تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلام
نمیدونم شماها هم مثه من هستید یا نه!
کلا خسته شدم!
دیگه حس خوبی به این کنکور لعنتی ندارم!
آدم رو از همه چیز و همه کس جدا میکنه! دور میکنه!
بدجوری دلم گرفته!

نمیدونم شاید دوام نیاوردم!
امتحانای ترم یه طرف
کنکور یه طرف
یه سری کارها و چیزهای دیگه یه طرف
دوری از خانواده یه طرف
و........................

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Helmaa - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام
کلا خسته شدم!
بدجوری دلم گرفته!

امتحانای ترم یه طرف
کنکور یه طرف
دوری از خانواده یه طرف
سلام
یه یک ساعتی برید بیرون به هیچ چیز هم فکر نکنید،تقریبا اکثر بچه ها همین شرایط رو دارن و شاید شرایط واسه شون بدتر هم باشه.
پس یه استراحت کوچولو به خودتون بدید ،و به این فکر کنید که پابان همه این سختی ها شیرینه انشالله Smile
حرف زدن با خدا هم خیلی اثر بخشه..
موفق باشید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .

اینه که اذیتم میکنه!
الان همه در چه حالن؟
من کجام؟
دور از خانواده و دوستان و...............
فردام ۵۰% دوم پارسه
شنبه ۷:۳۰ صبح امتحان!

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  عزیز دل، پست اول همین تاپیک رو که خودت زدی بخون. آخرشه دیگه...
ممنون امیرجان
آره!
اما واقعا کم آوردم دیگه!
خسته شدم
تا دلت بخواد قدم زدم
با خودم حرف زدم ! منطقی،عقلانی،احساسی و............. اما خسته ام!
با ۱و۲ ساعت استراحتم میدونم که کار حل نمیشه
ای خــــــــــــــــــــــــــــــــــدا

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ

آقا امیر خوشحالم که به وضعیت قبل برگشتید و براتون آرزوی موفقیت می کنم.
دوستان حالا زیاد جدی نگیرید کی رفت و کی اومد و ..... Big Grin
مهم اینه که الان همه با همیم و یه هدف مشترک داریم.....

وای خوش بحالتون بچه هایی که ۵۰% دوم دارن!
من فردا ۱۰۰% اول دارم...................... دو هفته وقت داشتم و تو این دو هفته ۷۰%درسارو مرور کردم و تستاشونو زدم...
۳۰% مونده ایشالاهفته آینده...

تنها مشکلم این شبکه و مسئله هاشن!!!! لایه شبکه و پروتکل TCP/IP رو خوبه خوب بلدمااااا.....با لایه فیزیکی و پیوند داده هم همچین مشکلی ندارم!! این لایه انتقال پیرم کرد!!!! امروز نزدیک ۴ ساعت ۱فصلش وقتمو گرفت!

کاش این درس انتقال داده و شبکه رو با هم قاطی نمیکردن! آخه تو کدوم دانشگاهی واسه شبکه ی کامپیوتری ها فرمول گفتن و مسئله حل کردن آخه؟؟؟

Re: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ

مرسی سارا جان.

والا این شبکه رو من یکمش رو بیخیال شدم. چون احساس میکنم اگه هر چقدر هم وقت بزارم روش، یکم که عوض شه نمیتونم حل کنم...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mänu - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

منم خیلی با شبکه مشکل دارم اگه قرار باشه سوال جدید بدن نمیتونم حل کنم،سخته

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mahi_24 - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام
کلا خسته شدم!
بدجوری دلم گرفته!

امتحانای ترم یه طرف
کنکور یه طرف
دوری از خانواده یه طرف
منم همینجورم.احساس میکنم دیگه توان ندارم.بدتر ازهمه اینه سر آزمون خیلی خسته ام.توی آزمون پیش حتی حوصله حواب دادن به جندتا سوالو نداشتم با اینکه بلد بودم.احتیاج دارم به یه شوکی چیزی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  احتیاج دارم به یه شوکی چیزی

بزرگترین شوک برای شما خودتونید
من از یه سری چیزها خسته شدم
اما ادامه میدم
حتی سرسخت تر و جدی تر از گذشته!
خدارو چه دیدید شاید همین حالته الان ما دلیلی شد بر موفقیت بیشتر
ایشالا
کم نیارید
بچه من کم نیاوردم فقط یه کم احساس خستگی میکنم بخاطر یه سری مشکلات
شکر خدا دوستان خوبی داریم
ایشالا همه نتیجه زحماتشون رو ببینن

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

من خیلی خسته ام دیگه نمی تونم درس بخونم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SarahRad - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان
امیدوارم همه دوستان قدیمی که همچنان با انرژی اینجا ادامه دادند و همه دوستان جدید موفق باشند.
من ۳ ماهه که مانشت نیومدم! اون روزها خیلی با جدیت میخوندم و شب ها خسته از کتاب خونه میومدم . و نمیتونسم بیام . بعد هم کلا اینترنتم رو قطع کردم تا مشغول نشم! الانم هنوز همونقدر میخونم و خیلی وقت گذاشتم اما الان اصلا وضعیتم خوب نیست! تقریبا ۵-۶ تا درس فصل هایی که اولویت آخرم بودند رو نخوندم! و الان خیلی استرس دارم. اومدن اینجا خیلی برام سخت بود! می ترسیدم! الانم اصلا پست ها رو نخوندم. اما بالاخره برگشتم! کمکم کنید! من خیلی عقب هستم نه؟ به من بگید الان چی کار کنم؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ

هـــــــــــــــــــــــــــــــوراااااااااااااا...داش امیر برگشت..!!!
دوباره گروه درسیمون کامل شد!!!
...
آقا این یکی دو روزه به شدت بی حوصله ام...اصن نمیتونم درس بخونم...هی خوابم میبره...!!!
امروز کلا ً ۲ ساعت درس خوندم....ار اون ور فکر پروژه های پایان ترم داره مخمو میجوه...!!!
...
باید مثل ای کیو سان بشینم یه فکری به حال این وضعیتم بکنم!!!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Sunshine Off - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیدوارم همه دوستان قدیمی که همچنان با انرژی اینجا ادامه دادند و همه دوستان جدید موفق باشند.
من ۳ ماهه که مانشت نیومدم! اون روزها خیلی با جدیت میخوندم و شب ها خسته از کتاب خونه میومدم . و نمیتونسم بیام . بعد هم کلا اینترنتم رو قطع کردم تا مشغول نشم! الانم هنوز همونقدر میخونم و خیلی وقت گذاشتم اما الان اصلا وضعیتم خوب نیست! تقریبا ۵-۶ تا درس فصل هایی که اولویت آخرم بودند رو نخوندم! و الان خیلی استرس دارم. اومدن اینجا خیلی برام سخت بود! می ترسیدم! الانم اصلا پست ها رو نخوندم. اما بالاخره برگشتم! کمکم کنید! من خیلی عقب هستم نه؟ به من بگید الان چی کار کنم؟
دوست خوبم خوش اومدی.بهترین کاری که باید بکنی اینه که همه مطالبی که خوندی را باتست زدن مرورکنی وبیشترتوی زمان باقیمانده سعی کن تست کارکنی واصلا به اون مطالبی که نخوندی فکرنکن واونایی که خوندی را تقویت کن.با فکرکردن به کارهایی که نکردی زحماتت را ازبین نبر.طبق توزیع موضوعی دروس مباحث را مرورکن درواقع یک ساعت مرور ۳ساعت نکته وتست خیلی کمکت میکنه بیشترازدرس ودانستن مطالب باید توی حفظ روحیه خودتون تلاش کنید.موفق باشید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Masoud05 - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام دوستان

به شدت توصیه های خانم آفتاب رو تایید میکنم. بسیار دیدم که نتیجه بخش بوده .الان دیگه وقت جمع بندی و تست اون چیزایی هست که خوندید. تا میتونید تست بزنید و مطالبی که خوندید رو مرور کنید
انشاالله موفق باشیدSmile

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - alma90 - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

سلام بچها
کسی میدونه گرایش معماری کامپیوتر به جز مشهد ، تهران ، اراک و آشتیان جای دیگه ای داره یا نه؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - asusx59sr - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ...
آقا این یکی دو روزه به شدت بی حوصله ام...اصن نمیتونم درس بخونم...هی خوابم میبره...!!!
امروز کلا ً ۲ ساعت درس خوندم....ار اون ور فکر پروژه های پایان ترم داره مخمو میجوه...!!!
...
باید مثل ای کیو سان بشینم یه فکری به حال این وضعیتم بکنم!!!

دقیقااااااا عین همیم. نامردی اگه فکرتو به منم نگی

ینییی من عاشق این وضعیتاتم