تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  فکر کنم قید کنکور رو بزنم بهتر باشه...
ای آقا بد نیس که...این آزمون اینجوریه دیگه،آزمون بعدی خوب میشی...
ایشالله بعدی رو میترکونی...به خودت ایمان داشته باش

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
متاسفانه بی دقتی! ۴ تا مشترک رو الکی اکلی غلط زدم!! سوال داده بود بیشترین گره در ارتفاع h در Btree چقدر است؟ من بیشترین کلید رو حساب کردم!
خیلی بد شد... امیدوارم کنکور اصلی اینطوری احمقانه اشتباه نکنم.

Sad
من چی بگم! تو مسئله درهم سازی گفته جای فلان عدد خونه ی چندمه؟؟ من ایندکس خونه رو نوشتم(که از ۰ شروع شده بود)! ۶ رو زدم ۵!!!
البته من به اینجور مسئله ها میگم ۱۰۰% تله!!!!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mary.moj - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ

بچه ها مدیریت از رو چی بخونممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رضاییان خوندم ولی امروز فقط یه دونه مدیریت تونستم بزنم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

بچه ها یعنی کسی که رتبه اش تو این آزمونای آزمایشی دوروبر ۱۰۰ میشه تو کنکور اصلی سه چهار برابر میشه رتبه مون؟؟؟
وای اصلاً دلم نمیخاد الان در مورد این موضوع بحث کنیم اما واقعاً برام سوال شده!!!!!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی کسی که رتبه اش تو این آزمونای آزمایشی دوروبر ۱۰۰ میشه تو کنکور اصلی سه چهار برابر میشه رتبه مون؟؟؟
وای اصلاً دلم نمیخاد الان در مورد این موضوع بحث کنیم اما واقعاً برام سوال شده!!!!!

یک بار تو تابستون نشستم مجموع درصدای ۲۰ نفر اولو حساب کردم.همونطور که انتظار میرفت مجموع درصدها مستقل از اینکه چیو بیشتر یا کمتر زده بودن در اکثر موارد رتبه رو تایین کرده بود.
الان هم برای مقایسه فک کنم بهترین کار مقایسه مجموع درصدامون باشه.یعنی اگه همین قدر تو کنکور واقعی بزنیم در مقایسه با پارسالی ها رتبمون چند میش

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خوش به حالتون بچه ها...
درصدای منم اینه :
زبان : ۴۰
ریاضی : ۱۰
مشترک : ۱۲
تخصصی هوش : ۱۶
...
فکر کنم قید کنکور رو بزنم بهتر باشه...

منم میخوام قید کنکور رو بزنم .آخه این چه وضعشه .آزمونم خیلی بد شد

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام دوستای گل
همگی خسته نباشید
دیگه چیزی تاکنکور نمونده ، حیفه بخاطر خستگی این یکماه طلایی از بین بره
پرشتاب تر از قبل ادامه بدید ، یک ماه فشار مضاعف میارزه به اینکه دوباره بخونیم
من یک سوال داشتم :
این الگوریتم های ساختمان وطراحی الگوریتم وباید حفظ کنیم؟؟؟
همینطور فصل ۴ سیستم عاملم زیاد داره
آخه من که هیچی یادم نمیمونه تاکنکور شما چیکار میکنید؟؟؟؟
الگوریتم های فصل ۴ سیستم رو باید بفهمی خیلی مهمن

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - hosnieh - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  دوستانی که ازمون تسلط !!! Smile شرکت کردن، وجدانا خنده تون نمی گیره از این سوالا و این جوابا؟
گفتم این ۳تا رو شرکت کنم تسلط پیدا کنم اما انگار فقط جنبه شوخی داره.
سوال ۵۸ منطقی گفته، ۶۴۷۲ در مبنای ۸، مکمل ۸ش چی میشه؟
مگه نمیشه ۱۳۰۶ ؟ (اولی رو از ۸ کم می کنیم، بقیه رو از ۷).
خب این که تو گزینه ها نیست...

بله درسته حرف شما اما دقت کنید که (۱۳۰۶) در مبنای ۸ برابر است با (۲C6) در مبنای ۱۶/ یعنی گزینه ۳

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ)hosnieh نوشته شده توسط:  به من بارها ثابت شده روی رتبه های پارسه و مدرسان و ماهان هیچ حسابی نیست. نه کسی که بد بده رتبه اش حتما بد میشه و نه حتی رتبه یکشون رتبه اش حتما خوب میشه
کاملا موافقم!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kati - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ

فراموش کردن ها درس ها ، غلط زدن تست ها ،کم آوردن وقت ،گذر خیلی زود روزها و خیلی چیز های دیگه!!!!!! خدایا آخه چی کار کنم؟!! Sad ولی بازم تلاشم رو می کنم Blush اگر به این فکر کنیم که خدا همه جا پشتمونه و کمکمون می کنه اینجوری آروم تر می شیم.

خدایا خیلی کمکمون کن این روزها بیشتر از هر وقت دیگه به آرامش و امید احتیاج داریمSleepy

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mehdi.nine - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ق.ظ

ســــــــلام همه دوستان.
این فقط شما نیستید که غلط می زنید ، جا به جا می زنید، نمی زنید و ... بابا همه این جورین. یکی کم تر یکی بیش تر اون که کم تر تو یه آزمون دیگه شاید بیش تر و اون که بیش تر تو ایه آزمون دیگه شاید کم تر :دی خلاصه می خوام بگم حرص نخورید و این قد نگید چرا من این طور و این حرفا. هر کاری کنید این مشکلات هست فقط سعی کنید کم تر شه... منم امروز آزمون سنجش رو شرکت کردم اشتباهایی داشتم که اگه بگم همتون پخش می شین کف اتاق می خندین :دی یه کم به شانستون اعتماد کنید ولی دقت رو بیش تر ضمیمه کنید که دقت بر شانس غلبه کنه(من که اصلا بدل نیستم :پی) سوالات سنجش بچه ها خیلی ازش می نالن ولی سوالات در کل می شه گفت خوب بود ... من هنوز نرسیدم تصحیح کنم چون ۸ صب امتاحان دارم فقط بی دقتی های دروس مشترک رو نگا کردم یه کم خندیدم روحیم باز شد :دی
همگی موفق باشید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ

نقل قول: درهم سازی رو حل کردی؟ میشه توضیش بدی؟
آره عزیزجان
ببین این تابع دوگانه یعنی اینکه وقتی ۲تا کلید مقدار آدرسشون توی جدول درهم سازی یکسان شد(تصادف)، برو تو تابع دوم و 'h رو به دست بیار و باهاش جمع کن و اگه بازم تصادف رخ داد با ۲ برابر'hجمع کن و همینطور الی آخر............
فقط باید دقت میکردی که ایندکس های آرایه درهم سازی از صفر شروع شده بود.
این رو توی کتاب مقسمی یا جزوه پارسه یه توضیح ۲ خطی داده!
میگه اگه آلفا( n/m) بزرگتر مساوی ۱/۲ باشه ، داده ها دوس دارن که یک جا متمرکز بشن که اینطوری نرخ تصادف بالا میره! برای کاهش این نرخ از ۲تا تابع کمکی درهم ساز میشه استفاده کرد: یکی همین ۲گانه است و دومی هم دودویی(اگه اشتباه نکنم) که این دیگه 'h نداره و فقط وقتی تصادف رخ داد:
تصادف برای بار اول : مکانش میشه h + 1*h
تصادف برای بار دوم: مکانش میشه h +4*h
.
.
و تصادف برای بار n ام : h + (n^2) * h

امیدوارم که خوب توضیح داده باشم.
-----------------------------------------------------------------------------
بچه ها اینقدر به خودتون انرژی منفی ندید
به خدا به چیزای خوب فکر کنید!
این آزمونها هیچ ملاکی نیست بخدا! فقط یه کوچه فرعی هست واسه استراحت ، برای آزمودن خودمون
پس بیاید از این آزمونها درس بگیریم و تو کنکور استفاده کنیم.
لطفا همتون یه نگاه به پشت سرتون و این چند ماه تلاشی که کردین،بکنید! جدا حیفه که بیخیال بشید!
من میتونم بگم که کسایی که بلند میشن و مصمم تر از قبل ادامه میدن برنده هستن!
دوستمون حرف قشنگی زد: تاریک ترین نقطه شب، قبل از طلوع خورشیده!
بذارید خورشید تلاشتون توی روز موفقیت طلوع کنه و بدرخشه!

به امید موفقیت برای همه
شاد باشید و با خداHeart

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
نقل قول: درهم سازی رو حل کردی؟ میشه توضیش بدی؟
.
.
و تصادف برای بار n ام : h + (n^2) * h

امیدوارم که خوب توضیح داده باشم.
عالی گفتی. میرم دوباره چکش کنم. مرسی ازت.

و اما یک سوتی دیگه کشف کردمBig Grin

به نظر شما تو عکس زیر، چرا سوال ۷۳ رو حل کردم اما گزینه ۱ رو ندیدم و انتخابش نکردم؟ Tongue Big Grin

[تصویر:  152398_1_1379086681.jpg]

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  عالی گفتی. میرم دوباره چکش کنم. مرسی ازت.

و اما یک سوتی دیگه کشف کردمBig Grin

به نظر شما تو عکس زیر، چرا سوال ۷۳ رو حل کردم اما گزینه ۱ رو ندیدم و انتخابش نکردم؟ Tongue Big Grin

خواهش دارم!
منم سوال ۳۸ ۲تا علط پیدا کردم به جای گزینه ۳! زدم ۲!!!!!!!!!!!!!!!!!
Big Grin
راستی امیرجان!
یه نگاه به امضام بنداز! Big Grin
اگه منفی بدی................Big Grin

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ای آقا بد نیس که...این آزمون اینجوریه دیگه،آزمون بعدی خوب میشی...
ایشالله بعدی رو میترکونی...به خودت ایمان داشته باش
ممنونم جامعه شناس عزیز...
تنها دلم به یه چیزی خوشه...اونم درصدایی که تو آزمونای اینترنتی میزنم...دلیلش هم انه که عصر مخم بهتر خروجی میده!! Big Grin
...
کاش کنکور واقعی عصر برگذار بشه!!

راستی...
دوستای عزیز که آزمون جامع رو میخوان دانلود کنن...
چون مدرسان دیگه PDF سوال ها رو نمیزاره خودم باید درستشون کنم...تا فردا پس فردا اسکن میگیرم میزارمشون.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ

Essisonic عزیز.

از رتبه‌ها و درصدهای آزمونهای آزمایشی ناراحت نباش.

خوب یا بد شدن توی کنکورهای آزمایشی دلیلی بر نتیجه‌ی خوب یا بد گرفتن توی کنکور اصلی نیست.

توکل کن به خدا رفیق. ایشالا یه جایی قبول شی که خودت راضی باشیSmile