زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب است.
زمان ثبت نام از ۱۳۹۲/۰۱/۲۶ تا ۱۳۹۲/۰۲/۰۶ از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس TIBF.NET است.
زمان توزیع کارت از تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۰۷ شروع می شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در این سامانه ذکر شده است مراجعه کنند.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13 , phoenix021 , sama89 , Aurora , Mohammad WR10 , Pakzad , M*Gh , samaneh_aftab , Engineer , r.jafari , anima , robot110 , mehdi.m2
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
سلام
کسی اطلاع داره چطوری با این کارت یارانه ای میشه کتاب های لاتین تهیه کرد ؟

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
RE: سامانه ی ثبت نام کارت یارانه ای کتاب ۲۶ امین نمایشگاه کتاب
مهلتش تموم شده!Angry

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۱
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
مهلتش تموم نشده ولی سایت دیگه ثبت نام نمی کنه
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
با سلام و خسته نباشیید
ببخشیید کسی خبر داره که چرا سایت دیگه ثبت نام نمی کنه من به این بن خرید کتاب نیاز دارم .ممنون میشم برای ثبت نام این بن باید چه کارهایی انجام بدم راهنماییم کنید باتشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان می دونم اینجا جاش نیست ولی خواهشا به لینک زیر رفته و اگه می تونید راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط kevin.)
اخه این ۲۵ تومن الان چه فایده ای داره با این قیمت های نجومی کتاب با ۲۵ تومن کتابی نمیه خرید ادم بره کتاب پی دی اف تهیه کنه خودش با پرینتر کپی کنه الان ارزون تر در میاد تا بری کتاب بخری سعی کنید زبانتونو تقویت کنید از کتاب های پی دی اف زبان اصلی استفاده کنید خیلی به صرفه تره تازه خیلی از کتاب هاییم که ترجمه کنن بعضا غلط هایی توی ترجمه وجود داره
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avin_kord , The BesT
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
با سلام و خسته نباشیید
ببخشیید اگر کسی اشتباهی به جای دانشگاه محل تحصیل اش دانشگاه دیگه ای رو انتخاب کرده باشه آیا راهی برای ویرایشش و یا... وجود داره یا نه خواهش میکنم راهنماییم کنید باید چیکار کنم تا درست بشه

باتشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ق.ظ، توسط yasermrz.)
دوست عزیز بله امکان ویرایش وجود داره دوباره وارد سایت بشین قسمت سمت راست صفحه که نوشته ورود کاربران ، شماره ملی و دانشجوییتونو وارد کنید بعد که وارد شدید دوباره سمت راست صفحه نوشته ویرایش اطلاعات که میتونید مشکلتونو حل کنید .
بعضی ها که یکی براشون کمه با اطلاعات دوستاشون میرن بیشتر از یکی ثبت نام میکنن .

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سایت دوباره باز شده و ظرفیت اضافه کردن.
در مورد ویرایش هم، امکان ویرایش وجود نداره. سمت راست سایت وقتی کد ملی و شماره دانشجویی رو وارد می کنید فقط کارتتون رو نمایش میده.
فکر نمی کنم اسم دانشگاه زیاد اهمیت داشته باشه احتمالا کد ملی و شماره دانشجوییتون درست باشه کافیه.
۰
۱
ارسال: #۱۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
چرا امکان ویرایش وجود داره !
فقط کد ملی رو نمیشه ویرایش کرد
بقیه اطلاعات قابل ویرایشه
وقتی کارتتون رو مشاهده کردید سمت راست ویرایش اطلاعت هست دیگه !
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
خیلی مسخره بود ۲۶ ام شروع ثبت نام بود ۲۹ ام رفتن سر زدم دیدم دیگه ثبت نام نمی کنه....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من توی سایت نمایشگاه بین المللی کتاب ثبت نام کردم امروز رفتم بانک بن کتاب رو بگیرم گفتند تموم کردن

آیا روز نمایشگاه و جایی دیگه ای میتونم این بن رو بگیرم باتشکر

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشیید

ببخشیید من توی سایت نمایشگاه بین المللی کتاب ثبت نام کردم امروز رفتم بانک بن کتاب رو بگیرم گفتند تموم کردن

آیا روز نمایشگاه و جایی دیگه ای میتونم این بن رو بگیرم باتشکر

برو بانک صادرات بابلسر یا بابل ( احتمال کمتر ) دارند.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
اگه کسی ثبت نام نکرده باشه هم بانک بهش بن میده؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۳۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۲۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close