تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kimidoonekekie - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  الان تازه بخام شرو کنم ب ارشد خوندن

میشه ؟؟

Sad
اگه اراده کنی میشه...فقط باید یه برنامه ریزی کامل و جزوه های خلاصه شده داشته باشی..!!!
جزوه ها مهم ترن...مثلا ً جزوه های پارسه رو بتونی جور کنی به دردت میخورن...چون کاملا ً خلاصه هستن و توشون فقط به نکات مهم اشاره شده!!!

مرسی .امید دهنده بودHeart. پس نشینم خط ب خط گریمالدی بخونم .
جزوه های پارسه رو از کجا میتونم جور کنم؟تو اصفهان

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SaMiRa.e - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  جزوه های پارسه رو از کجا میتونم جور کنم؟تو اصفهان
از نمایندگی پارسه ( خیابان میر ) .
اگه تک فروشی نداشتند از خیابان انقلاب پاساژ چهارباغ و یا پاساژ شکری .

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kimidoonekekie - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  جزوه های پارسه رو از کجا میتونم جور کنم؟تو اصفهان
از نمایندگی پارسه ( خیابان میر ) .
اگه تک فروشی نداشتند از خیابان انقلاب پاساژ چهارباغ و یا پاساژ شکری .

مرسی . چه سریع !Heart

چند هست ؟Big Grin

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - MAHSAN65 - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

سلام
دوستان من فصل سازمان حافظه معماری پوران رو هیچی ازش یاد نمی گیرم چکار کنم هر چی بیشتر می خونمش کمتر یادش می گیرم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SaMiRa.e - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  چند هست ؟

خواهش میکنم Smile
خوب بستگی داره چه کتابی میخواهید .

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kimidoonekekie - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)kimidoonekekie نوشته شده توسط:  چند هست ؟

خواهش میکنم Smile
خوب بستگی داره چه کتابی میخواهید .

عه ؟
کتابیه ؟
من فک کردم یه جزوس ک همه ی درسا رو داره !

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - H3NGAM3H - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ

یه دو هفته ای میشد درس نمیخوندم
اما از دیروز به مناسبت تولد فرخنده م (!) :دی ، باز شروع کردم به خوندن
درسا رو دوره میکنم و اگه وقت کنم تستاشون رو میزنم
از هفدهم دی تا ۷ بهمن هم درگیر امتحانات پایانترمم ؛ که تصمیم دارم توی این فاصله هم تست بزنم هروقت فرصت شد

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - svk7 - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من فصل سازمان حافظه معماری پوران رو هیچی ازش یاد نمی گیرم چکار کنم هر چی بیشتر می خونمش کمتر یادش می گیرم

از جزوه ی دکتر اجلالی(با ویس) استفاده کن مشکلت حل میشه

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - maryam_ak - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ

سلام
من هم قسمت نگاشتو از روی پوران چند بار خوندم ولی فایده نداشت همون قسمتو از روی مانو یک بار خوندم به خوبی متوجه شدم.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - IT86 - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ

دوستان منم یک سوال پرسیدما Sad
برای تست مدیریت کتاب تئوریهای مدیریت مهنذس پرچ رو دارم میخونم
حجمش زیاد میشه راهنماییم کنین که کدوم قسمتاش برای آی تی هستش؟
هم واسه نرم وهوش یه کتاب تست خوب میخواستم
ممنون

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

سلام.خسته نباشید
لبخند بزنید و پر انرژی باشید:دی
بچه ها ببخشید میدونم شاید تکراری باشه اما کسی توزیع موضوعی آی تی رو تا سال ۹۱ داره؟
ممنون میشم لینک بدید

----------------------------------------------
نا برده رنج گنج میسر نمیشود

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - m_sardaari - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

دوست عزیز با اینکه این فصل یه خورده بد قلقه ولی اگه قلقش دستت بیاد خیلی شیرینه.
به نظرم اول این مبحث رو از سیستم عامل بخون بعد از معماری.البته تو سیستم بیشتر موضوع حافظه مجازیه ولی کلی بخوای حساب کنیم هر دوتا سر یه چیز دعوا دارن.
و یه نکته دیگه این فصل رو اصلا به فکر حفظ کردن نباش فقط سعی کن درک کنی.حتی برای فرمول ببین برای چی اینجوری شده.
مباحث نگاشت هم تو اینجا ساده هستن ولی اگه میخوای بهتر متوجه بشی از hashing ساختمان داده بخون.
خیلی ها تو این فصل مشکل دارن ولی من اول سیستم رو خوندم و بعد از رو معماری(اتفاقی) برام شد مث باقلوا.
پوران هم به نظرم کفایت میکنه.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sheyda - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ

[تصویر:  150485_1_1379086801.jpg]

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  سلام و وقت همه دوستان پرانرژی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر.....
واسه بانک تست منم می خوام بانک پارسه رو بگیرم!ده سال اخیر! کسی گرفته بدونه چجوریه!؟(واسه IT)
به من که گفتن واسه کامپیوتر و آی تی نداره؟؟ چاپ شده؟ چنده؟!

نمی دونم زنگ زدم سفارش دادم گفت نداریم اما سفارش میدیم از تهران بیارن!
نکنه منو سر کار گذاشتن؟!HuhRolleyes
دوستان کسی بانک تست پارسه واسه IT رو دیده!؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sheyda - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  یه دو هفته ای میشد درس نمیخوندم
اما از دیروز به مناسبت تولد فرخنده م (!) :دی ، باز شروع کردم به خوندن
درسا رو دوره میکنم و اگه وقت کنم تستاشون رو میزنم
از هفدهم دی تا ۷ بهمن هم درگیر امتحانات پایانترمم ؛ که تصمیم دارم توی این فاصله هم تست بزنم هروقت فرصت شد

تولدت مبارک هنگامه جون Wink

[تصویر:  150489_1_1379086801.jpg]