تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - zarei1991 - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

سلام دوستان...خوبید...از یه طرف خوشحالم که میخونید از طرفی هم ناراحتم و وقتی میام اشک تو چشم جمع میشه و میرم...چون من واقعا تابستون پر انرژی شروع کردم و وقتی اومدم دانشگاه نصفه کاره همه درسارو ول کردم...افسوس میخورم....میترسم سهمیه شاگرد اولی رو هم از دست بدم و کنکورم که از دست دادم...خدا لعنت کنه استادامونو که همشون پروژه دادن...فقط توکلم به خداست...همین...شرمنده سرتون رو درد آوردم...منم زنگ تفریحتون...امیدورام همگی موفق باشید...

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mänu - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

[/color]
دوستان عزیز کنکوری:

۱-اکنون با نام خدا،هر جه هراس در من نابود می شود.زیرا می دانم قدرتی نیست که بتواند آزار رساند،چون فقط یک قدرت هست،وآن هم خداست

۲-در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد،پس محال است چیزی را که حق من است از دست بدهم.آنچه از دست داده ام به من باز گردانده خواهد شد،یا معادل آنرا باز خواهم ستاند

۳-در ذهن الهی،از دست دادن حافظه وجود ندارد،از این رو هر چه را باید به یاد بیاورم به یاد میاورم

۴-خدا با من است،چون هیچ چیز نمی تواند اورا شکست دهد،پس هیچ چیز نمی تواند مرا شکست دهد.

۵-صبورانه در انتظار خداوند میمانم و به او توکل میکنم

۶- آنچه جوایای آنم هم اکنون جویای من است

۷-تو در من،تکمیل و تکامل و کمالی،چون تلبیده ام باید بستانم

۸-ورق تقدیر برگشته،واوضاع بر وفق مراد است

۹-در ذهن الهی مانع وجد ندارد،هیچ چیز نمی تواند مانع شود که به خیر و خوشی برسم

۱۰-اکنون با اقتدار و اراده ای مقاوت ناپذیر،آنچه را که حق الهی منست،از جوهر جهان به سوی خود میکشانم

خدا نمی تواند شکست بخورد،پس من هم نمی توانم شکست بخورم مبارز درونم پیشاپیش به ظفر رسیده است

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda_Network - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

سوالم گم نشه لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم برا گسستهSmileBig Grin

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...خوبید...از یه طرف خوشحالم که میخونید از طرفی هم ناراحتم و وقتی میام اشک تو چشم جمع میشه و میرم...چون من واقعا تابستون پر انرژی شروع کردم و وقتی اومدم دانشگاه نصفه کاره همه درسارو ول کردم...افسوس میخورم....میترسم سهمیه شاگرد اولی رو هم از دست بدم و کنکورم که از دست دادم...خدا لعنت کنه استادامونو که همشون پروژه دادن...فقط توکلم به خداست...همین...شرمنده سرتون رو درد آوردم...منم زنگ تفریحتون...امیدورام همگی موفق باشید...
دلم برات تنگ شده بود
جات حسابی خالیه خالیه پیش ما.......

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - دانشجوی خسته - ۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  یه مشکل دارم بچه ها من تقریبا گسسته مسلطم رو همه مطالبم جز مولد اونم بعضی جاهاش اشراف دارم اما تو آژمونهای سال ۸۷ به بعد سوالا را واقعا عجیب طرح کردن چیکار باید بکنم؟ کتاب تست چی بزنم من یوسفی و مقسمی را با قلی زاده کامل خوندم و اشراف دارم اما انگار کمه!
اینجا اکثرا بچه ها با گسسته مشکل دارند. اما مثال های گریمالدی ظاهرا برای تسلط خوبه.البته شما که آیتی هستید کارتون برای گسسته سخت تره.
سلام عزیزم اگه فقط تابع مولد اشکال داری به نظرم یه نگاه به کتاب پیام نور ارژنگ علی آبادی بنداز متن خیلی راحتی داره چون باید یه سری از دانشجو ها خود خوان بخونن فکر کنم قابل فهمه ولی حواست باشه به غلط های چاپی کتاب البته فقط نظر منه

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها کتاب ۱۰ سال کنکور اخیر آی تی مال کدوم انتشارات بهتره؟(سن وسالش زیاد مهم نیست ۵ سال هم باشه قبوله Big Grin )

من سنجش گرفتم.البته هنوز نخوندمش. بچه ها میگفتن سنجش بهتره. مدرسان هم میگن کلی اشکال داره.
سنجش از ۸۵ تا ۹۱ هستش. مدرسان فکر کنم ۸۳ تا ۹۰

ببخشید کتاب همین هست ؟:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda_Network - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

بابت کمکتون مرسی دوستای خوبم یه سوال دیگهBig Grinبچه هایی که آزمون های سنجش را شرکت میکنن میشه لطف کنن بگن سوالا در چه حده؟ با سوالای کنکور سالهی پیش نزدیکن یا خیلی عوض شدن؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - lvlina_r - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ

بچه ها سنجش کتاب سوال های کنکور واسه کامپیوتر هم داره؟؟ من فقط واسه آی تی را پیدا می کنم! اگه هست لینکش را بزارید لطفا، مرسی

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - IT.setareh91 - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  بچه ها سنجش کتاب سوال های کنکور واسه کامپیوتر هم داره؟؟ من فقط واسه آی تی را پیدا می کنم! اگه هست لینکش را بزارید لطفا، مرسی

سلا.میشه همون لینکی که پیدا کردید رو به من بدید. چون من گشتم و آی تی رو پیدا نکردم! ممنونم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - lvlina_r - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - virtual girl - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

دوستان همگی خسته نباشین

میگم شوماها الان روزی چن ساعت درس میخونین ؟؟

Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشین

والا از اول هفته من روزی نیم ساعت خوندم.
از امروز جدی تر میخوام شروع کنم...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - zer0ne - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

دوستان کسی طرح ۹۰ درصد پارسه ۹۱ رو دارین اگه دارین یه لطفی در حق من بکنبد و واسه دانلود بزارین
من مال ۸۹ رو از اینترنت پیدا کردم ولی اونم متاسفانه همه کتابای نرم افزار رو نذاشته اگه همه کتابای نرم افزارو دارین واسه دانلود بذارین ممنون میشم.

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اگر اینترنتی هم نشد، کتاب‌های مقسمی رو بخرید.
من سه تا کتاب خریدم. تمام گرایش‍ها سال‌های ۸۸ ۸۹ ۹۰/ ارزون هم هست. کلش شد ۱۴ تومن.
حل تشریحیش هم خوبه.
من تا سال ۹۱ رو میخوام چون کتاب سنجش نرم افزار رو دارم ولی تا سال ۹۰ هست حتی اگه حل تشریحی به همراه سوالات ۹۰ و۹۱ هم باشه واسم کفایت میکنه البته اگه کلیه گرایشها باشه
میشه کتابای مقسمی رو اینترنتی خرید؟ چون تو شهر ما کتابفروشیا ندارن.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان همگی خسته نباشین

من فقط میدونم دارم میخونم...حالا چه درسی یا امتحانی..فکر نمیکنم روزی کمتر از ۶ساعت باشه..
بقیه هم که فارغ التحصیل هستن باید کم کم روزی ۸ساعت بخونند

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ

لیست کتاب های مجموعه دروس تعاونی سنجش:

اگه اینترنتی تونستید سفارش بدید که هیچی اگه نه با این شماره هم میتونید تماس بگیرید و کتابی که میخواید رو درخواست بدید براتون بفرستن.
۰۲۱-۸۸۳۲۱۵۹۹

کامپیوتر رو من توی لیست ندیدم تا چند وقت پیش بودااا!!!!!