت خوندن چیز جدیدی نیست و همونا رو که خوندیم باید مرور کنیم.

حالا منم کتاب پارسه رو گرفتم و یه ورقی میزنمش.

به نظرم بحث راجع به این قضیه کافیه و بهتره راجع به موضوعات مهمتر حرف بزنیم.

به امید موفقیت.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 06 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ

فک کنم سرما خوردم! گلوم گنده شده و درد میکنه!
ولی خوبیش اینه که آدم فرق مزه باقلا پلو با ماهیچه رو با ساندویچ فلافل و فرق سیگار بهمن رو با مارلبرو قرمز تشخیص نمیده Tongue

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ghaderiyaser - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ

این همه درس می خونی ارشد قبول شی. آخرش یه استاد میاد حسابی حالتو میگیره. روزگار غریبی است......

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  تو این دو روز اینجا ۳ بار زلزله خفیف اومده!!!
میترسم آرزوی رتبه ۱ شدن رو با خودم به گور ببرم!!!Big Grin

Big Grin کدوم شهری رفیق؟ اینجا هم یه ریز زمین داره می لرزه!!! Confused

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  این همه درس می خونی ارشد قبول شی. آخرش یه استاد میاد حسابی حالتو میگیره. روزگار غریبی است......

یعنی اون بالا مالا ها هم از این مشکلات هست ؟! نگوووو. چه کرده این استاد ؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ghaderiyaser - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

نگم بهتره. ولی پیش زمینه ایی داشته باشین بد نیست

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

خانوم wite bird مرسی از کتابی که گذاشتین...
خیلی خوب بود،من از تحلیل کارنامه هاش اینو فهمیدم...تو مهندسی نرم افزار...اگه ریاضی پایین ۲۵ بزنی رتبه ات تو ۴۰۰ اینا میچرخه..بالا۲۵ بزنی رتبه ۱۰۰ تا بالاتر میاری...بچه های هوش شده دروس تخصصی سفید بدید ولی از ریاضی کم نزارید..مشترک هم باید ۴۰ کمتر نزنید...
کارنامه ها رو حتما ببینید یه چیزای دستتون میاد...Shy

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - reyhaneh64 - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

خوش به حال اونایی که دوره میکنن
من هنوز در ۵۰ درصد دوم دستو پا میزنم.
Big Grin

در اوقات فراغت لینکای زیر را بررسی نمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fateme_68 - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  خوش به حال اونایی که دوره میکنن
Big Grin

منم همینطور هم دردیم .... اما مهم نیست ما میتونیم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - white bird - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)fateme_68 نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  خوش به حال اونایی که دوره میکنن
Big Grin

منم همینطور هم دردیم .... اما مهم نیست ما میتونیم Big Grin
منم هنوز ۲ تا کتابام تموم نشده
ای خدا کی میشه تموم شه دوره شروع کنم
بچه ها تا زمان کنکور چند بار باید کتابارو دوره کنیم

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  خانوم wite bird مرسی از کتابی که گذاشتین...
خیلی خوب بود،من از تحلیل کارنامه هاش اینو فهمیدم...تو مهندسی نرم افزار...اگه ریاضی پایین ۲۵ بزنی رتبه ات تو ۴۰۰ اینا میچرخه..بالا۲۵ بزنی رتبه ۱۰۰ تا بالاتر میاری...بچه های هوش شده دروس تخصصی سفید بدید ولی از ریاضی کم نزارید..مشترک هم باید ۴۰ کمتر نزنید...
کارنامه ها رو حتما ببینید یه چیزای دستتون میاد...Shy
خواهش میکنم
برا رشته ای تی چی ؟؟ کدومارو خوب بزنیم Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda14078 - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان خواستم کمک بطلبم من پارسال خوندم اما بدلایلی انتخاب رشته نکردم امسال از مهر خوندم الان بد نیست و ضعم فقط نمیدونم چرا انقد دقتم کمه قبلا کم بود اما الان بهتر شده و لی بازم هست و با اینکه جوابا بلدم عجله میکنم و سوال دیگه اینکه برای دوره تستای مقسمی و پوران کافیه؟ شبکه ام که دیگه هر چی بخونی جا اول واستادی برا جمع بندی لازمه باز دوره کنم؟ یا فقط تست بزنم؟سوالت ما که به سمت فضایی شدن میرن در شبکه و سیستم عامل

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Fardad-A - 06 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

دوستان گرامی:

این تاپیک برای همفکری و تعامل در مورد میزان پیشرفت تون در دروس ایجاد شده. محل جک و هجویات نیست. بعضی از دوستان خود شما مکررا" در اینمورد بمن معترضند و یا پستهای نامربوطی در بالاترینهای مانشت ظاهر میشه و از این دو طریق ناچار به دخالت میشیم. و گرنه خدا شاهد است که من اصلا" اینجا سر نمیزنم.

بخش سرگرمی و جوک و لطیفه جای دیگریست.
بخش درسی و لینک منابع درسی هم جای دگریست.
محل رفع اشکال و سوال و جواب هم جای دیگریست
این بخش اصلا" ازاد برای درج مطالب نامرتبط و گپ زدن نیست.میتونید تشریف ببرید تو اتاق گفتگو و گپ بزنید.

بنابراین چون وقت رسیدگی مداوم نداریم و شکایات مطرح شده هم منطقی است و دم کنکوری نه میخوایم اوقات شما تلخ بشه و نه من بکسی اخطار بدهم یا خدای نکرده بن اش کنم ، ازتون خواهش میکنم رعایت فرمایید.

در صورت تکرار تاپیک بسته میشه و اجازه ایجاد تاپیک مشابه داده نخواهد شد.
خودتون مدیریت کنید .

ضمنا" پستهای نامربوط و نقل قولهاش حذف شد.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - nader618 - 06 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

سلام.بچه ها میشه در مورد روش زبان خوندنتون یکم توضیح بدید؟به نظرتون ۵۰۴ کافیه؟من واسه زبان تاحالا چند بار این شاخه اون شاخه پریدم.آخرشم فقط تونستم ۵۰۴ رو بخونم.بقیه رو فقط زخمی کردم.لطف کنید یه کم راهنمایی کنید.