تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  الان تازه بخام شرو کنم ب ارشد خوندن

میشه ؟؟

Sad
اگه اراده کنی میشه...فقط باید یه برنامه ریزی کامل و جزوه های خلاصه شده داشته باشی..!!!
جزوه ها مهم ترن...مثلا ً جزوه های پارسه رو بتونی جور کنی به دردت میخورن...چون کاملا ً خلاصه هستن و توشون فقط به نکات مهم اشاره شده!!!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - armin_b00ter - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ

اینم کارنامه ی ۲۵% چهارم من . مشترک رو خیلی خوب زدم ولی بازم ریاضی افتضاح ...

زبان ۳۱/۱۱
ریاضی ۱۶/۶۷
مشترک ۷۶/۵۴
تخصصی نرم ۵۶/۲۵

رتبه ی ۲ نرم
۱۲۱۱ نفر

از این هفته برنامه ی اساسی واسه ریاضی دارم Smile

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - p.daliri - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خدا قوت، بیست و پنج درصد سوم رو هم خراب تر از آزمون قبل دادم، واقعا نمی دونم چی کار کنم، دارم از وحشت می میرم،اما من باید موفق بشم به هر قیمتی شده.
دوستان چه کسانی آزمون های پوران شرکت کرده اند؟ این مرحله اش خیلی اشکالات وحشتناکی داشت موافقید؟ یا سواد من مشکل داشته(احتمالا می گید دومی)

آره درسته اشتباهاتش خیلی زیادبود!
من زیادنخونده بودم ولی سوال سیستم عاملش آخریش واقعا کم لطفی بودجدولش نبود.من به جواب آزمونشم شک دارم
درست نبود اینهمه بچه هاتعریف میکردن من که ناامیدشدم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  زبان ۳۱/۱۱
ریاضی ۱۶/۶۷
مشترک ۷۶/۵۴
ای خداااااااا...
ینی میشه یه روزی منم...؟؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sara_sb92 - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ

سلام به همه دوستای مانشتی.
بالاخره دی ماه هم از راه رسید و حدودا ۵۰ روز مونده به کنکور.
الان به نتیجه فک کنید اما نه اونقدر که استرس بگیرید.
به این فک کنید که تمام این مدت کم و بیش تلاش کردیم و بالاخره به خط پایان نزدیک میشیم.
پس دوستای خوبم بیشتر تلاش کنیم که ما میتونیم.
ما می تونیم. فقط کافیه بخواهیم و زمان باقیمانده رو به خوبی ادامه بدیم.
به امید نتایج خوب برای همه دوستان پرتلاش مانشتی.
در پناه حق

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - p.daliri - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ

یک سوال ازگراف تخصیص منبع سیستم عامل به نظرشماجواب درست چی بودش؟
سوال۸۳رومیگم بنظرمن گزینه۳بودش ولی گفته۲!!!!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ

من از ظهر امروز نتونستم وارد سایت بشم.همش پیغام میداد تعداد دفعات ورود زیادتر از اندازه مجاز.آخرش به جای یوزر، ایمیل دادم درست شد.

آزمون ۲۵ چهارم پارسه

زبان ۷۷.۸ (رتبه ۴ شدم)
ریاضی ۰
مشترک ۳۰
هوش ۲۵

رتبه ۴۹

تقدیم به همه دوستانم در اینجا که کمکم کردن و تو رسیدن از رتبه ۲۵۰ به رتبه دو رقمی همراهم بودنSmile
—----------------------—---------

آرمین برنامه ریاضیتو بگو که دفه بعد ازت جلو بزنم! نه جدی چه کنیم که هم بشه رو ریاضی وقت بیشتری گذاشت هم مشترک قربانی نشه.نگو افزایش ساعات مطالعه که من بیشتر از ۶ ساعت روزانه نمیتونممممم...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - IT86 - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ

دوستان عزیز من مدیریت پارسه خوندم اما بدون تست
حالابرای تست شروع کردم و کتاب مهندس پرچ رو گرفتم که ۸۵۰ صفحه هستش
نمیدونم همشو باید بخونم یا نه
حدود۱۵۰صفحشوخوندم اما میترسم وقت کم بیارم براهمین پرسیدم که همه فصلهاش جزوسرفصل ارشد آی تی هست یا نه
ممنون میشم راهنماییم کنین

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - armin_b00ter - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای خداااااااا...
ینی میشه یه روزی منم...؟؟؟
نمی دونم چجوری باید جواب بدم. مثل سیخ دو سر داغه. از هر طرف .... Big Grin فقط امیدوارم همیشه موفق باشی Smile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mos_hos - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  اینم کارنامه ی ۲۵% چهارم من . مشترک رو خیلی خوب زدم ولی بازم ریاضی افتضاح ...

زبان ۳۱/۱۱
ریاضی ۱۶/۶۷
مشترک ۷۶/۵۴
تخصصی نرم ۵۶/۲۵

رتبه ی ۲ نرم
۱۲۱۱ نفر

از این هفته برنامه ی اساسی واسه ریاضی دارم Smile

آفرین آرمین جان فقط نهایت درصد ها ۱۰۰% هست مواظب باش موقع کنکور بیشتر از ۱۰۰ نزنی هااااااااااااBig Grin
تبریک میگم رفیق واقعا با این درصد ها شایسته یکی از رتبه های تک رقمی کنکور اصلی هستی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - armin_b00ter - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  آرمین برنامه ریاضیتو بگو که دفه بعد ازت جلو بزنم! نه جدی چه کنیم که هم بشه رو ریاضی وقت بیشتری گذاشت هم مشترک قربانی نشه.نگو افزایش ساعات مطالعه که من بیشتر از ۶ ساعت روزانه نمیتونممممم...
برنامه خاصی که نیست. می خوام ریاضی مهندسی و آمارم بخونم. یه ۲ ۳ هفته دیگه هر چقدر شد می خونم ازشون. هر روزم سعی می کنم یکی ۲ ساعتی به بقیه درسا نگاه کنم.
شما همین الانشم از ما جلوتری داداش Wink

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  آفرین آرمین جان فقط نهایت درصد ها ۱۰۰% هست مواظب باش موقع کنکور بیشتر از ۱۰۰ نزنی هااااااااااااBig Grin
تبریک میگم رفیق واقعا با این درصد ها شایسته یکی از رتبه های تک رقمی کنکور اصلی هستی
نه این دفعه شانسی شد Big Grin نمی دونم چرا اینجوری شد. شما حالا هی مارو چوب کاری کن Big Grin ایشالا که همه موفق بشن و هر کسی به اون چیزی که می خواد و به اندازه ی تلاشی که می کنه برسه. و الی الخصوص تو رفیق Wink

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - zer0ne - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ق.ظ

سلام دوستان
من نظریه زبانهارو از روی جزوه ی دکتر کارگهی می خونم ولی گویا ناقص هست! تا صفحه ۱۰۲ پیش رفتم و تموم شد من نمیدونم چرا این نظریه تمام بشو نیس! که بشینیم سوالات کتاب لینزو حل کنیم
بنظرتون الان واسه نظریه چیکار کنم؟
اگه جزوه ای که آقا هاتف گذاشته رو یه نگاهی بش بندازین و جوابمو بدین ممنون میشم

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - svk7 - 02 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ

مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۶۰
ریاضی -۴
رتبه ۷۰

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - parizad1 - 02 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

سلام بچه ها من خیلی می ترسم من هنوز تخصصی هامو تموم نکردم به نظر شما می تونم خودمو برسونم تا کنکور. من که امیدم فقط به خداست که خودش کمکم کنه.Sad

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - pani_pani - 02 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ

سلام بچه ها
یه سوال که البته کمکیه که ازتون می خواهم.
دوستان کسی تست های کنکور پارسال رو با جواب (ترجیحا تشریحی) داره آپلود کنه؟

ممنون میشم اگه می توانید کمکم کنید..

برای همتون آرزوی موفقیت دارم Smile