تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ana_12345 - 23 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

سلام
دوستان یه نگاه به این سوال بکنین . طراجی الگوریتم . اما تشریحی Smile
ممنونم از کمکاتون .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 23 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

بچه ها خواهشا به اینجا یه سری بزنید و راهنمایی کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - younes - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  سلام مجدد،
ممنون که جواب دادین. زورم گرفته بود معماری‌ها رو نتونستم بزنم، تازه سؤال انکدر اولویت رو هم بررسی کردم فک کنم اونم اشتباهه!!!!
من هم با شما موافقم، میرم سراغ تست‌های کنکورهای گذشته.
راستی شما مثلاً‌ برای عبارت سادهٔ (۴+۱)*(۶/۲-۱) چند تا پوش و پاپ در نظر میگیرین؟

سلام اگه اشتباه نکرده باشم ۹ تا push و ۸ تا pop و جواب نهایی هم شد منفی ۵

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - younes - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ

بچه ها اگه کسی از شما میتونه به سوالم در مورد "درس زبانهای برنامه سازی" جواب بده یه نگاه به لینک زیر بندازه :

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - phantomfu2014 - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ

این اصل را به خاطر بسپارید ، بی جهت دچار هراس نشوید و یاس را نیز به خود راه ندهید و بدانید که : هیچ تلاشی ، بی نتیجه نمی ماند .

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shahbazi - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ

ببخشید اینجا این سوال رو میپرسم
برای حل دترمینال هر بار یه سطر و یه ستون رو حذف میکنیم اعدادمقابل همو در هم ضرب بعدش از هم کم میکنیم درسته؟میشه کامل یکی بگه چجوری حل میشه؟مرسی

صفحه ۱۳۱ پوران محاسبات بالای صفحه دستگاه چجوری حل شده؟هر کاری میکنم جوابا بدست نمیاید؟
ممنون میشم یکی کمک کنه

دستگاه حل شد فقط دترمینالو لطفا بگیدچجوری حل میشه

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  ببخشید اینجا این سوال رو میپرسم
برای سئوالاتتون توی بخش سئوالات درسی اعضا (تالار دروس کارشناسی)تاپیک باز کنید

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sedigh - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  سلام دوستان آی تی مهندسی نرم افزار (کتاب پرسمن ) تا چه فصلی باید بخونیم ؟ کسی از سر فصل های مهندسی نرم افزار خبر داره ؟
فقط ۲۲ فصل اول میاد Big Grin

اینم توزیع سوالات
خیلی خیلی ممنون بخاطر جوابی که دادید .یادم رفت بگم ویرایش پنجم پرسمن-فصل ۲۲ میشه طراحی شی گرا

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sheyda - 23 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  ببخشید اینجا این سوال رو میپرسم
برای حل دترمینال هر بار یه سطر و یه ستون رو حذف میکنیم اعدادمقابل همو در هم ضرب بعدش از هم کم میکنیم درسته؟میشه کامل یکی بگه چجوری حل میشه؟مرسی

صفحه ۱۳۱ پوران محاسبات بالای صفحه دستگاه چجوری حل شده؟هر کاری میکنم جوابا بدست نمیاید؟
ممنون میشم یکی کمک کنه

دستگاه حل شد فقط دترمینالو لطفا بگیدچجوری حل میشه

سلام
جواب رو براتون توی آدرسی که گذاشته بودن نوشتم Wink

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - phantomfu2014 - 23 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

خدایا تلاش میکنم به امید به امید یاریت در فردایم به امید لحظه ای که با افتخار بگویم من موفق شدم......

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - samad0741 - 23 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

حال میکنم با مانشت که روحیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه میده اساسی،ایول

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 24 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ

سلام وخسته نباشید به دوستان پر انرژی خودم!
دوستان متاسفانه باید بگم که باید از جمعتون برم و تا یه مدت نباشم! خیلی دوست داشتم که تا خود کنکور باهاتون باشم اما......
به دلیل نداشتن اینترنت از فرداشب احتمالا نیستم وو نمیتونم بیام!
برای همه آرزوی موفقیت میکنم و از خدا میخوام که به اندازه تلاششون بهشون پاداش بده (البته اگه صلاحشون هست!)
برای منم دعا کنید
انرژی مثبت باشید و به دیگران انرژی بدید! روحیه اتون رو حفظ کنید
خدانگهدارتون

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - user22 - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ

سلام بچه ها

امیدوارم خدا نصیب هیچکی نکنه ، ۲ -۳ روزه گردن و پشتم به شدت درد گرفته اصلا نمیتونم پشت میز بشینمو

سرمو خم کنم رو کتاب ، اما به زورم که شده تحمل میکنم . خلاصه نگرانیم ده برابر شده همش بیستو چند روز دیگه مونده ... خیلی میترسم ...

قدر سلامتیتون رو بدونید باور کنید همین که راحت و بدون درد پشت میز میشینید ، میخونید یا تست میزنید یه دنیا می ارزه.

برام دعا کنید :|

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ

اصلاً نمی تونم فکرشو بکنم که بعد از کنکور آزاد و رها میشم!
چنان تحت فشارم که احساس می کنم این حس تا آخر عمر با منه! غافل از اینکه کمتر از یک ماه مونده و فارغ از تمام تلاشهامون...
نتیجه نهایی دست خداست... نه با غرور و تکبر به قبولی، میشه نتیجه خوبی گرفت و نه با ناامیدی، میشه از قبول نشدن مطمئن بود...
تلاشتون رو بکنید و مطمئن باشید خدا بهترین نتیجه ممکن رو نصیبمون میکنه...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SarahRad - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ق.ظ

بچه ها میشه لطفا سوال من رو جواب بدید؟