تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - asiehmohammadian - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ

من احتیاج به راهنمایی دارم
مرورم تا ۵/۱۱ تموم میشه
بعد میخوام یک مرحله آزمون جامع شرکت کنم
زنگ زدم پارسه میگه باید دوتاش و شرکت کنی اونم ۱۵۰ تومن!Angry
حالا میخوام سازمان سنجش شرکت کنم
به نظرتون کدوم مرحله اش و شرکت کنم
اگر۳۰/۱۰ شرکت کنم که مرورم میمونه ، آزمون خیلی مفید نیس
اگر ۱۳/۱۱ شرکت کنم مرورم تموم میشه ولی اگر امتحان خراب کنم دیگه کنکورفاتحه اش خوندسSad
بنظرتون چکارکنم؟
اصلا شرکت کنم؟
توروخدا زود جواب بدین چون آزمون ۳۰/۱۰ تا امشب وقت داره
مرسیHeart

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mänu - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ

به نظرم شرکت نکن حالا آزمون انقدم لازم نیست،خیلیل شرکت نمیکنن،یکیش خودم تا حالا بدون آزمون پیش رفتی الانم نمیخواد

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - hemoso - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  من احتیاج به راهنمایی دارم
مرورم تا ۵/۱۱ تموم میشه
اگر ۱۳/۱۱ شرکت کنم مرورم تموم میشه ولی اگر امتحان خراب کنم دیگه کنکورفاتحه اش خوندسSad
بنظرتون چکارکنم؟
اصلا شرکت کنم؟
مرسیHeart

از جملاتتون معلومه خیلی استرس دارین
به نظر من اگه مشکل مالی ندارین دو تاشا ثبت نام کنین تا هم استرستون کم شه و هم توی کنکور آزمایشی بتونین بفهمین که چجوری وقتتون را روی سوالا تنظیم کنین
اگر هم نمیتونید هردو را ثبت نام کنین همون آخری را ثبت نام کنین ولی از آزمون آزمایشی هایی که بچه ها مانشت زحمت کشیدن روی سایت گذاشتن دانلود کنین و خودتونو با این آزمون ها آماده تر کنید
موفق باشیدSmile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fafajoon - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر آی تی مال کدوم انتشارات بهتره؟(سن وسالش زیاد مهم نیست ۵ سال هم باشه قبوله Big Grin )

من سنجش گرفتم.البته هنوز نخوندمش. بچه ها میگفتن سنجش بهتره. مدرسان هم میگن کلی اشکال داره.
سنجش از ۸۵ تا ۹۱ هستش. مدرسان فکر کنم ۸۳ تا ۹۰

سلام
ببخشید در مورد کتاب سنجش یه سوال داشتم.
می خواستم بپرسم جواب سوالات زبان و مدیریت تشریحی داده یا فقط کلیدی؟
اگه شما اینترنتی سفارش دادید چقد طول کشید تا به دستتون برسه؟؟
من بین کتاب مقسمی و سنجش موندم کدوم بگیرم؟؟
کتاب مقسمی تو شهرمون دارند ولی سنجش اگه بخوام باید اینترنتی سفارش بدم.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر آی تی مال کدوم انتشارات بهتره؟(سن وسالش زیاد مهم نیست ۵ سال هم باشه قبوله Big Grin )
ببخشید در مورد کتاب سنجش یه سوال داشتم.
می خواستم بپرسم جواب سوالات زبان و مدیریت تشریحی داده یا فقط کلیدی؟
اگه شما اینترنتی سفارش دادید چقد طول کشید تا به دستتون برسه؟؟
من بین کتاب مقسمی و سنجش موندم کدوم بگیرم؟؟
کتاب مقسمی تو شهرمون دارند ولی سنجش اگه بخوام باید اینترنتی سفارش بدم.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

بله.الان نگاه کردم.جواب سوالات زبان کاملاً تشریحی هست.ریدینگ ها رو هم با ترجمه نوشته.مدیریت هم هر سوال رو تشریحی توی ۲-۳ خط توضیح داده جوابشونو.
من میخواستم اینترنتی سفارش بدم اما لینکشون خراب بود.باهاشون تماس گرفتم ببینم مشکل چیه؟ گفت باید تلفنی سفارش بدید.
باید تماس بگیرید سفارش بدید براتون بفرستن.
هزینه کتاب رو + هزینه پست (۲ تومن) رو واریز کنید و بعد باهاشون تماس بگیرید حدوداً ۴-۵ روزه میرسه به دستتون.

والا من که فعلاً نخوندم اینو ولی خوب فکر میکنم کلید هاش و پاسخ هاش قابل اطمینان تر باشه.بازم خودتون تصمیم بگیرید.
درضمن اگه خواستید مبلغ کتاب رو واریز کنید اینترنتی واریز نکنید جون اونا شماره فیش میخوان!!!!
موفق باشید Shy

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - asusx59sr - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ

عزیزانم
آیا به قانون جذب اعتقاد دارید؟ آیا میدانستید انرژی منفی که از خود ساطع میکنید صاف بر میگرده به خودتون؟
آیا میدانستید حتی اگر همه را فراموش کرده اید هرچه بگویید فراموش کرده ام بدتر می شود؟
عزیزانم به خود اعتماد کنید و با انرژی مثبت با همه چی برخورد کنید.

وضعیتتون که از من بدتر نیست. یه هفتس اومدم تهران امتحان تا یک هفته دیگم هستم و یدونه کتابم نیاوردم. اما از قبول شدن خودم اطمینان دارم. کم انرژی منفی به خودتونو ملت بدین. دوستان فارغ التحصیل هم قدر وقتشونو بدونن.

اگه سخته واسه همه سخته، اگه یادمون میره همه یادمون میره. قرار هم نیست همه ی سولای کنکور رو جواب بدیم.

اگه کم میام مانشت واسه این انرژی منفی هاست. به خودتون ایمان داشته باشید

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  عزیزانم به خود اعتماد کنید و با انرژی مثبت با همه چی برخورد کنید.
اگه سخته واسه همه سخته، اگه یادمون میره همه یادمون میره. قرار هم نیست همه ی سولای کنکور رو جواب بدیم.
اگه کم میام مانشت واسه این انرژی منفی هاست. به خودتون ایمان داشته باشید
ماشالله به این روحیه!
مازیار جان بیشتر بیا این ورا........
کارت درسته.... همین روحیت یه دنیا می ارزه!
شما و هه دوستان عزیز موفق و پیروز و پرانرژی باشید

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mänu - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ

در مورد کنکور آزمایشی خیلی از بچه هایی که قبول شدن اصلا آزمون ندادن،اوناییم که آزمون دادن اکثرا تو مصاحبه گفتن آزمون خوب بوده فقط به این دلیل که تونستن طبق برنامه پیش برن و اگه آزمون نمیدادن تنبلی میکردن،من خودم آزمون شرکت نکردم،واقعا هزینه اش زیاده،چه خبره ؟؟تازه استانداردم نیستن ...ولی سعی کردم برنامه ریزی داشته باشم،استرس کنکورم به خود آدم بستگی داره،حالا لحظه اول که برگه هارو میدن ادم یکم استرس میگیره ولی وقتی غرق حل کردن سوالا میشی یادت میره استرس چیه؟؟؟فقط میمونه سرعت عمل که اگه خوب مسلط باشیم رو درسا و از خودمون آزمونای جامع بگیری اینم حله بعدم همه سوالارو لازم نیست که حل کنیم وقتم کم نمیاریم.منکه ۱۰ سالم پشت کنکور بمونم نه پول آزمون میدم نه پول کلاس خودم ببا کمک دوستان از پسش برمیام

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SarahRad - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

بجه ها منم اصلا به قبول نشدن و قبول نشدن فکر نمی کنم! فقط به برنامه همون روزم فکر می کنم فقط همین! البته دوره هام بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم داره طول می کشه! یکم نگرانم.( اگه پیشنهادی دارین شدیدا مشتاقم واسه خوندنش ) اما مرتب به این فکر می کنم که هرقدر در توانم بود گذاشتم و ادامه هم میدم. به نظرم برید یه سری از درصد های رتبه های خوب رو ببینید.

حالا یه سوال!! به نظرتون من برم کلاس تست و دوره طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda_Network - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

یه تجربه برای شما بچه های مانشت: من پارسال آزمونهای ماهان راشرکت کردم و رتبه هام خوب بود اما متاسفانه همش تو فکر آزمون بودم و انقد استرس کشیدم و اذیت شدم که روز کنکورم شد داغون و الانم اینجامBig Grinکسایی که میتونن کتاب سنجش را تهیه کنن و تو خونه از خودشون طبق قانون کنکور بگیرن اما ۱)درصد نگیرید فقط درست و غلطا را علامت بزنید و اونایی که بلد نیستید یاد بگیرید۲)بفهمید کجاها در اثر بی دقتی یا استرس اشتباه زدید و اونا را بر طرف کنید۳)سوالای سخت را بشناید و اونایی که واقعا هم خیلی نجومین و یا هر چقدر سعی میکنید یاد بگبرید بازم طی ۵ یا ۶ بار خوندن یادتون رفته را بی خیال شین این سوالا آخرشم منفی میشن۴)همیشه سوال خوب و بد و درس و غلط متاسفانه تو کنکور هست سوالارا شناسایی کنید و نقاط قوتتونا تقویت کنید ۵)این کنکور نیس گیرمم باشه با کنکور زندگی تموم نمیشه پس سعی کنید استرس به خودتون وارد نکنید تا همونم که بلدید آزمون خطا نشه

و یه نکته: کسایی که از اول آزمون شرکت کردنند که موفق باشن اما کسایی که آزمون شرکت نکردن اگه میدونید عصابتونا بهم میریزه و وقفه تو کنکور و نتیجتون میفته همونطور که گفتم طبق بالا از خودتون آزمون بگیرید چون متاسفانه خیلی از آزمونا در راحتی یا سختی زیاد یا آدما پر توقع میکنن یا نا امید سر کنکورم اصلا فکر نکنید آزمونه انگار تو خونه تست میزنید دقیق بخونید و جواب بدید تا حداکثر بازده را داشته باشید نا امید نباشید و باز تاکید میکنم درصداتونا حساب نکنید این خودش بیشتر استرس آوره خدا دیده تلاشتونا پس تو کل کنید و یا علی بگید و ادامه بدید موفق باشید

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بجه ها منم اصلا به قبول نشدن و قبول نشدن فکر نمی کنم! فقط به برنامه همون روزم فکر می کنم فقط همین! البته دوره هام بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم داره طول می کشه! یکم نگرانم.( اگه پیشنهادی دارین شدیدا مشتاقم واسه خوندنش ) اما مرتب به این فکر می کنم که هرقدر در توانم بود گذاشتم و ادامه هم میدم. به نظرم برید یه سری از درصد های رتبه های خوب رو ببینید.

حالا یه سوال!! به نظرتون من برم کلاس تست و دوره طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی؟؟؟
دوست عزیز کلاس رفتن اونم الان وقتتون را بیشتر میگیره چون باید اون تستا را باز تو خونه کار کنید و مسلما تست جدیدم توشون زیاده من برای دوره نکات مهم که علامت زدم باتستای مهم را دوره میکنم چون متاسفانه بعضی تستها را بعد از چند بار زدن حفظ میشه آدم بنظرم شما زیاد تا کید نکید فقط مرور سریع کنید و جلو برید و نکات مهم را بخونید و تست بزنید

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  اگه کم میام مانشت واسه این انرژی منفی هاست. به خودتون ایمان داشته باشید
Asus جان...پست خیلی قشنگی گذاشتی...مرسی
انرژی منفی اینجا نداریم...اتفاقا ً خانم انرژی مثبت هستن ( البته ایشون هم چند روزه ندیدمشون ) Tongue
ولی میدونم بیشتر درس میخونی...بخون تا حداقل مطمئن باشم یکی از این گروه قبوله!!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shahbazi - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

اینجا همه با هم رفیقیم.
شما سوال بپرس ما کوچیک شمام هستیم.
فقط قوربون دست زیاد سخت نباشه ضایع شیم.

ممنون از لطفتون

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بجه ها شما هم مشکل فراموشی رو دارید؟؟؟؟؟ از وقتی که دوره رو شروع کردم . خیلی با این حس بد فراموشی روبه رو میشم. ازم ممکنه اینایی که دوره می کنم یادم بره؟؟؟؟

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من هنوز به چیزایی که خوندم تسلط ندارم ناامید شدم
بقیه هم مثل من هستن؟
از وضعیتتون بگید شاید روحیه بگیرم

من هم مشکل فراموشی دارم بخاطر اینه که کم تکرار می کنیم باید مدام تکرار کنیم اونایی رو که خوندیم..من آلان ۵۰% دوم رو دوره کردم حالا دارم جاهایی که ضعیف هستمو روشون کار میکنم بعدشم ۵۰% اولو مرور میکنم که حس میکنم همشو یادم رفته.... از ۱ماه پیش تا آلان فقط ۵۰% دومو خوندم که اشتباه کردم باید به قبلیا هم یه نگاهی مینداختم اما چیکار میشه کرد باید سرعتمونو بالا ببریم..به نظر من تسلط کامل روی همه درسارو خیلیا ندارن ۱نفر روی یه درس تسلطش بیشتره روی یکی کمتر، باید تکرار و تست زنیتونو بیشتر کنیدShy ناامید نباشید به خودتون اعتماد داشته باشید و به چیزایی که خوندین این مشکلات واسه همه هست

مرسی امیدوار شدم منم دارم دوره میکنم

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Bahar_t - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  من احتیاج به راهنمایی دارم
مرورم تا ۵/۱۱ تموم میشه
بنظرتون چکارکنم؟
اصلا شرکت کنم؟
مرسیHeart

دوست من سلام
به نظر نمیخواد ثبت نام کنی چون ۱: ازمون های ازمایشی خیلی سخت تر از کنکوره و سوالاش فراتر از کنکور و اگه خدایی نکرده خراب کنی فقط تخلیه انرژی میشی و این یک ماه را هدر میدی
۲: یه هزینه بیخود میکنی و هیچی به هیچی. بازم خود دانی

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - avril22 - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  اگه کم میام مانشت واسه این انرژی منفی هاست. به خودتون ایمان داشته باشید
Asus جان...پست خیلی قشنگی گذاشتی...مرسی
انرژی منفی اینجا نداریم...اتفاقا ً خانم انرژی مثبت هستن ( البته ایشون هم چند روزه ندیدمشون ) Tongue
ولی میدونم بیشتر درس میخونی...بخون تا حداقل مطمئن باشم یکی از این گروه قبوله!!

واااای تاپیک وضعیتتون خیلی باحاله.....Big Grin من روز بعد از کنکور اونشکلی میشمBig Grin

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ

من از تابستون ثبت نام کردم و تقریباً تقریباً طبق برنامه موسسه پیش رفتم و خدا رو شکر درسارو با موفقیت تموم کردم!
اما.... نکته جالبش اینجاست که :
هفته پیش آزمون ۱۰۰% دادم و چون متوجه شدم که گند زدم (در اثر بی دقتی بیش از حد و بی سابقه)اصلاً کارنامه ام رو نگاه نکردم چون شنیده بودم شدیداً اثر مخرب داره.
Big Grin
الانم نمیدونم رتبه ام ۱ شده یا شونصد Big Grin
بیشترین انگیزم این شد که بشینم ببینم کجاها بی دقتی کردم و چرا؟؟!!

زیاد حساس نشید رو آزمونها. مخصوصاً اگه جمع بندی نکردید و هنوز کتابارو تموم نکرید... اون موقع شدید روتون تاثیر می زاره و روحیه تونو برای این ۱ ماه باقی مونده از دست می دید....
موفق باشید...