تالار گفتمان مانشت
سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - masoomeh_s - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ

کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب است.
زمان ثبت نام از ۱۳۹۲/۰۱/۲۶ تا ۱۳۹۲/۰۲/۰۶ از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس TIBF.NET است.
زمان توزیع کارت از تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۰۷ شروع می شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در این سامانه ذکر شده است مراجعه کنند.

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - parimehraban - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام
کسی اطلاع داره چطوری با این کارت یارانه ای میشه کتاب های لاتین تهیه کرد ؟

RE: سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - یاقوت سرخ - ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ

مهلتش تموم شده!Angry

RE: سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - mamady1 - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ

مهلتش تموم نشده ولی سایت دیگه ثبت نام نمی کنه

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - Doctorwho - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

با سلام و خسته نباشیید
ببخشیید کسی خبر داره که چرا سایت دیگه ثبت نام نمی کنه من به این بن خرید کتاب نیاز دارم .ممنون میشم برای ثبت نام این بن باید چه کارهایی انجام بدم راهنماییم کنید باتشکر

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - abraham - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان می دونم اینجا جاش نیست ولی خواهشا به لینک زیر رفته و اگه می تونید راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - kevin - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

اخه این ۲۵ تومن الان چه فایده ای داره با این قیمت های نجومی کتاب با ۲۵ تومن کتابی نمیه خرید ادم بره کتاب پی دی اف تهیه کنه خودش با پرینتر کپی کنه الان ارزون تر در میاد تا بری کتاب بخری سعی کنید زبانتونو تقویت کنید از کتاب های پی دی اف زبان اصلی استفاده کنید خیلی به صرفه تره تازه خیلی از کتاب هاییم که ترجمه کنن بعضا غلط هایی توی ترجمه وجود داره

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - Doctorwho - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ

با سلام و خسته نباشیید
ببخشیید اگر کسی اشتباهی به جای دانشگاه محل تحصیل اش دانشگاه دیگه ای رو انتخاب کرده باشه آیا راهی برای ویرایشش و یا... وجود داره یا نه خواهش میکنم راهنماییم کنید باید چیکار کنم تا درست بشه

باتشکر

RE: سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - yasermrz - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ

دوست عزیز بله امکان ویرایش وجود داره دوباره وارد سایت بشین قسمت سمت راست صفحه که نوشته ورود کاربران ، شماره ملی و دانشجوییتونو وارد کنید بعد که وارد شدید دوباره سمت راست صفحه نوشته ویرایش اطلاعات که میتونید مشکلتونو حل کنید .
بعضی ها که یکی براشون کمه با اطلاعات دوستاشون میرن بیشتر از یکی ثبت نام میکنن .

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - sa123 - 29 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ

سایت دوباره باز شده و ظرفیت اضافه کردن.
در مورد ویرایش هم، امکان ویرایش وجود نداره. سمت راست سایت وقتی کد ملی و شماره دانشجویی رو وارد می کنید فقط کارتتون رو نمایش میده.
فکر نمی کنم اسم دانشگاه زیاد اهمیت داشته باشه احتمالا کد ملی و شماره دانشجوییتون درست باشه کافیه.

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - ماه بانو - ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ

چرا امکان ویرایش وجود داره !
فقط کد ملی رو نمیشه ویرایش کرد
بقیه اطلاعات قابل ویرایشه
وقتی کارتتون رو مشاهده کردید سمت راست ویرایش اطلاعت هست دیگه !

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - ۱۱۰۰ - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ

خیلی مسخره بود ۲۶ ام شروع ثبت نام بود ۲۹ ام رفتن سر زدم دیدم دیگه ثبت نام نمی کنه....

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - Doctorwho - 10 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من توی سایت نمایشگاه بین المللی کتاب ثبت نام کردم امروز رفتم بانک بن کتاب رو بگیرم گفتند تموم کردن

آیا روز نمایشگاه و جایی دیگه ای میتونم این بن رو بگیرم باتشکر

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - unicornux - 10 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من توی سایت نمایشگاه بین المللی کتاب ثبت نام کردم امروز رفتم بانک بن کتاب رو بگیرم گفتند تموم کردن

آیا روز نمایشگاه و جایی دیگه ای میتونم این بن رو بگیرم باتشکر

برو بانک صادرات بابلسر یا بابل ( احتمال کمتر ) دارند.

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب - shahbazi - 11 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ

اگه کسی ثبت نام نکرده باشه هم بانک بهش بن میده؟