تالار گفتمان مانشت
راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - Doctorwho - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ

با سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من میخوام زبان انگلیسی از پایه تا بتونم یه مقاله ای رو ترجمه کنم هم مکالمه ام خوب باشه و هم نوشتنم و هم ترجمه ام یاد بگیرم من نه تلفظ بلدم و نه معنی لغت و نه گرامر زبان انگلیسیم در حد صفر هستش من چطوری میتونم زبان انگلیسی یاد بگیرم من نمی تونم کلاس زبان برم چون وضعیت مالیم خوب نیست برای یاد گیر اش خودم میخوام بخونم از کدوم منابع استفاده کنم و طوری این منابع رو بخونم منظورم طرز استفاده شون هستش کتاب Notch خوب هستش یا نه و........... باتشکر بابت راهنماییهاتون

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - mohammadali1990 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ

به نظرم نرم افزارای موجود خیلی خوبند... از سطح ابتدایی داره تا پیشرفته ... ارزونم هستن .. واسه لغات هم کتابایی هستن که پره داستانای کوچیک و ریدینگ مانند اند ..هم خوندنت خوب میشه ..هم لغت یادمیگیری... بعدش معنی فارسی لغتارو نخون .. دیفینیشن انگلیسی بیشتر بهت کمک میکنه .. و....

بازم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ...

گرامر هم که کلا زیاد وقتگیر و مهم نیست ... سطحتم ک بالاتر رفت میتونی لغات و استراکچرای ۵۰۴ رو بخونی

استپ بای استپ برو ک زده نشی و اصولی یادبگیری

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - mammad_asir - 06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

کسی راهنمایی بیشتری نداره.
نمیشه از کتب تخصصی استفاده کرد؟
مثلا چه کتبی خوبن که مناسب واسه ما باشه مثلا درساس تخصصی رو به زبون انگلیسی روون بگن

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - banafshe - 06 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

یه نفر یه نرم افزار خوب معرفی کنه منم دوست دارم با نرم افزار ها یاد بگیرم بخصوص مرور لغات

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - blackhalo1989 - 06 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

شروع کنید یادگیری رو، راه خودشو به شما نشون میده.

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - equilibrium - 06 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  یه نفر یه نرم افزار خوب معرفی کنه منم دوست دارم با نرم افزار ها یاد بگیرم بخصوص مرور لغات
بهترین و مهمترین ابزار یادگیری زبان پشتکاره؛
اگه اونو دارید وبسایت های آنلاین یادگیری زبان هم گزینه های خوبین؛
مثل این دو تا (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که اولی رو خودم امتحانش کردم، تاثیر ملموسی داشت؛

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - blackhalo1989 - 06 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  امتحانش کردم، تاثیر ملموسی داشت؛
سمی کلن برای اتمام استیتمنت بود؟Smile

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - mohammadali1990 - 07 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ

tell me more

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - equilibrium - 07 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سمی کلن برای اتمام استیتمنت بود؟Smile
از بس کتاب های پر از قلت قولوط املایی و نگارشی خوندم که نسبت به جمله بندی و علائم نگارشی وسواسی شدم!
البته فکر میکنم یکم زیاد از ؛ استفاده میکنم ولی انصافا خیلی کارکتر نجیبیه (:
یه چندبار استفاده کنید شیفتش میشید؛

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - ehabibi - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ

مجموعه چهار جلدی interchange رو شروع کنید
با کتاب زرد intro این کتاب برای افرادی مناسبه که در حد باتدایی چیزایی بلدن
یعنی همه کسایی که کاب های راهنمایی رو بد هم خونده باشن اماده خوندن اینها اند
راهنمایی بیشتر خواستید با ایمیلم می تانید تماس بگیرین

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - mohammadichem - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من میخوام زبان انگلیسی از پایه تا بتونم یه مقاله ای رو ترجمه کنم هم مکالمه ام خوب باشه و هم نوشتنم و هم ترجمه ام یاد بگیرم من نه تلفظ بلدم و نه معنی لغت و نه گرامر زبان انگلیسیم در حد صفر هستش من چطوری میتونم زبان انگلیسی یاد بگیرم من نمی تونم کلاس زبان برم چون وضعیت مالیم خوب نیست برای یاد گیر اش خودم میخوام بخونم از کدوم منابع استفاده کنم و طوری این منابع رو بخونم منظورم طرز استفاده شون هستش کتاب Notch خوب هستش یا نه و........... باتشکر بابت راهنماییهاتون

سلام
گوش کردن ،گوش کردن ،گوش کردن ،گوش کردن و گوش کردن
روش AJH خیلی خوبه

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - azad_ahmadi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

با بیشتر کسانی که در زبانکده ها بودن صحبت میکردم ۱۱۰۰ رو مفید نمی دونستن. می گفتن لغاتش زیاد بدرد مسائل روزمره نمی خوره.من خودم ۱۱۰۰ رو نخوندم اما ۵۰۴ بشدت مفید خواهد بود. ۵۰۴ رو که تموم کردید حتما لغات پایانی کتاب رو هم بخونید.فکر کنم ۱۴۰ کلمه ای باشه(دقیقا نمی دونم تعدادش چقدر هست اما کلمات کاربردی داره).

راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - Mohammad WR10 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

فیلم با زیر نویس میتونه کمکتون کنه همچنین چت کردن با افراد برونمرزی .

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - milad89 - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ

سلام دوست عزیز
من بهت نرم افزار Rosetta Stone رو پیشنهاد میکنم.
فوق العاده است. من خودم دارم کار میکنم عالیه- خودم مهندس نرم افزارم، فکر نکنم نرم افزاری از این بهتر بتونی پیدا کنی

RE: راهنمایی یاد گیری زبان انگلیسی از پایه - ۱۱۰۰ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیید

سلام بهترین گزینه برای شما
Oxford Word Skills در سه سطح
english grammar betty azar در سه سطح(اون قسمتی که نیاز به هم تمرینی داره رد کن )
Tactics for Listening در سه سطح
این ها بهترین و جدیدترین منابع از نظر من هستند و من این ها رو از اساتیدم تو کلاس های مختلف زبان پرسیدم و سعی کردم خود اموز باشن همه هم همراه خودشون سی دی دارند
یکی از دوستان interchange رو معرفی کردن من این مجموعه رو توصیه نمی کنم خیلی قدیمیه
شاد باشید
یا علی