تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - samaneh_aftab - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

بچه ها من خیلی ناامید شدم
دیشب اومدم تستای ۹۱ کامپیوتر سیستم عامل را بزنم، دیدم هیچیییییییییییییی بلد نیستم. چقدر اینا سولاشونو سخت کردن

شما هم همینطورید؟
اگه سوالای امسال هم همینطور باشه که من قبول نمیشم.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - unicornux - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ

من تو دروس مشترک رو منطقی معماری سیستم عامل خیلی حساب میکنم اما اگه بخوان یکی ازین سه درس رو طوری سخت بدن که نشه زد خیلی شیک و مجلسی از سر جلسه کنکور پا میشم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ali.329 - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من تو دروس مشترک رو منطقی معماری سیستم عامل خیلی حساب میکنم اما اگه بخوان یکی ازین سه درس رو طوری سخت بدن که نشه زد خیلی شیک و مجلسی از سر جلسه کنکور پا میشم Big Grin

منم عین شما هستم.ای کاش سوالات سیستم عامل امسال هم مثل پارسال چرت و پرت ندهند.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من تو دروس مشترک رو منطقی معماری سیستم عامل خیلی حساب میکنم اما اگه بخوان یکی ازین سه درس رو طوری سخت بدن که نشه زد خیلی شیک و مجلسی از سر جلسه کنکور پا میشم Big Grin
موافقم در حد...فوقش دوتایی میشینم مثل مرد برای کنکور ۹۳ میخونیم Big Grin
(البته گوش شیطون کر...خدا نکنه این اتفاق بیوفته...ایشالا منو شما و همه ی مانشتی امسال قبولیم )

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shahbazi - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

هر کسی فقط به دوست خودش جواب میده
هر وقت مشکلاتمو گفتم همین بوده

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  هر کسی فقط به دوست خودش جواب میده
الان جمله تون سوالی بود یا اخباری یا....:دی
من که مشکلی ندیدم،دشواری هم نداره،خیلی هم عالی....:دی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - unicornux - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

از ته قلب ان شا
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  موافقم در حد...فوقش دوتایی میشینم مثل مرد برای کنکور ۹۳ میخونیم

اِ..... پس پوتین سربازی چی میشه؟

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  البته گوش شیطون کر...خدا نکنه این اتفاق بیوفته...ایشالا منو شما و همه ی مانشتی امسال قبولیم
از ته قلب ان شا اله...

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  هر کسی فقط به دوست خودش جواب میده

اینجا همه با هم رفیقیم.
شما سوال بپرس ما کوچیک شمام هستیم.
فقط قوربون دست زیاد سخت نباشه ضایع شیم.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ

بچه های عزیز...بلأخره پروژه هام تموم شد...الآن به شدــ ت ذوق مرگم!!! Big Grin
...
آزمون جامع اول رو هم Upload کردم...میتونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Download کنید!!
...
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اِ..... پس پوتین سربازی چی میشه؟
من معافم...امیدوارم شما قبول بشی و دعا میکنم هیچ وقت رنگ اون پوتین ها رو هم نبینی!!!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - avril22 - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بجه ها شما هم مشکل فراموشی رو دارید؟؟؟؟؟ از وقتی که دوره رو شروع کردم . خیلی با این حس بد فراموشی روبه رو میشم. ازم ممکنه اینایی که دوره می کنم یادم بره؟؟؟؟

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من هنوز به چیزایی که خوندم تسلط ندارم ناامید شدم
بقیه هم مثل من هستن؟
از وضعیتتون بگید شاید روحیه بگیرم

من هم مشکل فراموشی دارم بخاطر اینه که کم تکرار می کنیم باید مدام تکرار کنیم اونایی رو که خوندیم..من آلان ۵۰% دوم رو دوره کردم حالا دارم جاهایی که ضعیف هستمو روشون کار میکنم بعدشم ۵۰% اولو مرور میکنم که حس میکنم همشو یادم رفته.... از ۱ماه پیش تا آلان فقط ۵۰% دومو خوندم که اشتباه کردم باید به قبلیا هم یه نگاهی مینداختم اما چیکار میشه کرد باید سرعتمونو بالا ببریم..به نظر من تسلط کامل روی همه درسارو خیلیا ندارن ۱نفر روی یه درس تسلطش بیشتره روی یکی کمتر، باید تکرار و تست زنیتونو بیشتر کنیدShy ناامید نباشید به خودتون اعتماد داشته باشید و به چیزایی که خوندین این مشکلات واسه همه هست

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظرم با یک ترم نمیشه ٠.٧ معدل رو آورد بالا.
آره نمیشه
اما اگه این ترم ۰/۴ جبران بشه، ترم بعد که سبک تر هست درسهام میتونم بقیه اش رو جبران کنم
نمیشه یعنی؟

Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظرم با یک ترم نمیشه ٠.٧ معدل رو آورد بالا.
آره نمیشه
اما اگه این ترم ۰/۴ جبران بشه، ترم بعد که سبک تر هست درسهام میتونم بقیه اش رو جبران کنم
نمیشه یعنی؟

ببین معدل کل با ترم کم و زیاد نمیشه. بیشتر به تعداد واحدات مربوطه.
یعنی اگه یه ترم ٢٠ واحد داشته باشی معدلت بشه ١٨ و یه ترم ٧ واحد داشته باشی و معدلت بشه ١٨، ارزش معدل اولیه بالاتره و معدل کلت رو بیشتر افزایش میده.
چون معدل کل، معدل نمراتت هست نه معدل ترمهات.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

بچه ها کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر آی تی مال کدوم انتشارات بهتره؟(سن وسالش زیاد مهم نیست ۵ سال هم باشه قبوله Big Grin )

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
سارا جان اینجا رو ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Shy ممنونم از لطفتون. مفید بود.ادامه بحث رو هم من نوشتم خواستید یه سر بزنید
موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - hemoso - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناامید شدم
دیشب اومدم تستای ۹۱ کامپیوتر سیستم عامل را بزنم، دیدم هیچیییییییییییییی بلد نیستم. چقدر اینا سولاشونو سخت کردن

شما هم همینطورید؟
اگه سوالای امسال هم همینطور باشه که من قبول نمیشم.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا که اگه درسی تستاش سخته مسلما برای همه سخته
دوما قرار نیست که به تمام سوالات کنکور جواب بدیم
سوما تستای ساده و متوسط هم طرح میشه و در مرحله اول باید تلاشمون را بکنیم تا به این سوالات جواب بدیم
چون نمره تست سخت با ساده یکیه در مرحله بعد برای بالا بردن تراز باید سراغ تستای مشکل بریم
اگه قادر به حلشون بودیم که حل کنیم وگرنه باید قیدشون را بزنیم چون تست نزده بهتر از درصد منفیه
چون شاید همون یه تست که اشتباه بزنیم باعث بشه رتبمون مثلا بین ۵۰ تا ۱۰۰ تا بدتر بشه
من خودم پارسال کنکور شرکت کردم با وجود اینکه نخونده بودم تونستم ۳۱ درصد ریاضی و ۱۵ درصد مشترک بزنم
میدونین چرا؟ چون فقط تستایی که میدیدم راحته را زدم
در ضمن توی این فرصت باقیمانده نهایت تلاشتون را بکنید اصلا هم به خستگی و بی حوصلگی و نمیدونم ناامیدی فکر نکنید
این یه ماه هم میگذره و بعد از کنکور دیگه خیالتون راحته که نهایت تلاشتون را کردین و ان شاالله به نتیجه ای که میخواهید میرسیدSmile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر آی تی مال کدوم انتشارات بهتره؟(سن وسالش زیاد مهم نیست ۵ سال هم باشه قبوله Big Grin )

من سنجش گرفتم.البته هنوز نخوندمش. بچه ها میگفتن سنجش بهتره. مدرسان هم میگن کلی اشکال داره.
سنجش از ۸۵ تا ۹۱ هستش. مدرسان فکر کنم ۸۳ تا ۹۰