تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ana_12345 - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها برای سلامتی برادرم دعا کنید ترخدا
Sad

اصلا تمرکز ندارم درس بخونم هر کاری میکنم نمیتونم Sad Sad

ایشالا هر چه زودتر سالم سالم شن . تلاشت رو بکن . قبولی تو باعث خوسحالی و انرژی پدر مادرت می شه. ایشالا برادرتم هر چه زودتر سالم شن.

دوستان یه سوال مهندسی نرم افزار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه می شه لطفا راهنمایی کنین .
ممنون

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها برای سلامتی برادرم دعا کنید ترخدا
حتــــــــــما....براش دعا میکنم....

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mehdi.nine - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

اللهم اشف کل مریض.
ســـــــــلام. یه سوال طراحی الگوریتم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تشکرات :دی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ

دو سوال از ازمون قبلی پارسه غلطه.رشته مهندسی کامپیوتر

مشترک
سوال ۴۷ گزینه ۲ صحیحه و سوال ۶۰ گزینه ۴

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - azad_ahmadi - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

سلام به دوستان عزیز.
کسی هست که آزمونای سنجش شرکت کرده باشه (تسلط رو می گم)؟
بنظر شما سوال ۱۰۵ و ۶۶ و ۶۸ و ۴۰ و ۴۶ و ۴۹ جوابی که کلید داده درست هست؟
اگه دوستانی که این آزمون ها رو شرکت کردند، بیایم بحث کنیم تو یه تاپیک ممنون می شم. سوالات اشکال مفهومی داره(از نظر من Smile ).
موفق باشید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - atti joon - 30 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

پاسخنامه تشریحی it وکامپیوتر.
پست۳:

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - hadimaleki - 30 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

باتشکر فراوان از شما دوستان
یه مساله ای که هست اینه که من فکر میکنم ما ها یه جورایی جو گیر شدیم
بهتره اینجوری بگم جو کنکور ما رو گرفته برای تسلط بر این جو طوفانی چه باید کرد

هنر این است که در این جو طوفانی شمع روشنی رو بدون استفاده از هیچ امکاناتی به سلامت به مقصد برسونیم
Smile(نه اینکه شمع رو خاموش کنیم و وقتی به مقصد رسیدیم اون رو روشن کنیم این کار عین پاک کردن صورت مساله استBig Grin[/color])

در کنکور غرق نشویم بلکه همچون عقاب تیز چشم در حال پروازی بر همه چیز تسلط یابیم

من فکر میکنم یاد آوری این مسائل از سوی همه ی دوستان در این مقطع حساس الزامی است
همه ما اینها رو میفهمیم و باید به هم دیگه گوش زد کنیم تا از اونا استفاده کنیم

به امید موفقیت تمامی دوستان همسفر راه کنکورHeart

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - neda_Network - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

من کتاب ۷ساله که برا پوران هست را تهیه کردم قابل قبولن حلای سوالاش و زیاد پیچ در پیچ نکرده حلا را که نشه فهمید آخیش سه هفته دیگه تعطیل میشیم اردیبهشتم قبول میشیم مهرم میریم سر کلاس حس بچه های اول ابتدایی را دارم که با ذوق و شوق درس میخونن برا شاگرد اول شدن شما هم اینجوری درس بخونید برا خودتون سخت نکنید درس خوندنا آروم و پیوسته جلو برید نگران نباشید هر چقدر بخونید اما مسلط بهتر از همشا خوندن و پراکندنس تو را خدا دیگه این سه هفته انرژی منفی بخودتون ندید ما میتونیم چیمون کمه مگه! الکی نزارید ناامیدی بیاد سراغتون بدوید عوض این حرفا پرانرژی بدوید و نترسید نگرانی معنا نداره وقتی آدم خودشا باور کنه موفق باشید مانشتی های درسخون و پر امید

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - دانشجوی خسته - ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

سلام بابا اینجا فقط امید بدید چیه از کنکور یه غول ساختید من تازه می خوام دوره کردن رو شروع کنم ولی مطمئنم امسال قبولم میگی نه نگاه کن
اینقدر آدم بی اعتماد به نفس مگه نفرات برتر چه کار می کنن

سلام بابا اینجا فقط امید بدید چیه از کنکور یه غول ساختید من تازه می خوام دوره کردن رو شروع کنم ولی مطمئنم امسال قبولم میگی نه نگاه کن
اینقدر آدم بی اعتماد به نفس مگه نفرات برتر چه کار می کنن

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SaMiRa.e - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ

دیگه دفتراین تاپیک هم بسته شد Smile
انشالله ۲۰ روز باقی مونده رو باآرامش بیشتر جلوبریم همگی . ( البته من که عین خیالم نیست Tongue Big Grin )

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  دو سوال از ازمون قبلی پارسه غلطه.رشته مهندسی کامپیوتر

مشترک
IT هم دوتا اشتباه من دیدم.

یکی سوال اول پایگاه و یکی هم یه تست طراحی بود که حالت متوسط مرتب سازی درجی رو [tex]O(nLogn)[/tex] در نظر گرفته بود که درستش [tex]O(n^2)[/tex] هست.
چون روش درجی در بهترین حالت از [tex]O(n)[/tex] و در حالات متوسط و بدترین از [tex]O(n^2)[/tex] هست.
اگه اشتباه میکنم بگید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jahani - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ

من یه کامنت کوچولو من باب یاد آوری بدم که اگر کسی تستهای سال ۹۰ و ۹۱ رو نزده این هفته بهترین فرصت برای این کاره... از نون شب واجبتر زدن اون تستاست... حالا خود دانید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - atti joon - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

بچه ها دیدید اینو؟؟؟؟؟؟

اطلاعیه اعلام فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی سری دوم از کد رشته‌های امتحانی تکمیل ظرفیت و ظرفیتهای جدید باقیمانده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل ) سال ۱۳۹۱

یه سر بزنید اسم من که نبود شاید شماها باشید...........

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - user22 - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  دو سوال از ازمون قبلی پارسه غلطه.رشته مهندسی کامپیوتر

مشترک
IT هم دوتا اشتباه من دیدم.

یکی سوال اول پایگاه و یکی هم یه تست طراحی بود که حالت متوسط مرتب سازی درجی رو [tex]O(nLogn)[/tex] در نظر گرفته بود که درستش [tex]O(n^2)[/tex] هست.
چون روش درجی در بهترین حالت از [tex]O(n)[/tex] و در حالات متوسط و بدترین از [tex]O(n^2)[/tex] هست.
اگه اشتباه میکنم بگید.

نه درست میگید مرتبه ها همینطوره که گفتید

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - hosnieh - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز.
کسی هست که آزمونای سنجش شرکت کرده باشه (تسلط رو می گم)؟
بنظر شما سوال ۱۰۵ و ۶۶ و ۶۸ و ۴۰ و ۴۶ و ۴۹ جوابی که کلید داده درست هست؟
اگه دوستانی که این آزمون ها رو شرکت کردند، بیایم بحث کنیم تو یه تاپیک ممنون می شم. سوالات اشکال مفهومی داره(از نظر من Smile ).
موفق باشید.

۶۸ کلیدش اشتباه، طبق توضیحات پاسخ نامه هم گزینه ۴ میشه.
۶۶ درسته،
۴۶ اشتباه، حتما گرافش جهت دار بوده، شکل اشتباه کشیده.
درمورد بقیه نظری ندارم.
موفق باشید.