زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
سلام.با اجازه مدیران محترم
دوستان ماه آذر هم تموم شد
این ماه (دی ماه) خیلی خیلی مهمه! حواستون باشه که به راحتی از دستش ندید!
اونایی که فارغ التحصیل هستن که باید حواسشون باشه که تنبلی سراغشون نیاد و از درس ها و ... فارغشون نکنه!
اونایی که مثله خودم هم کنکور دارن و هم امتحان پایان ترم دارن باید حواسشون باشه که به درسای کنکورشون هم برسن و هم به درسای ترمشون و تو دوران امتحانا یه نیم نگاهی هم به کنکور داشته باشن! روزاشون رو تقسیم کنن و یه قسمتیش رو بدن به درسای ترمشون! و تنبلی هم موقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوف! سنگین بودنه درسا و.... این بهانه ها رو هم بذارید کنــــــــــــــــــــــــار!Dodgy

این دوره هم دوره جمع بندی هم هست! حواستون باشه!
توی این ماه پرنشاط باشید و امیدوار و با حرفای مثبت به خودتون انرژی بدید!
ورزش یادتون نره که خیلی برای بدن و مخصوصا مغز مهمه! اکسیژن بهش میرسونه!Tongue

حواستون به زمان هم باشه!
برنامه هاتون رو هم خوب و دقیق بچینید!

شاد باشید و سرزنده
به امید موفقیت همهBig Grin
Angel

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , 8Operation , shima506 , Amir V , *farnaz* , avril22 , maryam.raz , Mänu , آرتا , unicornux , mehrdad372 , deh-ab , white bird , Engineer , H3NGAM3H , sheyda , شاپری , srj , چـکاوک , tesna , younes , msn_issue , m@hboobe , komkom , sara_sb92 , asiehmohammadian , jafarir , Nil Lu , samereh , mohammadali1990 , mehdi.nine , Pegasus
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
آذر هم به لطف خدای بزرگ گذشت....خدایا شکر........
و حال نوبت دی ماهه.... و اما باز هم به امید خدا....
بین چگونه قناری ز شوق می لرزد
نترس از شب یلدا بهار آمدنی است...
------
امشب یکی از قشنگترین و ارزشمند ترین شبهای یلدای عمره منه...
چرا که همه فامیل خونه بابابزرگ جمع اند و من به عشق آینده ،تنها اما پر انرژی و شاد توی خونه دارم گسسته می خونم....
Heartشب یلدای همه دوستان و همراهان مانشتی مبارک باشه...Heart

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , *farnaz* , avril22 , maryam.raz , deh-ab , white bird , sheyda , jafarir , kimidoonekekie
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط jameshenas.)
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
وای دی ماه هم اومد د د د د ConfusedShy
****امشب یه تفاعلی به حافظ علیه رحمه زدم...نوشته بود به فعالیتت ادامه بده، انشالله موفق خواهی شد****

I definitely will win
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , *farnaz* , deh-ab , sheyda , jafarir , virtual girl
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
واقعا چقدر زود گذشت آذر ماه.چقدر زود.از ۵ مهر شروع کردم با روزی ۶//۷ ساعت ولی حس میکنم اون طور که انتظارش رو داشتم پیش نرفتم و به درس ها مسلط نشدم.توی آذر ماه هم ۳ روز از برنامه ریزی که انجام داده بودم عقبم.نمیدونم چی میشه روز کنکور.واقعا نمیدونم......

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab , virtual girl , parto68
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
هر روز که در پیش روی داریم فرصتی است برای کشف دنیایی بسیار تازه و نو چنین روزی پیش از این هرگز وجود نداشته است.
هر صبحدم، تازه و شاداب فرا می رسد با امیدهایش و نویدهایش برای آینده بهتر...
دنیایی که در آ ن رویاهای بی نظیر هست، دستاوردهای بزرگ نیز هست؛ دشواری های بزرگ زمینه ساز بالیدن روح و روییدن اندیشه است،
دنیایی که در آن عشق است و تنوع کلامی است،نیرویی جاری برای زیستن هست...
یک شروع تازه، یک جهان تازه از امیدهایمان و رویاهایمان، نیرویی است که هر روز در ما دیده می شود...
نیرویی که هر یک از ما زیبنده آنیم و توان رسیدن به آن را داریم!

شعر از ادموند انیل.

پیش به سوی موفقیت Heart

There is no there there.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , 8Operation , mhbftdb , avril22 , maryam.raz , deh-ab , nina69 , Engineer , atti joon , sheyda , tayebe68 , شاپری , srj , marzieh , younes , sara_sb92 , jafarir , virtual girl , mohammadali1990
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
Information گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید....F1 + F1 : بدجور سردر گمم!SadHuhConfusedExclamation
من برای IT می خونم، همه درسا رو تموم کردم و تنها تابع مولد از گسسته نیمه کاره مونده!(انصافا یوسفی تو پوران اینوو خوب نگفته)ازطرفی چون به خاطر خلاصه برداری کمترین تست رو زدم، برنامه ریزی کردم که تو این مدت فقط تست بزنم! حالا مشکل اینه که این تابع مولد در دسر شده!به نظرتون ارزش داره بشینم بخونمش و کلی وقت بزارم روش یا اینکه وقتشو بزارم روی تست بقیه مباحث گسسته!؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید....F1 + F1 : بدجور سردر گمم!SadHuhConfusedExclamation
من برای IT می خونم، همه درسا رو تموم کردم و تنها تابع مولد از گسسته نیمه کاره مونده!(انصافا یوسفی تو پوران اینوو خوب نگفته)ازطرفی چون به خاطر خلاصه برداری کمترین تست رو زدم، برنامه ریزی کردم که تو این مدت فقط تست بزنم! حالا مشکل اینه که این تابع مولد در دسر شده!به نظرتون ارزش داره بشینم بخونمش و کلی وقت بزارم روش یا اینکه وقتشو بزارم روی تست بقیه مباحث گسسته!؟

به نظر من که بیخیالش شو.
چون از طرفی یادگیریش طول میکشه و از یه طرف تستاش خیلی سخته!
من که تابع مولد+نظریه اعداد و شمارش رو گذاشتم کنار.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , 8Operation , deh-ab
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط sir_ams.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  تابع مولد+نظریه اعداد و شمارش رو گذاشتم کنار.
امیـــــــــــــرجان عزیز دلم! سوالای زیادی از همین شمارش و تابع مولد اومده هآآآآآ!
البته من که گسسته رو کنار گذاشتم! :دی

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , maryam.raz , Amir V , شاپری , deh-ab
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
بچها کسی با نرم افزار Rational Rose کار کرده؟
استاد مهندسی نرم افزارمون یه پروژه داده که ۳تا از نمودارهای آخر کتابو تو نرم افزار Rational رسم کنیم.اگه کسی یاد داره کمکم کنه...اصلا وقت ندارم AngelAngel
۲
۲
ارسال: #۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظر من که بیخیالش شو.
امیر جوون خیلی گلی...
تقریبا به همین نتیجه رسیدم
ولی از یه طرفم می گم یه هو دیدی یه سوال ساده ازشون اومد!تو کنکورای سالای قبل هم سوال سخت ازش اومده هم ساده!واقعا موندم!
اما دیگه به این نتیجه رسیدم که بی خیالش شم....
بازم ممنون....

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Amir V , deh-ab
ارسال: #۱۱
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
بچه ها من هیچی یاد ندارم همش یادم رفته استرس گرفتم چیکا کنم کلا بازدهیم صفر شده با این وضعم تغریبن درسام تمومه اگه کسی هست می تونه یه راهنمایی خیلی دقیق بکنه خیلی خوشحل میشم چون واقعا وضعم بده
۱
۱
ارسال: #۱۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  تابع مولد+نظریه اعداد و شمارش رو گذاشتم کنار.
امیـــــــــــــرجان عزیز دلم! سوالای زیادی از همین شمارش و تابع مولد اومده هآآآآآ!
البته من که گسسته رو کنار گذاشتم! :دی

آره میدونم... اما نه علاقه ای به یادگیریش دارم نه وقتش رو. از طرفی تستاش هم عجیب غریبه احتمال دریت جواب دادنم رو کم میبینم...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۱۳
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
سلام بچه ها .
آذر هم تموم شد رفتیم توی دی انگار همین دیروز بود که استارت مهر رو زدیم وای چه زود گذشت!!!!! خدا کمک کنه که نتیجه تلاشهامون رو بگیریم . ان شالله
میگم چه حالی میده اگه بچه های گروه خودمون اونایی که یه گرایشن با هم یه جا قبول بشن تا این دوستایی که مدت هاست داریم با هم پیش میریم رو از نزدیک ببینیم .

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید....F1 + F1 : بدجور سردر گمم!SadHuhConfusedExclamation

ای گند بزنن به این تابع مولد خیلی خیلی چرته . من تابستون از رو گریمالدی خوندمش یه چیزایی حالیم شد و الانم تقریبا همونا رو بلدم اونم حلش به روش شمارش نه فرمول های چرتی که توی پوران گفته، نگاش میکنم حالم به هم میخوره خدا کنه امسال سوال نیاد ازش البته تجربه نشون داده که کلا آدم های بدشانسی هستیم و میبینی امسال همش از این میاد.

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظر من که بیخیالش شو.

امیر جان حیف یه گرایش نیستیم وگرنه تو یکی از اونایی هستی که من خیلی حال میکنم که توی یه کلاس باشیم معلومه از اون آدم های پایه ای . حالا خدا رو چه دیدی شاید یه دانشگاه قبول شدیم . بگو ای شالله؟

در مورد شمارش اگه منظورت اون ۲-۳ صفحه آخر کتاب پوران با عنوان اعداد رو میگی آره اونا رو اگه حذف کنی زیاد عیبی نداره فک کنم یه سوال سال ۸۸ یا ۸۹ ازش اومده که گفته نمیدونم ۱۰۰ سال دیگه میشه چند شنبه ، که همین یکی رو هم بعدا حذفش کردن اینقدر چرت بود سوالش.
اما اگه منظورت شمارش جایگشت و ترکیب ایناست که اشتباه ترین کار ممکن رو داری میکنی مخصوصا واسه تو که آی تی هستی و گسسته هم مشترکه چون معمولا چند سوالی همیشه از اینا میادش همین پارسال کلی سوال اومده بود .
از این داداشت بشنو و حذفش نکن هنوز وقت هست بخونیش.

به امید موفقین همه، دوستان واقعا هرچی تنبلی کردیم این مدت دیگه از این به بعد باید بزاریم کنار و بشینیم تا سر حد تلاشمون درسا رو جمع بندی کنیم و تست زیادی رو کار کنیم . به قول آقای زرین تا اینجا اگه کسی یه دور رو هم زده باشه رتبش حدودای ۵۰۰ هستش از این به بعده که مهمترین مرحله شروع میشه و باید واسه رتبه یک رقمی یا دو رقمی تلاش کنیم .

موفق باشید.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Amir V , 8Operation , svk7 , maryam.raz , IT.setareh91 , deh-ab , jafarir , virtual girl
ارسال: #۱۴
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
این سوال های کنکور عمرا یرانی ها طرح کنن ای نارو از خارج از ایران نیارن خصوصا سیستم عامل معماری
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , sir_ams
ارسال: #۱۵
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
منم اصلا حس درس خوندن ندارم نمیدونم چرا کلا از این همه درس زده شدم این ۲۵ درصد چهارم که خیلی از برنامه عقبم /...
کم کم دارم روحیه ام را از دست میدم نه شوخی کردم من تا آخر این راه را باید برم خدایی اولین باری هست که دارم این همه درس میخونم برای کنکور کارشناسی یادمه یه کلمه هم نخوندم تو دانشگاه هم درس نخوندم/...ولی از تابستون تا الان فکر کنم اندازه تموم درس نخوندنام درس خوندم ۴ تا شاخ مو هم داشتیم اینم به لطف درس شده ۲ تا/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , avril22 , sheyda

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۴۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close